Cracovia - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV i STREAM. Starcie na dnie tabeli

Cracovia

2

Górnik Zabrze

0

• Cracovia bardzo pewnie pokonuje swoich dzisiejszych rywali i od teraz do Górnik Zabrze okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Po drużynie z poprzedniego sezonu nie zostało już praktycznie nic...

• Koniec meczu!

• Sędzia otrzymał informację z wozu VAR! Nie ma bramki. Filip Piszczek był na spalonym.

• Filip Piszczek znakomicie urwał się rywalom i spokojnie wykorzystał sytuację sam na sam.

• Paweł Bochniewicz fauluje pod swoim polem karnym i Cracovia ma okazję do podwyższenia wyniku.

• Filip Piszczek zabrał piłkę, żeby ugrać trochę czasu i został ukarany żółtą kartką.

• Filip Piszczek zmienia strzelca pierwszej bramki - Airama Cabrerę.

• Świetna akcja skrzydłem Strózika. Młody zawodnik dograł w pole karne, ale Loska zdołał wyłapać futbolówkę

• Zmiana także w ekipie Zabrzan. Kamil Zapolnik schodzi na rzecz Rafała Wolsztyńskiego.

• Sebastian Strózik wchodzi, a schodzi Mateusz Wdowiak.

• Kolejna żółta kartka w tym meczu. NIko Datković ukarany.

• Fatalne uderzenie Żurkowskiego. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

• Znowu zakotłowało się pod bramką Loski, tylko że tym razem piłkarze Górnika blokują strzał rywala.

• Schodzi także Maciej Ambrosiewicz, a na murawie zameldował się Szymon Matuszek.

• Podwójna zmiana w ekipie Górnika. Marcin Brosz reaguje bardzo szybko. Daniel Smuga schodzi, a w jego miejsce pojawia się Łukasz Wolsztyński.

• Były zawodnik Górnika Łęczna wpadł w pole karne, minął kilku rywali i huknął nie do obrony! Cracovia 2, Górnik 0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dwa mocne ciosy Cracovii! Javi Hernandez!

• Duże zamieszanie w polu karnym Górnika i Hiszpan z najbliższej odległości pokonuje Loskę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Airam Cabrera daje prowadzenie Cracovii!

• Marcin Budziński wchodzi na murawę w miejsce Damiana Dąbrowskiego.

• Tomasz Loska wyszedł poza linię pola karnego. To była bardzo dobra decyzja, gdyż jego interwencja ratuje Górnika!

• Michal Siplak ukarany żółtą kartką.

• Dobra akcja Cracovii. Janusz Gol wypuścił Zenjova, któremu zabrakło dokładności.

• Szybko rozegrany rzut wolny przez zawodników gości. W ostatniej chwili swój zespół ratuje Oleksiej Dytyatev

• Damian Dąbrowski zamykał akcję swojej drużyny. Do celu zabrakło jednak bardzo dużo.

• Goście rozpoczęli drugą połowę od środka boiska!

• Oba zespoły zaczęły grać dopiero po 40 minucie! Oby przenieśli to na drugą połowę!

• Koniec pierwszej części meczu!

• Ależ świetne uderzenie Javiego Hernandeza! Było bardzo, ale to bardzo blisko!

• Sypią się żółte kartki. Tym razem za przerwanie akcji rywala do notesu sędziego trafia Paweł Bochniewicz

• Kamil Zapolnik także ogląda żółtą kartkę, a sędzia dolicza aż 6 minut!

• Sędzia dokładnie obejrzał tę sytuację i Javi Hernadez ogląda żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego!

• Rzut karny dla Górnika! Javi Hernandez minął Tomasza Loskę, ale czy został przez niego dotknięty? Sędzia musi to sprawdzić!

• Co za próba Smugi! Młody zawodnik Górnika próbował strzału przewrotką, ale zabrakło w tym wszystkim dokładności.

• Kacper Michalski zamiast kopnąć piłkę to.... kopnął rywala. Za to został ukarany żółtą kartką.

• Mocny strzał Hernandeza. Loska zdołał jednak spokojnie odbić piłkę.

• Oleksiej Dytyatev musiał zmienić koszulkę. Z jego rany na głowie cały czas cieknie krew...

• Sergei Zenjov ukarany żółtym kartonikiem.

• Dobra, indywidualna akcja Jesusa Jimeneza. Znowu jednak zabrakło dokładności w ostatnim podaniu.

• Świetne dośrodkowanie Kacpra Michalskiego! Kamil Zapolnik został jednak znakomicie zneutralizowany.

• Niecelny strzał Daniela Smugi. Piłka poszybowała daleko od bramki.

• Ciekawe uderzenie Javiego Hernandeza. Zabrakło jednak kilku centymetrów do pełni szczęścia!

• Zawodnik Cracovii od teraz będzie grał ze specjalnym opatrunkiem na głowie. Duża rana cięta na głowie gospodarzy. Kamil Zapolnik szybciej doszedł do siebie.

• Bardzo mocne zderzenie głowami Zapolnika i Oleksieja Dytyateva. Wyglądało to bardzo groźnie.

• Szymon Żurkowski popędził prawym skrzydłem, ale zabrakło mu boiska. Gospodarze zaczną od bramki.

• Airam Cabrera otrzymał niezłe podanie, ale ruszył do niego zdecydowanie zbyt wcześnie. Sędzia odgwizdał spalonego.

• Początek meczu bardzo statyczny. Oba zespoły nie mają pomysłu jak ugryźć rywala.

• Pierwsza próba zagrożenia bramki rywala, jednak strzał Zapolnika był bardzo słaby.

