Krzysztof Kapica
W kolejce kończącej sezon nie zapunktowała ani Stal Rzeszów, ani Resovia. Obie nasze ekipy już wcześniej pogodziły się ze spadkiem z CLJ.

STAL RZESZÓW – MOTOR LUBLIN 0:2 (0:0)

Stal: Kozak – Penar, Wołowiec (76 Kuca), Gul, Kordas – Szymański, Kruła, Kozicki (68 Toczek), Gil ż (46 Majka), Puc (46 Adamski) – Rączka. Trener Maciej Seroka.

Przed przerwą ciut korzystniejsze wrażenie sprawiała Stal i miała swoje szanse na gola. Po akcji Rączki i strzale Puca już w 3. minucie udanie interweniował lubelski bramkarz, a w innej sytuacji uratował go słupek. Motor był skuteczniejszy i dzięki temu wyjechał z Rzeszowa z 3 punktami.

STOMIL OLSZTYN – SMS RESOVIA 5:1 (3:0)

Bramka dla Resovii: Pecko 86-karny.

Resovia: Wróbel – Ożóg, Sowa, Pluta, Pasternak (46 Cuber), Żyszkiewicz, Franco, Pecko, Wilk, Krężel, Skoczylas (46 Jakiel). Trener Roman Borawski.

Olsztynianie praktycznie już w pierwszej połowie rozstrzygnęli losy meczu. W Resovii kilku piłkarzy zaliczyło debiut w lidze. – Z zawodników, którzy regularnie grali u nas w trakcie całego sezonu, w składzie był dzisiaj tylko Stefan Krężel – mówił trener gości, Roman Borawski.

Zaległy mecz rozegrany w ubiegły wtorek:

KORONA KIELCE – STAL RZESZÓW 0:0

Stal: Kozak – Penar, Gul, Wołowiec (55 Gil ż), Kordas – Kruła, Majka (46 Rączka ż), Kozicki ż, Szymański (77 Adamski) – Puc, Bąk (70 Kuca). Trener Maciej Seroka.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Legia Warszawa – Korona Kielce 2:1, UKS SMS Łódź – Cracovia 1:2, MOSP Białystok – Jagiellonia Białystok 0:0, Wisła Kraków – ŁKS Łódź 1:0, Progres Kraków – Polonia Warszawa 2:1, Znicz Pruszków – Wisła Płock 1:0.

Materiał oryginalny: CLJ U19. Na koniec sezonu ani Stal Rzeszów, ani Resovia nie zdobyły punktów - Nowiny