Mecz Cracovia - Jagiellonia Białystok ONLINE. Derby dla...

Mecz Cracovia - Jagiellonia Białystok ONLINE. Derby dla byłych podopiecznych Probierza. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 9. kolejka
2020-11-07 17:30

Cracovia

3

Jagiellonia Białystok

1

• Koniec meczu! Cracovia pokonuje na własnym stadionie Jagiellonię 3:1!!!

• Błażej Augustyn przeszedł do linii ataku, co chciał wykorzystać Martin Pospisil. Jego zagranie nie znalazło świeżo wprowadzonego adresata.

• To już po meczu! Thiago mierzonym, płaskim uderzeniem zza linii 16. metra podwyższa prowadzenie "Pasów"!

• GOL DLA CRACOVII! THIAGO!!!

• Błażej Augustyn wchodzi, Ariel Borysiuk schodzi.

• Poderwał się teraz z ławki Michał Probierz, który miał spore pretensje do swojego zawodnika. Niepotrzebny błąd mógł kosztować "Pasy" utratę bramki i kompletu punktów.

• Ależ wejście smoka notuje reprezentant Kosowa! Kilkanaście sekund po wejściu na murawę kieruje piłkę do siatki idealnym uderzeniem głową z kilku metrów!

• GOL DLA CRACOVII! FLORIAN LOSHAJ!!!

• Florian Loshaj zmienia Milana Dimuna.

• Ariel Borysiuk uderza prostym podbiciem z ok. 30 metrów. Piłka mija bramkę Cracovii w bezpiecznej odległości.

• "Pasy" ruszyły z kontrą. Akcję przerywa gwizdek sędziego - spalony.

• Kris Twardek zmienia Przemysława Mystkowskiego. To pierwsza zmiana w ekipie gości.

• Cracovia ruszyła z kontrą dwóch na dwóch. Prostopadłe podanie do rozpędzonego Filipa Piszczka przecina w środku pola Bodvar Bodvarsson.

• Michal Siplak wyciął Pawła Olszewskiego równo z trawą. Sędzia bez wyciąga żółtą kartkę.

• Maciej Makuszewski urwał się prawą stroną i podaje za krótko w pole karne do Jakova Puljicia. Sędzia wrócił do początkowej fazy tej akcji - skrzydłowy Jagiellonii delikatnie popchnął wyskakującego do górnej piłki Michaela Gardawskiego. Kartki nie ma.

• Żółtą kartką upomniany Bogdan Tiru. To jego trzecie tego typu upomnienie w tym sezonie.

• I tak też się dzieje, chociaż teraz na boisku leży Paweł Olszewski. Trzyma się za mięsień dwugłowy uda - został nadepnięty przez rywala.

• Przerwa w grze. Głowami zderzyli się Karol Niemczycki i Bogdan Tiru. Groźnie to wyglądało, przez moment byli opatrywani przez sztaby medyczne. Wydaje się, że są w stanie grać dalej.

• 54% Posiadanie piłki 46%

• I jeszcze jeden korner, a po nim jeszcze jeden.

• Maciej Makuszewski centruje z rzutu rożnego na 5. metr. Tam górowała obrona Cracovii.

• ... a w miejsce Patryka Zauchy pojawia się Michal Siplak.

• Podwójna zmiana w Cracovii. Filip Piszczek wchodzi za Tomasa Vestenicky'ego...

• Płaskie uderzenie Ariela Borysiuka z rzutu wolnego, z ok. 30 metrów, zmierzało do siatki tuż przy słupku! Wyciągnięty jak struna Karol Niemczycki zdołał odbić piłkę!

• Pelle van Amersfoort na spalonym. Holender jest odmiennego zdania.

• Damir Sadiković przedziera się środkiem, mijając 2-3 rywali i... podaje w pole karne do nikogo.

Szybko wkomponował się do Ekstraklasy.

• Atak Cracovii przynosi rzut rożny. Bez zagrożenia.

• Ajj, Tomas Vestenicky był bliski dubletu! Piłka po jego strzale obija spojenie!

• Karol Niemczycki na raty broni strzał Ariela Borysiuka.

• Rzut wolny dla gości z ok. 30 metrów. Na bezpośrednie uderzenie zdecydował się Jakov Puljić, który trafia w mur. Jagiellonia miała rzut rożny, z którego nic nie wynikło.

• Bodvar Bodvarsson ruszył lewym skrzydłem i dostał bardzo dobre podanie. Sęk w tym, że w momencie podania był na kilkumetrowym spalonym.

• Ivan Runje z żółtą kartką za faul.

• Martin Pospisil dogrywał z lewej strony do nikogo. Czechowi zabrakło (nie tylko w tej akcji) prezycji.

• Czas na drugą połowę!

• Thiago będzie grać za Ivana Fiolicia od 46. minuty.

• Wracamy do Krakowa, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Cracovia - Jagiellonia. W pierwszych trzech kwadransach obie strony zadały sobie po jednym ciosie.

Co nas czeka po zmianie stron?

