Mecz Cracovia - Jagiellonia Białystok ONLINE. Hit już na tym...

Mecz Cracovia - Jagiellonia Białystok ONLINE. Hit już na tym etapie. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna Puchar Polski, 1/32 finału
2019-09-25 17:30

Cracovia

4

Jagiellonia Białystok

2

• Koniec meczu! Finalista zeszłorocznej edycji Pucharu Polski odpada już na etapie 1/32 finału! To był jednak znakomity mecz i brawa dla wszystkich zawodników!

• Mateusz Wdowiak znakomicie znalazł swojego kolegę, który bez żadnego problemu wykorzystał sam na sam!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Pelle van Amersfoort dobija Jagiellonię!

• Kompletnie zepsute dogranie Mateusza Wdowiaka. Gdyby lepiej dograł do swojego kolegi to Cracovia zamknęłaby ten mecz.

• Niecelne uderzenie głową Runje. Od bramki zacznie Hrosso.

• Rzut wolny dla Jagiellonii na 30 metrze od bramki rywala! Będzie groźnie!

• 4 minuty dłużej potrwa ten mecz!

• Savković fauluje rywala w ofensywie. Widać po zawodnikach Jagiellonii dużą nerwowość i parcie na zdobycie gola.

• Zamieszanie w polu karnym rywala wykorzystał młody Błyszko, który z bliskiej odległości pakuje piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Wojciech Błyszko daje nadzieje Jagiellonii!

• Jesus Imaz znakomicie wyłożył piłkę Kadlecowi, który nie trafia w bramkę z 5 metrłów!

• Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Tomas Vestenicky schodzi, a wchodzi Mateusz Wdowiak.

• Kolejna zmiana w tym meczu. Tomas Prikryl zmieniony przez Mile Savkovicia.

• Pelle van Amersfoort zmienia Sebastiana Strózika.

• Marko Poletanović opuszcza murawę, a w jego miejsce wchodzi Patryk Klimala.

• Jagiellonia zamknęła rywala pod ich polem karnym, ale jak na razie defensorzy Pasów blokują wszystkie dośrodkowania gości.

• Sam poszkodowany podszedł do karnego i..... Grzegorz Sandomierski broni!

• Rzut karny dla Cracovii! Ivan Runje fauluje Filipa Piszczka!

• Martin Pospisil pojawia się na murawie w miejsce Bartosza Kwietnia.

• Ivan Runje ogląda żółtą kartkę.

• Bojan Cecarić wpadł w pole karne, ale nie zdołał dograć, gdyż został zablokowany przez rywala.

• Nieudane dośrodkowanie Juana Camary. Lukas Hrosso spokojnie łapie futbolówkę.

• Bojan Cecarić uderza prosto w Grzegorza Sandomierskiego.

• Zawodnik Cracovii huknął sprzed pola karnego, piłka musnęła jeszcze głowę Ivana Runje i minęła bezradnego Grzegorza Sandomierskiego.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomas Vestenicky podwyższa prowadzenie Cracovii!

• Czas na drugie 45 minut!

• Sergiu Hanca nie wychodzi na drugą połowę. Na murawie pojawi się Sylwester Lusiusz.

• Koniec pierwszej połowy! Cracovia prowadzi z Jagiellonią 2:1!

• Tym rywalem był Bartosz Kwiecień, który także zostaje ukarany.

• Sergiu Hanca poszarpał się z rywalem i otrzymuje żółtą kartkę.

• Grzegorz Sandomierski wyszedł z bramki i z dużymi problemami wybija piłkę sprzed głowy rywala!

• Hiszpan otrzymał podanie na skraju pola karnego i od razu huknął bez zastanowienia. Lukas Hrosso mógł zachować się lepiej, gdyż piłka "załamała" mu ręce.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Juan Camara zdobywa bramkę!

• Tomas Vestenicky również ogląda żółtą kartkę.

• Kamil Pestka ukarany żółtą kartką.

• Jagiellonia nie ma pomysłu na zagrożenie bramce rywala. Owszem, dłużej utrzymują się przy piłce, ale nie ma to żadnego przełożenia na konkretne sytuacje.

• Filip Piszczek wpadł w pole karne, wyłożył piłkę Cecariciowi, który pakuje ją (podobnie do kolegi) na pustą bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bojan Cecarić!

• Gospodarzom udało się obronić! Lukas Hrosso odbił mocny strzał rywala..... twarzą! Cracovia nadal prowadzi.

• Rzut wolny pośredni w polu karnym Cracovii! Obrońca Pasów podał do swojego golkipera, który złapał piłkę! Goście będą mieć znakomitą okazję!

