Mecz Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE....

Mecz Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Kasperczyk i Pesković w odwiedzinach. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 17. kolejka
2021-02-13 15:00

Cracovia

1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

• Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej soboty!

• Ten remis niewiele zmienia w sytuacji obu zespołów w tabeli PKO Ekstraklasy. W następnej kolejce Cracovia zagra na wyjeździe ze Stalą Mielec, natomiast Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie u siebie Jagiellonię Białystok.

• Koniec meczu w Krakowie! Cracovia remisuje z Podbeskidziem Bielsko Biała 1:1!

• To musiała być bramka dla Podbeskidzia! Po znakomitej akcji gości piłka została wyłożona do Dominika Frelka, który mając przed sobą tylko pustą bramkę, trafił w słupek!

• Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej cztery minuty.

• Thiago dośrodkował piłkę w pole karne Podbeskidzia, a tam Daniel Pik doszedł do strzału głową. Jednak uderzenie młodego zawodnika "Pasów"minimalnie minęło słupek bramki gości.

• Dominik Frelek dostał piłkę przed polem karnym rywali i oddał błyskawiczny strzał. Jednak piłkę zdołał wyłapać Karol Niemczycki.

• Ivan Marquez ukarany czerwoną kartką za ostry faul przed własnym polem karnym!

• Cracovia rozgrywa piłkę na połowie przeciwników, ale szczelny mur defensywy gości uniemożliwia "Pasom" stworzenie dogodnej okazji do zdobycia bramki.

• Przed znakomitą szansą na zdobycie bramki stanął Pelle van Amersfoort! Gracz Cracovii dostał prostopadłą piłkę, ale wyjście z bramki Michala Peskovića uniemożliwiło graczowi "Pasów" na oddanie skutecznego strzału.

• Karol Danielak dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Cracovii, ale cała sytuacja zakończyła się jedynie rzutem rożnym.

• Pelle van Amersfoort ukarany żółtą kartką.

• Natomiast Daniel Pik zastąpił Ivana Fiolića.

• Dwie zmiany w zespole Cracovii. Filip Piszczek zmienił Rivaldinho

• Kolejna zmiana w szeregach gości. Karol Daniela w miejsce Jakuba Hory.

• Przed kolejną szansą na zdobycie bramki stanęła Cracovia. W polu karnym Podbeskidzia piłka trafiła do Thiago, ale ten z przewrotki trafił wprost w Michala Peskovića.

• Daleka, prostopadła piłka w kierunku Mateusza Marca, jednak ten nie zdążył do podania i futbolówka opuściła boisko.

• Ponownie Cornel Rapa zagrał w pole karne gości, ale tym razem Michal Pesković pewnie złapał piłkę.

• Gergo Kocsis utrzymał drugą żółtą kartkę i musi opuścić boisko!

• Cornel Rapa świetnie dośrodkował w pole karne gości, ale tam dwójka graczy Cracovii przeszkodziła sobie nawzajem i "Pasy" straciły szansę na oddanie strzału.

• Natomiast w miejsce Maksymiliana Sitka pojawił się Dominik Frelek.

• Dwie zmiany w szeregach Podbeskidzia Bielsko-Biała. Mateusz Marzec zastąpił Patera Wilsona

• Teraz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przed szansą stanął Florian Loshaj, ale jego uderzenie okazało się minimalnie niecelne!

• Sergiu Hanca dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, a przed znakomitą szansą stanął Dawid Szymonowicz! Jednak jego strzał został zablokowany w ostatniej chwili!

• Coraz mocniej sypie śnieg w Krakowie, ale murawa wciąż zielona.

• Cornel Rapa dośrodkował w pole karne Podbeskidzia, ale trafił wprost w przeciwnika.

• Druga część spotkania przebiega bardzo chaotycznie. Żaden z zespołów nie potrafi skutecznie przedostać się na połowę przeciwników. Częściej przy piłce utrzymuje się Podbeskidzie, ale nic z tego nie wynika.

• Drugą połowę meczu nieco lepiej rozpoczęło Podbeskidzie, jednak oprócz posiadania piłki niewiele potrafią zdziałać.

• Rozpoczynamy drugą część meczu w Krakowie!

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Krakowie. Za chwilę wznowimy rywalizację!

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Krakowie. Do przerwy Cracovia remisuje z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:1.

• Świetną kombinacyjną akcję przeprowadziła Cracovia, ale w decydującym momencie Thiago zagrał niedokładnie.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

• Jakub Hora ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Pelle van Amersfoort doprowadzado wyrównania!

• Gergo Kocsis ukarany żółtą kartką.

• Rzut karny dla Cracovii!

