PKO Ekstraklasa. Cracovia - Lech Poznań ONLINE. Gdzie...

PKO Ekstraklasa. Cracovia - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Podrażnieni pucharowymi wpadkami

• Karol Knap - 3 (Florian Loshaj - 3)
    • Jewhen Konoplianka - 3 (Jakub Myszor - 3)
    • Takuto Oshima - 3
    • Benjamin Kallman - 3
    • Patryk Makuch - 3 (Filip Balaj - bez oceny)

• Michał Skóraś - 4
    • Jesper Karlstroem - 3 (Filip Szymczak - bez oceny)
    • Radosław Murawski - 3
    • Kristoffer Velde - 2 (Adriel Ba Loua - 3)
    • Joao Amaral - 2 (Afonso Sousa - 3)
    • Mikael Ishak - 3 (Mateusz Żukowski - bez oceny)
  • Koniec meczu! Cracovia bezbramkowo remisuje z Lechem Poznań

• (Poza boiskiem) John van den Brom upomniany żółtą kartką za dyskusje.

To jego czwarte "żółtko" w tym sezonie, więc nie poprowadzi Lecha w następnej kolejce w meczu z... Rakowem Częstochowa!

• David Jablonsky wybija piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Joela Pereiry z rzutu wolnego.

• Filip Balaj zastępuje Patryka Makucha.

• Afonso Sousa również z kartką.

• Żółta kartka na koncie Radosława Murawskiego za faul.

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Wierzymy do końca

• Mateusz Żukowski decyduje się na bezpośrednie uderzenie! Piłka mija bliższe spojenie w nieznacznej odległości!

• Pierwszy stały fragment gry nie przynosi zagrożenia. Goście mają okazję do poprawki. Do bramki jest trochę bliżej.

• Rzut wolny dla Lecha ok. 30 metrów od bramki. Zdaniem sędziego przewinił Florian Loshaj.

• Niewiele wniósł Adriel Ba Loua. Atak lewa stroną nie przynosi powodzenia. Aut dla gospodarzy na wysokości swojego pola karnego.

• Zakotłowało się przed bramką gospodarzy. Ostatecznie Cracovia wyszła z opresji!

• Mateusz Żukowski zmienia Mikaela Ishaka.

• 12 158 widzów na stadionie

• Paweł Jaroszyński poradził sobie na skrzydle z Adrielem Ba Louą! Wrzuca w pole karne do niepilnowanego, skąd strzał głową przelatuje nad bramką!

• Cracovia coraz bliżej gola! Znowu przeszkodził Filip Bednarek, który zbija piłkę do boku po mierzonym uderzeniu Patryka Makucha!

• Filip Szymczak zmienia Jespera Karlstroema.

• Bramka Lecha jak zaczarowana!!! Otar Kakabadze zgrywa płasko przed bramkę do Patryka Makucha, który z 5 metrów uderza wysoko nad bramką!

• Zablokowany strzał Adriela Ba Louy z pola karnego.

• Karol Niemczycki teraz górą w sytuacji sam na sam z MIkaelem Ishakiem! Przyjmuje piłkę na ciało po strzale Szweda z narożnika pola bramkowego!

• Jakub Myszor zmienia Jewhena Konoplianki.

• Ponownie Patryk Makuch - PRZEWROTKĄ uderza minimalnie obok lewego słupka!

• Kapitalna parada Filipa Bednarka ratuje Lecha przed utratą gola! Filip Bednarek

• NIE MA GOLA DLA CRACOVII!!

Patryk Makuch uderza technicznie w stronę lewego okienka! Wyciągnięty jak struna Filip Bednarek zbija piłkę na rzut rozny!

• Dobre dośrodkowanie na lewą stronę pola bramkowego do Mikaela Ishaka! Ten uderza z woleja, ale trafia w zawodnika "Pasów"!

• Poznaniacy wybijają piłkę na uwolnienie. Po chwili laga na Benjamina Kallmana, ale pewnie interweniuje Filip Bednarek.

• Patryk Makuch przejmuje piłkę w polu karnym "Kolejorza". Długo zbierał się do strzału - gdy w końcu kopnął piłkę, to ta po rykoszecie poleciała nad bramką.

