Cracovia

2

Lech Poznań

1

• Koniec meczu! Cracovia pokonuje Lecha Poznań i zrównuje się punktami z pierwszą w tabeli Legią Warszawa!

• Sylwester Lusiusz huknął z dystansu, jednak prosto w ręce van der Harta.

• Michal Pesković ukarany żółtą kartką.

• Sędzia doliczył aż 6 minut. Lech ma dużo czasu aby odwrócić losy tego pojedynku.

• Rafael Lopes trafia w słupek! Cracovia jest bliżej trzeciej bramki niż Lech wyrównującej!

• Teraz mamy akcję po drugiej stronie boiska! Michal Siplak nie trafia w światło bramki! To mógł być bardzo efektowny gol!

• Jak to nie wpadło! Pedro Tiba uderzył z 11 metra, ale ofiarnie interweniuje Siplak!

• Michał Probierz korzysta z ostatniej zmiany. W miejsce Pelle van Amersfoort pojawia się Michal Siplak.

• Sergiu Hanca żegnany owacjami! W jego miejsce pojawia się Mateusz Wdowiak.

• Dani Ramirez uderzył z rzutu wolnego i piłka po rykoszecie trafia w poprzeczkę!

• Filip Szymczak melduje się na boisku, a zmienia Karlo Muhara.

• Strzał Hanci i piłka trafia prosto w ręce golkipera Lecha Poznań.

• Zmiana w ekipie Cracovii. Ivan Fiolić zmieniony przez Milana Dimuna.

• Jakub Moder wchodzi na murawę w miejsce Tymoteusza Puchacza.

• Christian Gytkjaer huknął z 11 metra, ale znowu świetnie broni Pesković!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sergiu Hanca bardzo pewnie zamienia karnego na gola!

• A jednak! Mamy rzut karny dla gospodarzy!

• Rafael Lopes przewrócił się w polu karnym, ale Bartosz Frankowski był pewny, że karnego nie ma! Będzie analiza sędziów VAR!

• Christian Gytkjaer uderzył z ostrego kąta, ale jego strzał był daleki od ideału.

• Pedro Tiba znakomicie minął rywala, wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem i.... .trafił prosto w Peskovicia! To powinien być gol!

• Mickey van der Hart bardzo pewnie zbiera dośrodkowanie rywala.

• Dani Ramirez jest dzisiaj mało widoczny. Teraz jednak bardzo dobrze dograł do Gytkjaera, który jednak został zablokowany.

• Po przerwie znowu bardzo aktywny stał się Sergiu Hanca. Rumun wpadł w pole karne rywala i oddał strzał prosto w ręce van der Harta.

• Świetnie podłączył się do akcji ofensywnej lewy obrońca Cracovii. Utrzymał się w polu karnym i oddał bardzo precyzyjny strzał! Nie dał żadnych szans golkiperowi Kolejorza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bardzo szybki cios Cracovii po zmianie stron! Strzelcem bramki Kamil Pestka!

• Cracovia rozpoczyna drugą część meczu od środka boiska.

• Bez choćby jeden doliczonej minuty sędzia kończy pierwszą część meczu. Jak na razie to Lech wychodzi zwycięsko z tego pojedynku. Jak będzie na koniec? Przekonamy się po 15-minutowej przerwie!

• Tymoteusz Puchacz wpadł w pole karne rywala, uderzył z ostrego kąta, ale piłka trafiła w Peskovicia.

• Michal Pesković wygrywa pojedynek sam na sam z Gytkjaerem! Świetna interwencja bramkarza gospodarzy.

• Wołodymyr Kostewycz nie trafia w światło bramki będąc na 5 metrze od bramki! To powinien być gol!

• Sprytnie rozegrany rzut wolny przez gospodarzy. Ostatecznie jednak Hanca trafia prosto w rywala.

• Jakub Kamiński wstrzelił piłkę w stronę pola karnego, tam opanował ją Kamil Jóźwiak, który mocnym strzałem pokonuje Peskovicia!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kamil Jóźwiak! Cracovia przeważała, a to Lech oddaje pierwszy cios!

• Cracovia coraz bliżej strzelenia bramki! Teraz Michał Helik minął się z piłkę mając przed sobą pustą bramkę!

• Kolejna próba aktywnego dzisiaj Sergiu Hanci! Piłka odbija się jednak od zawodnika Lecha i obok bramki!

• Strzał Gytkjaera został zablokowany. To pierwsza próba gości w tym meczu.

• Zamieszanie w polu karnym Lecha! Cudem piłka nie wpadła do bramki strzeżonej przez Van der Harta!