• Tomasz Kwiatkowski gwizdnął po raz pierwszy!

• Oba zespoły wychodzą na murawę!

• Oba zespoły notują fatalny sezon. Cracovia zamyka ligową tabelę z 7 punktami na koncie, a ich dzisiejsi rywale mają dwa oczka więcej. Układ tabeli może się więc zmienić.

• Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Serdecznie zapraszam na relację LIVE z tego spotkania!

• Czas zakończyć 12 kolejkę Lotto Ekstraklasy! W poniedziałkowy wieczór spotkają się dwie najsłabsze drużyny ligi. Górnik Zabrze jedzie dzisiaj do Krakowa, aby zmierzyć się z Cracovią!

Bartosz Głąb

Cracovia - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Cracovia - Górnik Zabrze ONLINE. W ostatnim spotkaniu 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy spotkają się dwie najsłabsze drużyny obecnego sezonu. W Krakowie ostatnia w tabeli Cracovia podejmie przedostatniego Górnika Zabrze. Dla obu drużyn będzie to mecz o przysłowiowe "sześć punktów". Relacja na żywo w GOL24!

Mecz Cracovia - Górnik Zabrze ONLINE

Oglądaj mecz Cracovia - Górnik Zabrze na żywo online w Player.pl >>>

Cracovia z szumnych zapowiedzi przedsezonowych miała w tym sezonie walczyć o europejski puchary.
Rzeczywistość okazała się jednak zgoła odmienna, gdyż "Pasy" obecnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Na koncie mają zgromadzonych zaledwie siedem punktów. Cracovii tylko raz udało się pokonać przeciwników. Było to dokładnie miesiąc temu w starciu z Wisłą Płock. Wtedy "Pasy" wygrały 3:1. Zespół z Krakowa na własnym stadionie gra nieco lepiej niż na wyjazdach, więc w starciu z Górnikiem nie będzie stał na straconej pozycji.

Jeśli chodzi o zespół z Zabrza, również tylko raz odniósł zwycięstwo w tym sezonie i było to jeszcze wcześniej. Górnik w 3. kolejce LOTTO Ekstraklasy, na początku sierpnia, pokonał na wyjeździe Miedź Legnica 3:1. Od tego czasu sezon w wykonaniu zabrzan to pasmo nieustannych porażek i remisów z małym przerywnikiem w Pucharze Polski, kiedy to udało im się pokonać lidera klasy okręgowej, Unię Hrubieszów. Dzisiejsza batalia będzie spotkaniem o przysłowiowe "sześć punktów" gdyż żaden z zespołów nie chce stracić kontaktu z przeciwnikiem.

Kto wygra mecz Ekstraklasy: Cracovia - Górnik Zabrze?

W poprzednim sezonie oba zespoły mierzyły się dwukrotnie i za każdym razem padała duża ilość bramek. Najpierw jeszcze w sierpniu zeszłego roku w Krakowie padł remis 3:3. W tamtym spotkaniu "Pasy" prowadziły po bramce Sergeia Zenjova, ale potem dla Górnika bramki zdobywali kolejno Michał Koj, Łukasz Wolsztyński i Rafał Wolsztyński. Gdy wydawało się, że to Górnik ten mecz wygra, w końcówce dwukrotnie skutecznie rzut karny wykorzystał Krzysztof Piątek i spotkanie zakończyło się remisem. Drugie spotkanie pomiędzy tymi zespołami nie było już tak wyrównane. W Zabrzu niespodziewanie Cracovia rozbiła rywali aż 4:0 po bramkach Matica Finka, Sergeia Zenjova, Javiego Hernandeza i samobójczym trafieniu Meika Karwota.

NIE ZAGRAJĄ
Cracovia: Oliva, Pik, Danek (kontuzje), Rapa (kartki);

Górnik Zabrze: Hajda, Ł.Wolsztyński (kontuzje).

PRZEWIDYWANE SKŁADY
Cracovia: Gostomski - Siplak, Helik, Datković, Diego - Wdowiak, Budziński, Hernandez, Gol, Zenjov - Cabrera;

Górnik Zabrze: Loska - Gryszkiewicz, Suarez, Bochniewicz, Wiśniewski - Jimenez, Żurkowski, Ambrosiewicz, Smuga - Angulo, R.Wolsztyński.

FORMA W OSTATNICH MECZACH
CRACOVIA
Cracovia - Wisła Kraków 0:2 (LOTTO Ekstraklasa)
Zagłębie Sosnowiec - Cracovia 1:1 (LOTTO Ekstraklasa)
ROW Rybnik - Cracovia 1:3 (1/32 Pucharu Polski)
Cracovia - Wisła Płock 3:1 (LOTTO Ekstraklasa)
Jagiellonia Białystok - Cracovia 3:1 (LOTTO Ekstraklasa)

GÓRNIK ZABRZE
Górnik Zabrze - Lech Poznań 2:2 (LOTTO Ekstraklasa)
Unia Hrubieszów - Górnik Zabrze 0:9 (1/32 Pucharu Polski)
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1:0 (LOTTO Ekstraklasa)
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1:3 (LOTTO Ekstraklasa)
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1:1 (LOTTO Ekstraklasa)

SĘDZIA - Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)

Cracovia - Górnik Zabrze TRANSMISJA TV
Transmisję z ostatniego spotkania 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy Cracovia - Górnik Zabrze od 17:55 przeprowadzi Eurosport HD. Wstęp do meczu rozpocznie się o 17:30. W internecie spotkanie będzie można obejrzeć na canalplussportonline.pl. Relacja LIVE w GOL24.

18:00 Cracovia - Górnik Zabrze Eurosport 1