• ... a za Joao Amarala na murawie melduje się Afonso Sousa. Liczba Portugalczyków w składzie Lecha utrzymana (trzech)

• Podwójna zmiana w Lechu: Adriel Ba Loua w miejsce Kristoffera Velde...

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Joela Pereiry w pole karne. Karol Niemczycki czekał, aż piłka wpadnie do jego rękawic.

• Filip Bednarek spokojnie łapie piłkę po nieudanym dośrodkowaniu.

• Joao Amaral dostaje piłkę na 20. metrze. Długo przekładał ją sobie do prawej nogi, co wykorzystał wracający Patryk Makuch. Czysto odebrał piłkę Portugalczykowi.

• Laga Otara Kakabadze na wolne pole do Benjamina Kallmana. Piłkę przed polem karnym przejmuje Filip Bednarek.

• 44% Posiadanie piłki 56%

• Alan Czerwiński z żółtą kartką za faul.

• Kolejne (za) mocne zagranie do Kristoffera Velde. Szybszy był Karol Niemczycki.

• Dośrodkowanie Patryka Makucha na dalszy słupek do Pawła Jaroszyńskiego. Ten nie zdołał "zamknąć" akcji.

• Ostre wejście Joela Pereiry w nogi Floriana Loshaja Joel Pereira i Flroian Losha

• Joel Pereira upomniany żółtą kartką za faul.

• Mocne zagranie na wolne pole do rozpędzonego Kristoffera Velde. Karol Niemczycki uprzedził Norwega, zgarniając piłkę w polu karnym.

• Michał Skóraś "łamie" akcję z lewego skrzydła do środka pola karnego. Jego strzał został zablokowany.

• Cracovia zaczyna drugie trzy kwadranse!

• Florian Loshaj wchodzi w przerwie w miejsce Karola Knapa. Zatem obie drużyny grają bez młodzieżowca w "jedenastkach".

• Nie było to porywające widowisko. Mało strzałów, dużo walki. Obaj trenerzy na pewno mają sporo uwag, które przekażą w przerwie.

A jak instrukcje wpłyną na grę po zmianie stron? Przekonamy się niebawem.

• +3' Po wrzutce Joela Pereiry Antonio Milić główkuje wysoko nad bramką.

Tomasz Kwiatkowski kończy pierwszą połowę. Cracovia bezbramkowo remisuje z Lechem Poznań

• +3' Ostre wejście Pawła Jaroszyńskiego "z buta" w Joela Pereirę. Kartki nie ma, a rzut wolny z prawej strony.

• +2' Michał Skóaś chciał pograć z Mikaelem Ishakiem na jeden kontakt. Podaje do kapitana, ale trafia w... rozpędzonego Joela Pereirę.

• +1' Otar Kakabadze zagrywa płasko w pole karne do... Radosława Murawskiego.

• Trzy minuty do pierwszej połowy.

• Laga Karola Knapa na prawą stronę do Benjamina Kallmana. Ten przegrywa pojedynek z rywalem i kontra spaliła na panewce.

• Antonio Milić uderza na wiwat z ok. 35 metrów. Przynajmniej kontry nie będzie.

• A teraz szeroko ustawiony Patryk Makuch dostaje piłkę na prawej stronie. Płasko zagrywa w pole karne, skąd za linię boczną wybijają goście.

• Otsar Kakabadze miał dość miejsca, by dośrodkować w pole karne. Benjamin Kallman główkuje obok bramki Lecha.

• A teraz Patryk Makuch kasuje Radosława Murawskiego. Zamiast gry w piłkę mamy grę w kości.

• Jesper Karlstroem nadepnął teraz Karola Knapa na rękę. Rewanż? Na pewno nie ma kartki dla Szweda.

• Goście przez moment w "dziesiątkę". Michał Skóraś najpierw był opatrywany na murawie, a następnie - zgodnie z przepisami - na chwilę musiał ją opuścić.

• Ostre wejście Karola Knapa w nogę Michała SkórasiaKarol Knap

• Żółtą kartką upomniany Karol Knap za ostre wejście w nogę Michała Skóasia.

• Michał Skóaś ucierpiał w starciu z Cornelem Rapą.

• Cracovia - Lech

• 4 Strzały 2
    • 2 Strzały celne 0
  • Nie można jednak tego powiedzieć po tym co wydarzyło się na lewej stronie. Zupełnie nieudany strzał Pawła Jaroszyńskiego po zagraniu Ukraińca.

