Cracovia przegrała z Odrą

Marek Iwaniszyn
Odra wygrała w Krakowie 2:1
Odra wygrała w Krakowie 2:1 Grzegorz Sroka (Ekstraklasa.net)
135 minut trwało sparingowe spotkanie ekstraklasowej Cracovii z pierwszoligową Odrą Wodzisław. Górą okazała się ta druga ekipa.

Spotkanie rozegrane na stadionie Hutnika w Krakowie składało się z czterech części. Pierwsze trzy trwały po pół godziny, a ostatnia - 45 minut.

Na pierwszą bramkę czekać trzeba było aż do 67 minuty, kiedy to na prowadzenie, po strzale Udingi, wyszli zawodnicy ze Śląska. Na 2:0 w 98 minucie gry podwyższył Dawid Hanzel. Kwadrans później kontaktową bramkę strzelił Bartłomiej Dudzic.

W ekipie "Pasów" wystąpił Arkadiusz Radomski, nowy zawodnik drużyny. Testowani byli również nowi zawodnicy, w tym Serb - Milos Kosanovic oraz zawodnik Zagłębia Sosnowiec - Adrian Marek.