Co za mecz w Solcu Kujawskim! Zgadnij wynik [ZDJĘCIA]

marc
W lokalnych derbach III ligi padło aż 8 bramek.
W lokalnych derbach III ligi padło aż 8 bramek. Fot. Filip Kowalkowski
W środę w trzeciej kolejce rundy jesiennej III ligi Unia/Drobex Solec Kujawski gościła Wdę Świecie. Spotkanie obfitowało w sporo sytuacji podbramkowych.

Mimo, że gospodarze pierwsi wyszli na prowadzenie, pierwsza połowa zakończyła się wygraną gości... 4:1!

Po zmianie stron unici ruszyli do ataków i zdołali zmniejszyć rozmiary przegranej do 3:4. Podopieczni Krzysztofa Jabłońskiego uwierzyli w siebie. Dążyli do zdobycia kolejnych bramek. Ale kiedy w 74 minucie stracili piątego gola, opadły im skrzydła.

Wda mogła wygrać wyżej, lecz Dawid Retlewski nie wykorzystał rzutu karnego (strzał i dobitkę obronił bramkarz Mateusz Skibiński).

Unia/Drobex Solec Kujawski - Wda Świecie 3:5 (1:4)

Bramki: 1:0 Bartosz Śmietanko (3), 1:1 Dawid Retlewski (8 z rzutu wolnego), 1:2 Retlewski głową po wyrzucie piłki z autu (19), 1:3 Dawid Frelek (25), 1:4 Patryk Kiełpiński głową (39), 2:4 Wojciech Ernest głową (48), 3:4 Dmytro Plakhtyr głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego (58), 3:5 Bartosz Czerwiński (74).

POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU

#TOPSportowy24

- SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

Materiał oryginalny: Co za mecz w Solcu Kujawskim! Zgadnij wynik [ZDJĘCIA] - Express Bydgoski