Brazylia

3

Peru

1

• Koniec meczu! Brazylia zostaje wielkim zwycięzcą Copa America 2019! Reprezentanci Peru mogą być jednak z siebie dumni za walkę do końca!

• Ostatnia zmiana tego meczu. Allan pojawia się w miejsce Evertona.

• Richarlison celebrując gola zdjął koszulkę, a to oznacza, że musiał zostać ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Richarlison niszczy marzenia peruwiańskich kibiców!

• Roberto Tobar utrzymuje decyzję o karnym! Czy będzie po meczu?

• Sędzia słucha jeszcze podpowiedzi z wozu VAR! Czy będzie tak jak w sytuacji z pierwszej połowy i arbiter podtrzyma swoją decyzję?

• Rzut karny dla Brazylii! Richarlison wpadł w pole karne i został sfaulowany przez Carlosa Zambrano!

• Kolejna zmiana. Andre Carillo kończy swój występ, a Andy Polo melduje się na murawie.

• Luis Advinvula ukarany żółtym kartonikiem.

• Posypały się zmiany w tym meczu. Teraz to Christofer Gonzales zmienia Renato Tapię.

• Zmiana także w drużynie Peru. Yoshimar Yotun zostaje zmieniony przez Raula Ruidiaza.

• Kolejna zmienia w ekipie Brazylii. Philippe Coutinho opuszcza murawę, a pojawia się na niej Eder Militao. To oznacza, że Tite próbuje bronić wyniku.

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Roberto Firmino schodzi, a wchodzi Richarlison.

• Miguel Tranco uderzył w stronę bramki przeciwnika! Alisson końcówkami palców odbija piłkę!

• Co za historia! Gabriel Jesus wylatuje z boiska! Napastnik Canarinhos ogląda drugą żółtą kartkę i wściekły opuszcza murawę! Tutaj będzie jeszcze dużo emocji!

• Bardzo brzydki faul Carlosa Zambrano. Stoper Peru został ukarany żółtą kartką.

• Christian Cueva miał już przed sobą tylko Alissona! W ostatniej chwili został powstrzymany przez rywala!

• Nikt nie może zrozumieć czemu Philippe Coutinho po raz kolejny samodzielnie chce wykończyć akcję. Jego partnerzy powoli tracą cierpliwość, gdyż zawodnik Barcelony znowu stracił szansę.

• Alex Sandro huknął w stronę bramki rywala niczym z armaty! Bramkarz z Peru odprowadził tylko piłkę wzrokiem.

• Philippe Coutinho bardzo samolubnie chciał wykończył swoją indywidualną akcję. Nie widział lepiej ustawionego Gabriela Jesusa i obrońcu z Peru odebrali mu piłkę.

• Thiago Silva jest kolejnym zawodnikiem, który ogląda w tym meczu żółtą kartkę.

• Niezła próba Philippe Coutinho. Zawodnikowi FC Barcelony zabrakło dokładności.

• Renato Tapia ukarany żółtą kartką.

• Mocny, ale niecelny strzał Daniego Alvesa. Od bramki zacznie Pedro Gallese.

• Czas na drugą część meczu! Brazylia rozpoczyna od środka.

• Koniec pierwszej części meczu! Po emocjonującej grze Brazylia prowadzi 2:1 z Peru! Wracamy po przerwie.

• Tuż przed przerwą Canarinhos znowu wychodzą na prowadzenie! Arthur dograł do Gabriela Jesusa, a napastnik Manchesteru City nie marnuje takich okazji!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Gabriel Jesus! Szybka odpowiedź Brazylijczyków!

• Sędzia doliczył 3 minuty do pierwszej części meczu.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bardzo pewnie wykorzystana jedenastka przez Paolo Guerrero! Peru wraca do gry!

• Sędzia jeszcze sprawdza sytuację na powtórce, ale potwierdza swoją decyzję! Zaraz Paolo Guerrero podejdzie do rzutu karnego.

• Bardzo dobra decyzja sędziego! Thiago Silva wykonując wślizg zatrzymał piłkę ręką!

• Rzut karny dla Peru! Jeden z zawodników Canarinhos zagrał ręką w polu karnym!

• Znakomite uderzenie głową Roberto Firmino! Zawodnikowi Liverpool'u zabrakło troszkę dokładności!

• Andre Carrillo pędził w stronę bramki, ale z dużą łatwością został powstrzymany.

• Gabriel Jesus bardzo brzydko fauluje rywala i jako pierwszy zawodnik w tym meczu ogląda żółtą kartkę.

• W końcu pierwsza akcja Peru od bardzo długiego czasu. Paolo Guerrero wygrał pojedynek główkowy w polu karnym, ale posłał piłkę nad bramką.

• Ależ mało brakowało! Roberto Firmino zgrał piłkę do Coutinho, którego strzał minimalnie mija bramkę rywala!

• Brazylijczycy przejęli kontrolę nad grą. Brakuje akcji ofensywnych i widać wyrachowanie w grze Canarinhos.

• Brazylijczycy uśpili czujność rywala. Świetne zagranie Gabriela Jesusa, który dogrywa idealną piłkę do Evertona! Zawodnik Gremio musiał tylko dołożyć nogę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Everton zdobywa bramkę!

• W pierwszym kwadransie widać trochę brak pomysłu na grę po stronie Brazylijczyków. Inkowie bardzo skrzętnie blokują ataki swoich rywali.