• Radosław Murawski czysto odbiera piłkę Jewhenowi Konopliance ok. 30 metrów od własnej bramki. Co ważne, uczynił to tak, że nie przekroczył przepisów.

• Joao Amaral w roli prawoskrzydłowego wrzuca na dalszy słupek. Tam najwyżej wyskakuje Michał Skóraś, który uderza głową wysoko nad bramką.

• Soczyste uderzenie Jewhena Konoplianki z niespełna 20 metrów. Piłka leciała w sam środek bramki - dokładnie tam gdzie stał Filip Bednarek. Bramkarz Lecha odbija piłkę przed siebie!

• Antonio Milić przecina podanie kierowane do Otara Kakabadze, a po chwili David Jablonsky radzi sobie z Michałem Skórasiem.

• W odpowiedzi Joao Amaral uderza zza linii 16. metra wysoko nad bramką.

• Otar Kakabadze uderza lewą nogą obok bramki Lecha Otar Kakabadze

• Otar Kakabadze odbiera dokładne podanie Jewhena Konoplianki na wysokości prawego narożnika pola karnego. Łamie" akcję do środka, po czym uderza płasko obok bramki!

• I teraz centra w drugie pole karne. Joel Periera trąca piłkę i łapie ją Filip Bednarek. Gospodarze byli przekonani, że to było celowe zagranie, po którym należy im się rzut wolny pośredni. Sędzia Tomasz Kwiatkowski nakazuje grać dalej.

• Zupełnie nieudane dośrodkowanie Pedro Rebocho z lewej strony. Karol Niemczycki wznawia grę z "piątki".

• Zdaniem sędziego Benjamin Kalmman faulował Antonio Milicia. przy linii bocznej. Fin nie może pogodzić się z taką interpretacją.

• Patryk Makuch przedzierał się środkiem w stronę pola karnego Lecha. Za mocno wypuścił sobie piłkę, co wykorzystała defensywa gości.

• Po wyrzucie Karola Knapa piłkę głową zgrywa David Jablonsky. Obrona Lecha wybija na uwolnienie.

• Pedro Rebocho blokuje dośrodkowanie Otata Kakabadze. Aut dla Cracovii na wysokości pola karnego mistrza Polski.

• Joel Pereira ruszył prawą stroną. Miał sporo miejsca przed sobą, ale postanowił na przerzut na lewą stronę. Portugalczyk odzwyczaił od niedokładnego zagrania... Tutaj w porę zorientowali się gospodarze.

• Lech radzi sobie bez problemu z dośrodkowaniem z prawego narożnika. Dodatkowo sędzia dopatrzył się przewinienia.

• Patryk Makuch w roli prawoskrzydłowego. Jego dośrodkowanie blokuje Jesper Karlstroem i piłkarze Jacka Zielińskiego mają rzut rożny.

• A teraz Mikael Ishak zagrywa płasko w "szesnastkę" "Pasów" do wbiegającego Michała Skórasia. Ten przez obrońców był odcięty od piłki, którą spokojnie łapie Karol Niemczycki.

• Mocne zagranie Jewhena Konoplianki w okolice prawego narożnika pola karnego. Stamtąd Patryk Makuch... główkował w stronę bramki, ale nie miał szans na pokonanie Filipa Bednarka.

• Atak środkiem Lecha. Karol Knap w porę się orientuje i przecina podanie przed własnym polem karnym.

• Otar Kakabadze zbiega z piłką z prawej strony do środka. Podaje do Jewhena Konoplianki, którzy posyła za mocno do szeroko ustawionego Patryka Makucha.

• Przerwa w grze. Urazu w walce z rywalem o piłkę nabawił się Joao Amaral. Portugalczykiem zajmuje się już sztab medyczny "Kolejorza".

• Spokojny początek spotkania. Lech w ataku pozycyjnym na własnej połowie.

• Tomasz Kwiatkowski gwiżdże i spotkanie rozpoczęte!

