3

Polonia Warszawa

1

• Pasy nadal walczą o utrzymanie!

• Sędzia kończy mecz! Cracovia pozostaje niepokonana na własnym obiekcie w tej rundzie!

• Cracovia długo wymienia podania, piłka zostaje zagrana do Krzywickiego, który niecelnie zagrywa do Suvorova. Zmarnowana szansa w ostatnich minutach.

• W środku pola piłkę traci Klich, jednak żeby nie doszło do szybkiej kontry fauluje rywala.

• Cracovia stara się jeszcze dobić rywala w końcówce, ale defensywa Polonii gra do samego końca.

• Na sam koniec meczu, żółty kartonik obejrzał także Andreu Mayoral.

• Mecz został przedłużony o 6 minut.

• Za grę na czas żółtą kartkę obejrzał Wojciech Kaczmarek.

• Artur Sobiech fauluje pod polem karnym Cracovii, Mierzejewskiego. Z rzutu wolnego wznawia Kaczmarek.

• Pasy marnują kolejną stuprocentową szansę na gola. Tym razem z 3 metrów do pustej bramki nie trafił Marcin Krzywicki.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Zmęczonego Ntibazonkize zmienia Marcin Krzywicki.

• Sędzia po raz kolejny wyciąga kartki z kieszeni. Tym razem ukarany zostaje Jakub Tosik.

• Idealną szansę na podwyższenie wyniku zmarnował Ntibazonkiza. Po dokładnym zagraniu Klicha, Saidi znalazł się w sytuacji sam na sam i trafił w Przyrowskiego.

• W środku pola ręką zagrywa Gołębiewski rzut wolny dla Pasów.

• 2. zmiana w drużynie Cracovii. Plac gry opuścił Sławomir Szeliga. W jego miejsce pojawił się Vladimir Boljevic.

• Cracovia w końcu wykorzystała grę w przewadze. Od czasu zmiany do strzelonej bramki minęło zaledwie 20 sekund.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Visnakovs ledwo wszedł na boisko i strzelił gola! Pomocnik minął w polu karnym obrońcę Polonii i precyzyjnym strzałem pokonał Przyrowskiego z bliskiej odległości! 3:1!

• Ostatnia zmiana w drużynie Polonii. Gołębiewski za Kokoszkę.

• Zmiana w drużynie Cracovii. Boisko opuszcza spisujący się dość przeciętnie Dudzic. Na jego pozycji będzie teraz grał Visnakovs.

• Golkiper gospodarzy nadal się nie podnosi. Szymon Gąsiński rozgrzewa się przy linii bocznej.

• Na murawę pada Kaczmarek i Radomski. Zawodnicy Cracovii zderzyli się ze sobą podczas interwencji bramkarza Pasów.

• Cracovia wychodzi z kontratakiem. Długa piłka dociera do Dudzica, ale sędzia liniowy podnosi chorągiewkę.

• O dziwo to na razie Cracovia musi się bronić!

• Bartczak traci piłkę i goście przechodzą do ofensywy. Strzał Smolarka odbija się jeszcze od nogi obrońcy i trafia w ręce Kaczmarka.

• Zawodnicy Polonii grają dzisiaj agresywnie w wyniku czego fizjoterapeuci muszą wejść na murawę już po raz 4. Powoli zbiera się z ziemi Suart i opuszcza na razie pole gry.

• Ntibazonkiza po raz kolejny daje się we znaki obrońcą gości. Ładnym dryblingiem mija dwóch rywali i stara się dograć na 5 metr. Na jego drodze staje jednak Jodłowiec i wybija na aut.

• Mimo gry w osłabieniu to Czarne Koszule utrzymują się przy piłce!

• Z przewrotki próbuje strzelać Mierzejewski, jednak nie sięga piłki.

• Ntibazonkiza zagrywa ręką będzie rzut wolny dla Polonii z bezpiecznej odległości.

• Cracovia natychmiast wykorzystuje przewagę. Saidi mija w polu karnym rywala i zagrywa do środku. Podanie jest za mocne i napastnik Cracovii nie zdążył sięgnąć do piłki. To jest dopiero początek emocjonujących 25 minut, które zostały do końca meczu.

• Bruno Coutinho fauluje Klicha! Pomocnik Polonii miał już na koncie żółtą kartkę i Polonia będzie teraz grała w 10.

• Szeliga mozolnie opuszcza murawę, z rozgrzewki przywołani zostali obaj zawodnicy Cracovii.

• Na murawie ponownie leży zawodnik Cracovii. Zdaje się, że sędzia traci kontrolę nad spotkaniem.

• Mierzejewski znajdowałby się w idealnej sytuacji, jednak w momencie podania znajdował się na pozycji spalonej.

• Mierzejewski przedarł się w pole karne Cracovii, zagrywa piłkę do Couitnha, jednak pomocnik Polonii zostaje zblokowany przez defensora Pasów.