• Koniec pierwszej połowy. Po bramkach Tomasa Vestenicky'ego i Jesusa Imaza Cracovia remisuje z Jagiellonią 1:1

• Zdaniem sędziego atak Jagiellonii był przerwany niezgodnie z przepisami. Rzut wolny ze środka boiska.

• Kapitalna akcja Hiszpana, który z dziecinną łatwością ograł rywala i uderzeniem z woleja uderzył nie do obrony!

• GOL DLA JAGIELLONII! JESUS IMAZ!!!

• Nieudane dośrodkowanie Martina Pospisila. Nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Trener gości będzie miał sporo uwag do przekazania w przerwie

• Aktywny w tym spotkaniu jest Maciej Makuszewski, ale na razie niewiele z tego wynika. Zza pola karnego uderzył on obok bramki.

• Przerwany rajd Macieja Makuszewskiego prawym skrzydłem. Na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego zdecydował się Ariel Borysiuk, ale sporo brakowało mu do celu.

• Pelle van Amersfoort podaje do Tomasa Vestenicky'ego, który z zimną krwią kieruje piłkę do siatki, nie dając żadnych szans bramkarzowi Jagiellonii!

• GOL DLA CRACOVII! TOMAS VESTENICKY!!!

• Cornel Rapa podłączył się do akcji. Kolejną bardzo dobrą interwencją popisuje się Damian Węglarz.

• Martin Pospisil upomniany żółtą kartką.

• Karol Niemczycki szybszy od Przemysława Mystkowskiego. Podawał Maciej Makuszewski.

• Seria będzie podtrzymana?

• Damian Węglarz na raty broni uderzenie zza pola karnego. Na jego szczęście żaden z piłkarzy Cracovii nie zdążył z dobitką.

• Na solową akcję zdecydował się Przemysław Mystkowski. Bez powodzenia.

• I korner dla gości. Obrona "Pasów" radzi sobie z dośrodkowaniem Macieja Makuszewskiego.

• Żółtą kartką upomniany Milan Dimun za faul na Arielu Borysiuku.

• Damian Węglarz skutecznie odbija piłkę.

• Atak gospodarzy przynosi rzut rożny.

• Atak gospodarzy przerywa faulem Maciej Makuszewski. Sędzia nie zdecydował się sięgać do kieszonki.

• Zaczynamy spotkanie!

• Cracovia nie rozegrała żadnego meczu od blisku dwóch tygodni. 25 października zremisowała z Lechem Poznań (1:1). Z Jagiellonią ma złe wspomnienia, ponieważ przegrała wszystkie trzy ostatnie mecze, w tym dwa u siebie przy Kałuży.

• - To jak derby - mówi o meczach przeciw trenerowi Probierzowi kapitan Jagiellonii, Taras Romanczuk. Obaj utrzymują ze sobą kontakt, zapewniają o wzajemnym szacunku. - Taras podgrzał tą wypowiedzią atmosferę, ale nie ma w niej wrogości - uważa szkoleniowiec Cracovii. Według niego Jagiellonia to zupełnie nowa drużyna, od kiedy z niej odszedł. Wylicza, że z jego składu pozostali Romanczuk, Runje, Węglarz, Olszewski czy Mystkowski.

• Gdyby Cracovia nie dostała ujemnych punktów to dziś miałaby tyle samo punktów co ósma Jagiellonia - czyli jedenaście. Do podium dzieli ją obecnie dystans dziesięciu punktów. Jest szansa go zmniejszyć, bo Jagiellonia złapała zadyszkę; przegrała zarówno ze Śląskiem Wrocław (0:1), jak i w zaległym meczu z Pogonią Szczecin (0:3). - Myślę, że porażka w Szczecinie to jednorazowa wpadka. Jedziemy do Krakowa by oddawać ciosy, a nie tylko przyjmować - zapewnia trener Bogdan Zając.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Cracovia - Jagiellonia Białystok! "Pasy" liczą na kolejne odrabianie strat do czołówki. W ramach 9. kolejki PKO Ekstraklasy zmierzą się z byłą drużyną Michała Probierza.

Cracovia - Jagiellonia LIVE! Byli podopieczni Probierza traktują ten mecz jak derby ©Andrzej Banaś

Mecz Cracovia - Jagiellonia Białystok ONLINE. "Pasy" liczą na kolejne odrabianie strat do czołówki. W ramach 9. kolejki PKO Ekstraklasy zmierzą się z byłą drużyną Michała Probierza. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30.

Mecz Cracovia - Jagiellonia Białystok ONLINE

Oglądaj mecz Cracovia - Jagiellonia w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Cracovia - Jagiellonia:
Cracovia: Pestka, Wdowiak, Dytiatjew, Kanach, Jablonsky
Jagiellonia: Steinbors, Kadlec, Bida, Wojtkowski, Dziekoński, Sobczak

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Cracovia - Jagiellonia 1:2 (Ekstraklasa, 21.06.2020)
Cracovia - Jagiellonia 0:1 (Ekstraklasa, 31.05.2020)

Mecz Cracovia - Jagiellonia Białystok TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacjach Player i Canal+. Komentuje duet Adam Marchliński - Maciej Murawski. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:30 - zapraszamy!