• Cracovia bardzo dobrze rozpoczęła ten mecz. Jak na razie podopieczni Dariusza Żurawia są mocno zagubieni i nie potrafią poradzić sobie z atakami gospodarzy.

• Znakomita akcja Sergiu Hanci! Rumun minął kilku rywali i uderzył sprzed pola karnego! Zabrakło dosłownie kilku centymetrów!

• Sergiu Hanca otrzymał świetne podanie, ale nie zdołał tego wykorzystać i Lech odzyskał piłkę.

• Żywiej ten mecz rozpoczęli gospodarzy, którzy przeprowadzili dwie szybkie akcje. Zabrakło jednak dokładności przy ostatnim podaniu.

• Bartosz Frankowski gwiżdże po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• W końcu długo oczekiwany debiut w barwach gości zaliczy dzisiaj Dani Ramirez. Hiszpan rozpocznie mecz od pierwszej minuty.

• Zarówno Cracovia jak i Lech dobrze rozpoczęli rundę wiosenną sezonu 19/20. Pasy pokonały Arkę Gdynia 1:0, a Kolejorz rozgromił Raków 3:0. Jak będzie dzisiaj?

• Dzień dobry Państwu! Czas na ostatni mecz 22 kolejki PKO Ekstraklasy! Cracovia na własnym stadionie gościć będzie Lecha Poznań, a na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

DW

cracovia lech online

Cracovia - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Andrzej Banas / Polska Press

Cracovia - Lech Poznań ONLINE. W niedzielę w ramach 22. kolejki lechici udadzą się do Krakowa na starcie z wiceliderem PKO Ekstraklasy. Drużyna Cracovii stała się w ostatnim czasie jednym z poważnych kandydatów do mistrzostwa Polski. Od dłuższego czasu jest w czołówce w tabeli, a teraz ma szansę zbliżyć się do liderującej Legii, która w sobotę zremisowała z Rakowem 2:2. Po drugiej stronie stanie jednak Kolejorz, który rozpoczął 2020 rok bardzo efektownie. Szykuje nam się mecz kolejki. Gdzie oglądać Cracovia - Lech Poznań? TRANSMISJA w telewizji i STREAM online.

Cracovia - Lech Poznań ONLINE

Przed piłkarzami trenera Dariusza Żurawia nie lada sprawdzian. W niedzielę w ramach 22. kolejki lechici udadzą się do Krakowa na starcie z wiceliderem PKO Ekstraklasy. W poprzednim sezonie podopieczni Michała Probierza brutalnie zweryfikowali zagubionego Lecha i wywieźli z Poznania komplet punktów.
Przyszedł czas na rewanż, a o punkty na wymagającym terenie będzie niezwykle trudno. Wystarczy spojrzeć w statystyki: Cracovia jest drugim najlepszym zespołem u siebie w lidze, ostatnią bramkę przed własną publicznością straciła 6 października, a do tego ma najlepszą defensywę w lidze - 16 straconych goli. Zatem zapowiada się mecz do jednej bramki - kto strzeli, ten wygra!

W poprzedniej kolejce obie drużyny wygrały, udanie rozpoczynając zmagania w 2020 roku. Cracovia skromnie pokonała Arkę Gdynia na wyjeździe (1:0), natomiast Lech efektownie pokonał beniaminka z Częstochowy (3:0). Liderem Pasów od początku roku jest Sergiu Hanca, który strzelił gola na wagę zwycięstwa w Gdyni. Po stronie Lecha mamy dużo więcej barwnych postaci. Znakomity mecz zagrali m.in. Christian Gytkjaer i Tymoteusz Puchacz. Przepięknym trafieniem wykazał się także Jakub Moder, który może z Cracovią również dostać szansę.

W pięciu ostatnich spotkaniach obu drużyn padła tylko jedna porażka. Cracovia przegrała w grudniu w Kielcach. Lech natomiast notuje bardzo dobrą serię, tracąc ostatnio tylko dwa gole. Również w tabeli oba zespoły są wysoko w tabeli. Cracovia jest wiceliderem 39 punktami i może doskoczyć do Legii, która potknęła się w Bełchatowie z Rakowem. Lech również ma szansę wskoczyć wyżej kosztem czwartego w tabeli Śląska Wrocław.

Cracovia - Lech Poznań TRANSMISJA

Mecz Cracovia - Lech odbędzie się w niedzielę, 16 lutego o godz. 17:30. Spotkanie pokaże Canal+ Sport. Początek transmisji o godz. 17:10. Relacja na żywo w GOL24. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.