• Drużyny cały czas starają się atakować, jednak każda sytuacja kończy się na obrońcy drużyny rywala.

• Na boisko wchodzą fizjoterapeuci, jeden z zawodników Cracovii nie może się podnieść z murawy.

• Klich zostaje faulowany na 25 metrze od bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1! Po wrzuceniu piłki w pole karne z rzutu rożnego, zawodnik Polonii uderza głową. Kaczmarek na początku broni, jednak do piłki dopada Smolarek i strzela bramkę!

• Idealnie do Dudzica zagrywa Ntibazonkiza. Napastnik znajduje się w sytuacji sam na sam, jednak jego przyjęcie pozostawia wiele do życzenia.

• Mierzejewski stara się przedrzeć w pole karne. Zostaje zatrzymany, a do piłki dopada Artur Sobiech. Napastnik oddaje strzał, jednak dobrą interwencją popisuje się Kaczmarek.

• Opaskę kapitana po Mynarze przejął Adrian Mierzejewski.

• Z rzutu wolnego uderza Suvorov. Jego strzał najlepiej pozostawić bez komentarza.

• Sędzia rozpoczął drugą połowę spotkania.

• Zmieniony został także Łukasz Trałka w jego na murawie pojawił się Mayoral.

• Obie drużyny znajdują się już na murawie. W ekipie gości zachodzi jedna zmiana. Za Mynara wchodzi Jakub Tosik.

• Na murawę jako pierwsi wyszli zawodnicy Polonii.

• W przerwie meczu zorganizowano konkurs dla najmłodszych kibiców, którzy mogą postrzelać rezerwowemu bramkarzowi Pasów!

• W pierwszej połowie nie brakuje emocji! Cracovia dominuje w tej połowie i pewnie prowadzi 2:0. Polonia może żałować trzech strzałów, które kolejno trafiały w poprzeczkę i słupek. Wynik mógłby być okazalszy jednak na brak goli nie możemy narzekać!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 2:0 dla Cracovii. Suvorov popisuje się wspaniałymi umiejętnościami dryblingu, a następnie z trudnej pozycji uderza po długim słupku. Przyrowski zaskoczony nie rusza się z linii!

• Płasko w pole karne stara się zagrać Mierzejewski. Podanie trafia w ręce Kaczmarka

• Do pierwszej części spotkania doliczone zostają 3 minuty.

• Mierzejewski groźnym wślizgiem fauluje Saidiego. Sędzia powinien wyciągnąć kartkę. Kibicom zdecydowanie się to nie podoba.

• Sporo kartek w tej połowie pokazuje pan Stefański.Tym razem ukarany zostaje Coutinho.

• Piłkarze Cracovii grają w "głupiego jasia" z zawodnikami Polonii. Po długiej wymianie podań z pierwszej piłki strzał oddaje Ntibazonkiza. Piłka przechodzi nad poprzeczką.

• Piłkarze Polonii próbują zaskoczyć piłkami na dobieg obrońców Cracovii, jednak nad wszystkim zawsze czuwa Kaczmarek.

• Sędzia ponownie dyktuje rzut wolny dla Polonii. Suvorov staje przed piłką i... zostaje ukarany żółtą kartą.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez Pasy Klich wrzuca w pole karne i futbolówka ponownie znajduje się w rękach Przyrowskiego.

• Suart dośrodkowuje w pole karne, jednak nie ma tam nikogo z graczy Pasów. Przyrowski łapie bezpańską piłkę.

• Mierzejewski uderza z wolnego na siłę i trafia w słupek! Chwilę później piłka przechodzi 2 metry od bramki jednak nikt z zawodników Polonii nie zdołał jej sięgnąć!

• Kibice głośno wykazują swoje niezadowolenie z decyzji sędziego!

• Sędzia dyktuje rzut wolny na 17 metrze do bramki dla Polonii. Piłkarze Cracovii dopadają do sędziego. Ich zdaniem faulu nie było. Mierzejewski dostaje żółtą kartkę za dyskutowanie.

• Sędzia pokazuje żółty kartonik Ntibazonkizie, za próbę wymuszenia rzutu karnego. Z trybun wyglądało to na faul!

• Dudzic zagrywa doskonałą piłkę do Bartczaka, ten jednak trafia z 7 metrów prosto w bramkarza. Kilka sekund później w identycznej sytuacji znajduje się sam Dudzic i strzela w Przyrowskiego!

• Łukasz Trałka strzela z 15 metrów jednak trafia w Trivunovica.

• POWINNO BYĆ JUŻ 2:0! Szybką kontrę wyprowadza Cracovia, Klich zagrywa do Suvorova i Pasy znajdują się w sytuacji 2 na 1. Suvorov zagrywa do Ntibazonkizy, jednak Saidi nie trafia dobrze w piłkę i z 5 metrów strzela z dala od bramki!