• Kapitanami są Cornel Rapa i Mikael Ishak

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Maciej Maleńczuk podczas meczu przyjaźni śpiewający hymn "Pasów"

• Najskuteczniejsi strzelcy obu drużyn w tym sezonie

• Cracovia: Michał Rakoczy (4 gole), Benjamin Kallman, Jakub Myszor i Patryk Makuch (po 2)
    • Lech: Mikael Ishak (5), Michał Skóraś (3), Afonso Sousa (2)
  • Najlepszą odpowiedzią na słabe wyniki byłaby wygrana z mistrzem kraju. Kolejorz zgromadził trzy punkty więcej od Cracovii, ale ma też jeden mecz rozegrany mniej. Poznaniacy także są podrażnieni w ambicjach, gdyż w środę odpadli z Pucharu Polski po porażce 1:3 ze Śląskiem Wrocław. Na ligowym froncie w szybkim tempie odrabiają jednak straty z początku sezonu. Z ostatnich czterech meczów wygrali trzy, a jeden zremisowali.

• Skład Lecha Poznań

• Cracovia jest w kryzysie, świadczą o tym przegrany mecz z Lechią Gdańsk 0:1, ledwo zremisowany w Legnicy z Miedzią 1:1 i porażka w Pucharze Polski z pierwszoligową Resovią 3:4.

• Skład Cracovii

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dzień dobry, kłaniam się nisko!

• Mecz przyjaźni na trybunach, ale na boisku już tak nie będzie. W ostatnim niedzielnym spotkaniu 14. kolejki Ekstraklasy Cracovia zmierzy się z Lechem Poznań.

Sędzią głównym tego spotkania jest Tomasz Kwiatkowski...

Cracovia - Lech LIVE! Podrażnieni po pucharowych wpadkach

Cracovia - Lech LIVE! Podrażnieni po pucharowych wpadkach ©Anna Kaczmarz

PKO Ekstraklasa. Cracovia - Lech Poznań ONLINE. Będące w kryzysie "Pasy" podejmą mistrza Polski. Obie ekipy w tygodniu sprawiły zawód swoim kibicom i odpadły z Pucharu Polski już na etapie 1/16 finału. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 17:30. Gdzie oglądać mecz Cracovia - Lech na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja LIVE w GOL24.

PKO Ekstraklasa: Cracovia - Lech Poznań ONLINE

Kliknij w baner, żeby śledzić przebieg meczu!

- Ta porażka z Resovią jeszcze pogębiła negatywne odczucia, jakie były po meczu z Miedzią. Z drugiej strony, kiedyś remis na wyjeździe bardziej by się szanowało. Zajmujemy ósme miejsce w tabeli, a mimo to jesteśmy mocno krytykowani za to, że nie gramy w takim stylu, jak w pierwszych trzech meczach. Wtedy tonowałem mocarstwowe nastroje i zapowiedzi, że będziemy walczyć o mistrzostwo Polski. Nie byłem wtedy pesymistą tylko realistą i tak jest teraz - podkreśla trener "Pasów" Jacek Zieliński.

Ponadto zespół z Krakowa dopadły spore problemy kadrowe. Z gry do końca rundy wyłączony będzie Mathias Rasmussen, który ma zapalenie ścięgna Achillesa. Poza składem znaleźli się kontuzjowani Jakub Jugas i Matej Rodin, a Michal Siplak pauzuje za nadmiar kartek. Niepewny jest też występ Jakuba Myszora, który ma problemy z kolanem.

Arbitrem spotkania będzie Tomasz Kwiatkowski z Warszawy. Na liniach pomogą mu Arkadiusz Wójcik i Marcin Lisowski. Z kolei w wozie VAR zasiądą Bartosz Frankowski oraz Jakub Winkler.

Nie zagrają w meczu Cracovia - Lech Poznań
Cracovia: Michal Siplak (żółte kartki), Kamil Pestka, Matej Rodin, Matthias Rasmussen, Jakub Jugas (urazy).

Lech: Nika Kwekweskiri (żółte kartki), Barry Douglas, Bartosz Salamon (urazy)

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Cracovia - Lech 3:3 (Ekstraklasa, 06.02.2022)
Lech - Cracovia 2:0 (Ekstraklasa 06.08.2022)

Cracovia - Lech Poznań TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
Transmisja na żywo z meczu Cracovia - Lech w Canal+ Premium i Canal+ 4K Ultra. Komentuje duet Adam Marchliński - Michał Trela. W internecie mecz w aplikacji Canal+. Relacja LIVE z meczu od godziny 17:30 w GOL24 - zapraszamy!

17:30 Cracovia - Lech Poznań transmisja