• Bojan Cecarić fauluje rywala w ofensywie i gospodarze tracą szansę na gola.

• Sergiu Hanca mocno uderzył w stronę bramki, Grzegorz Sandomierski sparował piłkę, która spadła prosto pod nogi Filipa Piszczka. Napastnik Cracovii dobił futbolówkę do pustej bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Filip Piszczek otwiera wynik meczu!

• Zamieszanie w polu karnym Cracovii, ale ostatecznie Michał Helik zdołał zażegnać niebezpieczeństwo.

• Tomas Prikryl oddał niezły strzał głową, ale zabrakło mu trochę dokładności. Pierwsza groźna okazja tego meczu.

• Fatalne uderzenie Bartosza Kwietnia. Cracovia zacznie od bramki.

• Grzegorz Sandomierski bardzo pewnie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Groźne dośrodkowanie Diego Ferraresso, które zostało zablokowane przez zawodników Jagiellonii.

• Krzysztof Jakubik gwiżdże po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• W obu drużynach widoczne są zmiany. Zarówno Michał Probierz jak i Ireneusz Mamrot dali szansę swoim rezerwowym, którzy w lidze nie dostają wielu szans na grę.

• Dzień dobry Państwu! Zapraszamy na relację LIVE z meczu Pucharu Polski pomiędzy Cracovią ,a Jagiellonią!

Cracovia - Jagiellonia LIVE! Hit już na tym etapie

Cracovia - Jagiellonia LIVE! Hit już na tym etapie ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Cracovia - Jagiellonia Białystok ONLINE. Los skojarzył dwie czołowe drużyny ligi już w 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski. Która będzie grać dalej, a której pozostanie walka na jednym froncie? Relacja LIVE w GOL24 od 17:30.

Mecz Cracovia - Jagiellonia Białystok ONLINE

To będzie trzecie z czterech zaplanowanych meczów tych drużyn na 2019 rok. Trzecie, ale jedyne w krajowym pucharze. Zwycięzca awansuje do 1/16 finału, a przegranemu pozostanie gra o jak najwyższe miejsce w lidze.- Używając terminologii bokserskiej musimy powiedzieć, że trafiliśmy na przeciwnika wagi ciężkiej.
Nie chcę narzekać i płakać, ale nie dość, że znów czeka nas daleki wyjazd z domu, to patrząc na inne pary, trzeba powiedzieć, że szczęścia w losowaniu nie mieliśmy - podkreśla trener Jagiellonii Ireneusz Mamrot cytowany przez oficjalną stronę klubu.

W zeszłej edycji, jak pamiętamy, Jagiellonia dotarła aż na PGE Narodowy w Warszawie. Przegrała dopiero po golu Artura Sobiecha z 96 minuty. Przez ekstraklasę, w której zajęła piąte miejsce, też nie dostała się do eliminacji Ligi Europy. Miejsce zabrała jej właśnie Cracovia, zajmując lokatę tuż za podium. Jak będzie teraz w bezpośrednim meczu 1/32 finału? - Nie chce niczego obiecywać bo to jest sport. Pamiętam, że w moim pierwszym sezonie w Jagiellonii trafiliśmy w pierwszej rundzie na Zagłębie Lubin, które wówczas również było w czubie ligowej tabeli. Zrobiliśmy wszystko, żeby wygrać, ale się nie udało. To jest sport i wszystko może się wydarzyć - dodaje Mamrot.

Jagiellonia na pewno nie wyjdzie w tym samym składzie co w weekend na Lecha Poznań (1:1). Zmian możemy spodziewać się również po stronie Cracovii, która uległa ostatnio Legii Warszawa (1:2). Może zmiennicy zrobią prezent Michałowi Probierzowi? Wczoraj trener "Pasów" obchodził swoje 47 minuty. Przed treningiem jego podopieczni odśpiewali mu "sto lat", a kapitan Janusz Gol wręczył prezent.

Środowe zawody poprowadzi sędzia Krzysztof Jakubik z Siedlec. VAR obsługiwać będą Bartosz Frankowski i Marcin Boniek.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Cracovia - Jagiellonia 0:1 (Ekstraklasa, 23.04.2019)
Cracovia - Jagiellonia 1:0 (Ekstraklasa, 24.02.2019)
Jagiellonia - Cracovia 3:1 (Ekstraklasa, 14.09.2018)

Mecz Cracovia - Jagiellonia Białystok TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz będzie można śledzić w płatnej aplikacji IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:30. Zapraszamy!