• Przy piłce ponownie znajdują się gracze Polonii po mozolnie budowanej akcji faulowany zostaje Coutinho.

• Klich pięknym dryblingiem mija po kolei 4 zawodników Polonii, zostaje zatrzymany dopiero w polu karnym przez Kokoszkę.

• Żółtą kartkę otrzymuje Kokoszka po faulu na Dudzicu.

• Rzut wolny dla Cracovii po faulu na Dudzicu. Wznawiać będą z własnej połowy.

• Gwizdy na trybunach po tym jak zawodnicy Polonii nie wybijają piłki na aut, podczas gdy na murawie leży Saidi.

• Ntibazonkiza przejmuje piłkę na własnej połowie, mija dwóch rywali i zagrywa do wychodzącego Dudzica. Zagranie jest jednak za mocne i krakowianie wznawiają z autu.

• Mierzejewski zagrywa przekątną piłkę do Mynara, ten jednak próbuje dośrodkować z pierwszej piłki i futbolówka trafia do rąk Kaczmarka.

• Do swoich sytuacji zaczynają dochodzić gracze Polonii, Coutinho tym razem przedobrzył i wrzutka wylądowała na aucie bramkowym.

• Z dużą łatwością w pole karne wchodzi Mierzejewski, schodzi z piłką do boku i próbuje lobować Kaczmarka. Piła trafia w poprzeczkę! Mogło być już 1:1!

• Z prawej strony w pole karne wrzuca Szeliga, piłka przechodzi pole karne i trafia do Dudzica, który szczupakiem uderza nad bramką!

• Dudzic wychodzi wysoko pressingiem do Jodłowca, obrońca zostaje zmuszony do wybicia na aut. Pasy szybko wznawiają i wywalczają rzut rożny.

• Z obrony długą piłkę zagrywa Radomski. Jodłowiec nie trafia głową w futbolówkę, ale jego błąd zostaje naprawiony przez Przyrowskiego.

• Na trybuny powracają kibice Cracovii, którzy w ramach protestu opuścili je wraz z pierwszym gwizdkiem.

• W pole karne wrzuca Smolarek do piłki dochodzi Coutinho i strzałem z woleja trafia w poprzeczkę!

• Mierzejewski w słabym stylu wykonuje rzut wolny i piłka wpada w ręce Kaczmarka.

• Klich przekracza przepisy i fauluje Mierzejewskiego na 30 metrze od bramki. Będzie rzut wolny dla Pasów. Na murawie leży Bartczak.

• Szybkie wyjście Cracovii na prowadzenie zapowiada emocjonujące spotkanie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Pasy prowadzą w 1:0. W pole karne z piłką wchodzi Suvorov i zagrywa na 5. metr do Trivunovica. Trafienie do bramki stało się formalnością!

• Dobra akcja Cracovii, Suart wrzuca w pole karne, gdzie piłkę próbuje wybić Trałka. Futbolówka trafia z powrotem w pole karne gości i wychodzi na rzut rożny.

• Łukasz Mierzejewski rusza prawą stroną, chce zagrać do wychodzącego Suvorova, ale podanie przecina defensor Polonii. Chwilę później obrońca Cracovii fauluje chcąc naprawić błąd.

• Atakują piłkarze Pasów, jednak Klich zbyt długo przetrzymuję piłkę i traci ją po niedokładnym podaniu.

• Suvorov zostaje faulowany w środku pola przez Łukasz Piątka.

• Po walce w środku pola piłkę odzyskała Cracovia, jednak podanie od Szeligi było za mocne i Saidi nie zdążył dobiec.

• Pan Daniel Stefański rozpoczyna spotkanie!

• Kibice prezentują swoją "sektorówkę". Zawodnicy wychodzą na murawę.

• Na trybunach we znaki daje się zgoda pomiędzy kibicami. Fani z Warszawy głośno wspomagają kolegów z Cracovii.

• Piłkarze schodzą już do szatni. Spotkanie rozpocznie się za 10 minut!

• Trener bramkarzy Polonii, Radosław Majdan oddał jednemu z kibiców swoją koszulkę. Na murawie rozgrzewają się już obie drużyny.

• Na murawę wyszli zawodnicy gości. Mecz rozpocznie się za 35 minut.

• Na trybunach pojawili się już także kibice z Warszawy. Na rozgrzewkę wyszli bramkarze Cracovii: Wojciech Kaczmarek i Szymon Gąsiński. Obaj zostali przywitani brawami.

• Kibice wywieszają swoje banery na trybunach, możliwe, że na została przygotowana oprawa.

• Zawodnicy Cracovii wyszli w dresach klubowych na murawę. Gracze Polonii pojawili się na niej kilka minut temu i zeszli po 5 minutach. Na trybunach gromadzą się pierwsi kibice.