• Arbiter analizuje starcie w polu karnym Podbeskidzia, gdy Gergo Kocsis uderzył jednego z rywali.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne gości, ale obrońcy Podbeskidzia znowu wybili piłkę poza własne pole karne. Futbolówka trafiła jeszcze do Damira Sadikovića, który uderzył niecelnie.

• Thago kapitalnie dośrodkował w pole karne Podbeskidzia wprost na głowę Pelle van Amersfoorta, ale ten fatalnie spudłował!

• W odpowiedzi Rivaldinho stanął przed szansą na zdobycie wyrównującej bramki, ale teraz także Michal Pesković skutecznie interweniował!

• Przed znakomitą szansą na zdobycie bramki stanął Michał Rzuchowski, ale gracz Podbeskidzia będąc w polu karnym gospodarzy trafił wprost w interweniującego Karola Niemczyckiego!

• Pierwsza zmiana w tym meczu już teraz i to chyba nie z powodów zdrowotnych. Thago zastępuje Patryka Zauchę.

• Ivan Fiolić dostał piłkę przed polem karnym gospodarzy i zdecydował się na oddanie szybkiego strzału, ale ten wylądował w rękach Michala Peskovića.

• Florian Loshaj dośrodkował z rzutu rożnego, ale gracze Podbeskidzia zdołali wybić piłkę.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Sergiu Hancę piłka trafiła pod nogi Ivana Fiolića, ale jego strzał trafił wprost w ręce Michala Peskovića

• Michał Rzuchowski zagrał perfekcyjnie do Jakuba Hory, ten wpadł w pole karne i precyzyjnym strzałem otworzył wynik tego spotkania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Jakub Hora otwiera wynik spotkania w Krakowie!

• Sergiu Hanca z rzutu wolnego uderzył wprost w mur zawodników Podbeskidzia.

• Ivan Fiolić zdecydował się na oddanie strzału z dalszej odległości, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Gergo Kocsis dośrodkował piłkę z lewej strony boiska, ale wprost w ręce Karola Niemczyckiego.

• Meksymilian Sitek zagrał piłkę w pole karne gospodarzy do Petera Wilsona, ale ten nie zdołał dojść do pozycji strzeleckiej.

• Rivaldinho także został ukarany żółtą kartką.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Marko Roginić.

• Gra toczy się głównie w środku pola, żaden z zespołów nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

• Maksymilian Sitek ruszył prawą stroną boiska, dograł w pole karne Cracovii,ale tam na raty interweniował Karol Niemczycki.

• Po mocnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Cracovii z dużymi problemami interweniował Karol Niemczycki.

• Florian Loshaj dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Podbeskidzia, ale tam obrońcy gości spokojnie oddalili zagrożenie.

• Po wrzucie piłki z autu Filipa Modelskiego zakotłowało się w polu karnym Cracovii, ale ostatecznie piłka wylądowała w rękach Karola Niemczyckiego.

• Po błędzie defensywy Cracovii do piłki dopadł Gergo Kocsis, ale jego mocne uderzenie powędrowało obok bramki gospodarzy.

• Po dograniu ze środka pola w kierunku bramki Cracovii nowego napastnika gości uprzedził Karol Niemczycki.

• Pierwszy faul w środku pola. Od rzutu wolnego rozpocznie grę Podbeskidzie.

• Rozpoczynamy mecz w Krakowie!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już powoli na murawie stadionu w Krakowie. Za moment początek tego pojedynku!

• Ławka rezerwowych Cracovii: Hrosso (Br.), Alvarez, Budziński, Dytyatev, Diego, Pik, Piszczek, Thiago, Ziewiec.

• Ławka rezerwowych Podbeskidzia Bielsko-Biała: Leszczyński (Br.), Bashlay, Bieroński, Danielak, Frelek, Marzec, Myakushko, Sierpina, Ubbink.

• Już za około pół godziny rozpocznie się pojedynek w Krakowie, a więc warto ujawnić rezerwowych obu zespołów.

• W obu zespołach dzisiaj nie zagra po kilku kluczowych graczy. W zespole Cracovii z powodu kontuzji nie zobaczymy między innymi Michala Siplaka, czy Kamila Pestkę, natomiast w drużynie Podbeskidzia za kartki pauzuje Kamil Biliński, a z powodu kontuzji nie zagrają Martin Polacek i Kornel Osyra.

• W pierwszym meczu tego sezonu pomiędzy obiema zespołami padł remis 2:2. Dla Podbeskidzia bramki zdobywali Karol Danielak i Aleksandar Komor, natomiast dla Cracovii David Jablonsky, oraz Tomas Vestenicky.