• Niezłe dośrodkowanie Daniego Alvesa, ale Roberto Firmino nie zdołał opanować piłki.

• Kolejna próba strzału z dystansu. Yoshimar Yotun pomylił się jednak i to znacznie.

• Pierwsza groźna okazja tego meczu! Christian Cueva uderzył z rzutu wolnego i zabrakło kilku centymetrów dokładności...

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek, a Paolo Guerrero rozpoczął meczu pierwszym kopnięciem!

• Oba zespoły są już na murawie! Czas na hymny!

• Obie drużyny spotkały się już na tym turnieju. Zagrały ze sobą w meczu fazy grupowej i wtedy Brazylia pewnie rozgromiła swoich rywali 5:0. Czy dzisiaj uda im się powtórzyć ten wynik?

• Późna pora nie powinna odstraszać europejskich fanów piłki nożnej. Szykuje się nam świetne widowisko, w którym oczywiście głównym faworytem jest Brazylia. Reprezentacja Peru zdołała jednak udowodnić, że są w stanie przeciwstawić się wyżej notowanym rywalom.

• Dobry wieczór Państwu! Czas na wielki finał Copa America 2019! Gospodarze z Brazylii podejmują reprezentację Peru! Na relację LIVE z tego widowisko zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Bartłomiej Modzelewski

Brazylia Peru online

Copa America. Brazylia - Peru ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©EASTNEWS

Copa America. Brazylia - Peru ONLINE. Trwający od 15 czerwca turniej dobiega końca. Copa America 2019 obfitowała w bardzo dużo emocji, ale także mogliśmy zobaczyć kilka słabszych momentów. Dzisiaj jednak oczy całego piłkarskiego świata zwrócone będą w stronę Rio De Janerio, gdzie poznamy drużynę, która wzniesie te prestiżowe trofeum. Gdzie oglądać Brazylia - Peru?

Copa America. Brazylia - Peru ONLINE

Faworyt dzisiejszego pojedynku jest tylko jeden. Gospodarze z Brazylii pewnie przechodzą kolejne etapy turnieju, tak więc w wielkim finale grając przeciwko Peru, również nie powinni mieć problemu. Oczywiście nie można z góry rzucać takich wyroków.
Finały zawsze rządzą się swoimi prawami. Droga Inków do finału również była bardzo imponująca. Mimo, że w Grupie A wyszli tylko z jednym zwycięstwem, do tego jeszcze zajmując 3 miejsce to już w fazie playoff postawili twarde warunki dużo wyżej notowanym rywalom. Najpierw po karnych pokonali Urugwaj, a w półfinale rozgromili obrońców tytułu z Chile, aż 3:0.

Reprezentacja Brazylii już przed rozpoczęciem turnieju była stawiana w roli głównego faworyta do zdobycia "Mistrzostwa Ameryki Południowej". Jedynym problemem Canarinhos okazał się ćwierćfinał, w którym dopiero po karnych pokonali Paragwaj. Ogromny udział w awansie do finału miał Alisson. Głównie dzięki niemu reprezentacja Brazylii nie straciła jeszcze żadnego gola (!), ale także to on uratował swój zespół w ćwierćfinałowej serii jedenastek. Nic więc dziwnego, że golkiper Liverpool'u jest uważanego za najlepszego zawodnika na swojej pozycji.

Przed finałem nie zabrakło również sporej ilości kontrowersji. Wczoraj w meczu o 3 miejsce, który zwyciężyła Argentyna Lionel Messi nie odebrał swojego brązowego medalu, pokazując tym swój protest przeciwko federacji CONMEBOL.

- Prawda jest taka, że powinniśmy grać w wielkim finale. Niestety nie pozwolono nam na to. Korupcja i sędziowie niszczą piłkę nożną na naszym terenie. Wszystko jest ustawione pod Brazylię. - skomentował całą sytuację gwiazdor FC Barcelony.

Oczywiście nie jest to czas, ani miejsce na takie dywagacje. Na pewno odpowiednie osoby zbadają sprawę, jednak ciężko podejrzewać, że w tak dużym turnieju mogłoby dojść do takich ustawień spotkań. Emocje przepływające przez zawodników Argentyny spowodowały dyskusję na całym świecie i sytuacja musi zostać wyjaśniona.

W tym momencie jednak trzeba skupić się na aspekcie sportowym, który niewątpliwie będzie dzisiaj bardzo wysoki. Czeka nas wielkie widowisko, w którym poznamy najlepszą drużynę Ameryki Południowej, a to zawsze budzi niewątpliwie ogromną ilość pozytywnych emocji!

Copa America. Brazylia - Peru TRANSMISJA TV

Mecz Brazylia - Peru odbędzie się w niedzielę siódmego lipca wieczorem. Początek spotkania o godzinie 22 czasu polskiego. Transmisje z tego spotkania przeprowadzi stacja Polsat Sport oraz Polsat Sport Premium 1. Obie są dostępne również online na platformie IPLA.TV.

Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

Przewidywane składy:
Brazylia: Alisson - Alves, Marquinhos, Silva, Luis - Arthur, Casemiro - Jesus, Coutinho, Everton - Firmino.

Peru: Gallese - Advincula, Zambrano, Abram, Trauco - Yotun, Tapia - Carrillo, Cueva, Flores - Guerrero.