• Natomiast Podbeskidzie Bielsko-Biała zapoczątkowało serię zwycięstw i nie chce jej dzisiaj zakończyć. Bielszczanie nieoczekiwanie wygrali spotkania z dużo wyżej notowanymi rywalami. Najpierw ograli Legię Warszawa 1:0, a później Górnika Zabrze 2:1.

• Cracovia w tym roku kalendarzowym rozegrała już trzy spotkania. W lidze przegrała oba spotkania po 0:1. Były to pojedynki z Wartą Poznań, oraz liderującą Pogonią Szczecin. Natomiast w 1/8 finałów Pucharu Polski "Pasy" wygrały w Grodzisku Wielkopolskim z Wartą Poznań 1:0 po trafieniu Rivaldinho,

• Żeby znaleźć oba zespoły w tabeli, trzeba spojrzeć na sam jej dół. Cracovia zajmuje czternaste miejsce z dorobkiem szesnastu punktów, natomiast Podbeskidzie plasuje się pozycję niżej z jednym "oczkiem" mniej. Jednak "Pasy" rozpoczęły sezon z dorobkiem pięciu ujemnych punktów. Te punkty dałyby Cracovii miejsce w środku tabeli.

• Witamy w sobotnie popołudnie! W pierwszym dzisiejszym meczu 17. kolejki PKO Ekstraklasy Cracovia zagra na własnym stadionie z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!

Cracovia - Podbeskidzie LIVE! Kasperczyk i Pesković w odwiedzinach

Cracovia - Podbeskidzie LIVE! Kasperczyk i Pesković w odwiedzinach ©Łukasz Klimaniec

Mecz Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Sobotę z 17. kolejką PKO Ekstraklasy zaczniemy przy Kałuży w Krakowie. "Pasy" spróbują wydostać się z czternastego miejsca. Na przeszkodzie beniaminek z byłym bramkarzem "Pasów" i trenerem, który przez kilka lat pełnił rolę koordynatora grup młodzieżowych. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00.

Mecz Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

Podbeskidzie zmieniło trenera na rundę rewanżową. W zespole widać nową energię. Oba domowe mecze udało się wygrać, a to sprawiło, że tabelę zamyka obecnie Stal Mielec. Podbeskidzie najpierw ograło Legię Warszawa (1:0), by potem rzutem na taśmę rozprawić się z Górnikiem Zabrze (2:1). Dziś z powodu kartek nie wystąpi jednak autor dubletu, czyli Kamil Biliński.

Cracovia na początku sezonu oddała Podbeskidziu swojego podstawowego bramkarza, Michala Peskovicia. W grudniu po blisko pięciu latach z Akademii Cracovii do Bielska-Białej odszedł trener Robert Kasperczyk. Dziś te postaci wracają na Kałuży, ale z planem urwania punktów.

Trudno powiedzieć, żeby sytuacja Cracovii wróciła do normy. W lidze drużyna przegrała oba mecze (0:1 z Wartą Poznań i 0:1 z Pogonią Szczecin). W międzyczasie do dymisji podał się Michał Probierz, ale prezes Janusz Filipiak jej nie przyjął. W Pucharze Polski Cracovia awansowała dzięki pokonaniu Warty. Obrońca trofeum w 1/4 finału zagra z Chojniczanką Chojnice.

Gdyby nie minusowe punkty, Cracovia do meczu z Podbeskidziem przystępowałaby z ósmego miejsca. - Wszyscy patrzą, że jesteśmy nisko w tabeli. Ja wiem, jakim obciążeniem są minusowe punkty - wiem z pracy w Jagiellonii. To jest ciężki kawałek chleba. Błędy powodują, że ktoś ciebie doskakuje, ale ja się tym nie denerwuję dzisiaj - mówi trener Michał Probierz.

Oglądaj mecz Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała w Player.pl >>>

Przewidywane składy na mecz Cracovia - Podbeskidzie:
Cracovia: Niemczycki - Rapa, Szymonowicz, Marquez, Ferraresso - Thiago, Sadiković, Loshaj, van Amersfoort, Hanca - Rivaldinho.
Podbeskidzie: Pesković - Modelski, Janicki, Rundić, Mamić - Danielak, Frelek, Kocsis, Ubbink, Marzec - Roginić.

Nie zagrają w meczu Cracovia - Podbeskidzie:
Cracovia: Siplak, Kanach, Pestka, Jablonsky, Wdowiak, Dimun, Dytiatjew (?)
Podbeskidzie: Biliński, Osyra, Polacek

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Podbeskidzie - Cracovia 2:2 (Ekstraklasa, 30.08.2020)

Mecz Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji Player+ i Canal+. Komentuje duet Piotr Laboga, Wojciech Jagoda. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00 - zapraszamy!