Cracovia - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA I STREAM NA ŻYWO

Cracovia

1

Stal Mielec

1

• Koniec meczu! Stal mogła jeszcze wygrać, gdyż zawodnik Stali trafił w słupek po rzucie wolnym. Niemniej jednak mecz kończy się remisem!

• Rzut wolny tuż przed samą linią pola karnego Cracovii! Będzie świetna okazja dla Stali.

• Alvarez kończy akcję swojego zespołu bardzo niecelnym uderzeniem.

• Zakotłowało się bardzo mocno w polu karnym Stali. Wykorzystał do Szymonowicz i huknął pod samą poprzeczkę bramki Primela!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dawid Szymonowicz doprowadza do remisu!

• Damian Primel notuje pierwszą świetną interwencja odbijając strzał Alvareza!

• 9 minut potrwa jeszcze ten mecz.

• Damian Primel zmienia kontuzjowanego Rafała Strączka. Trzymamy mocno kciuki za młodego bramkarza gości.

• Niestety wszystko wygląda bardzo źle. Bramkarz gości nie podnosi się z murawy, a służby medyczne czekają na przyjazd karetki.

• Co zrozumiałe mamy bardzo długą przerwę w grze. Sztab medyczny robi wszystko, aby bezpiecznie przetransportować Strączka do szpitala.

• Podwójna zmiana w ekipie Stali. Andreja Prokic zmienia Szymona Stasika.

• Ivan Marquez ukarany żółtą kartką za kłótnie z rywalem.

• Rafał Strączek zderzył się z rywalem i padł nieprzytomny na murawę. Bardzo groźnie to wyglądało.

• Robert Dadok ukarany żółtą kartką.

• Najpierw piłka trafiła w słupek, a później Paweł Tomczyk wygrał pojedynek z rywalem i skierował ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Tomczyk zdobywa bramkę!

• Kolejny strzał z rzutu wolnego Alvareza i kolejny bardzo niecelny.

• W ekipie gości jednak tylko jedna zmiana. Petteri Forsell kończy swój występ, a zaczyna Robert Dadok.

• Schodzi także Sergiu Hanca, a na boisku melduje się Tomas Vestenicky.

• Podwójna zmiana w obu ekipach. Florian Loshaj opuszcza murawę, a w jego miejsce pojawia się Flip Piszczek.

• Alvarez posłał piłkę wysoko nad bramką.

• Florian Loshaj dogrywa bardzo niedokładnie.

• Paweł Tomczyk melduje się na murawie w miejsce Łukasza Zjawińskiego.

• Mateusz Matras ogląda żółtą kartkę.

• Zablokowane uderzenie Mateusza Wdowiaka.

• Petteri Forsell ukarany żółtą kartką.

• Mateusz Mak bardzo źle przyjął piłkę i przejął ją bramkarz gospodarzy.

• Michał Probierz musi trochę uspokoić emocje. Za żywe dyskusje ogląda żółtą kartkę.

• Ależ było blisko! Piłka po strzale głową jednego z zawodników Stali mija minimalnie słupek bramki Cracovii!

• A Rivaldinho zmieniony przez Milana Dimuna.

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy! Mateusz Wdowiak wchodzi, a schodzi Thiago.

• Świetna akcja indywidualna akcja Prokicia! Zabrakło tylko dokładnego podania!

• Marcin Flis zdecydował się na strzał z dystansu, który był jednak bardzo niecelny.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy nie oglądaliśmy bramek w Krakowie.

• Rivaldinho próbował ułożyć sobie piłkę w polu karnym rywala, ale w ostatnim momencie stracił posiadanie.

• Rafał Strączek ratuje swój zespół znakomicie odbijając strzał gracza Cracovii!

• Słabiutkie uderzenie Forsella z rzutu wolnego. Od bramki zaczyna Cracovia.

• Karol Niemczycki bardzo pewnie broni strzał rywala.

• Sergiu Hanca zdecydował się na strzał z dystansu, który okazał się jednak mocno niecelny.

• Krystian Getinger dogrywa z rzutu wolnego, ale jego koledzy mijają się z piłką.

• Niezłe dośrodkowanie Sergiu Hanci! Zabrakło tylko trochę dokładności.

• Marcin Flis ukarany żółtą kartką.

• Uciekła piłka Zjawińskiemu! Gdyby lepiej opanował futbolówkę to mogło być bardzo groźnie!

• Rivaldinho powstrzymywany przez defensorów gości.

• Zakotłowało się pod bramką Cracovii, ale gospodarze zdołali zażegnać niebezpieczeństwo.

• Miękka wrzutka Forsella na Zjawińskiego, ale nieco przeciągnięta i zagrożenie oddalone przez Rapę.

• Kolejne uderzenie z dystansu! Tym razem próbował Forsell i znowu Niemczycki "na notę" interweniował na linii.

• Uderzenie Rivaldinho z dystansu, ale obok bramki.

• Alvarez przyjął futbolówkę w polu karnym, zastawił się z nią i dograł wzdłuż bramki do partnera. Uderzenie na bramkę blokuje zawodnik Stali, a gospodarze domagają się rzutu karnego za zagranie ręką! Arbiter nie wskazał na wapno.

• Nikt nie doskoczył do Getingera, więc ten podprowadził piłkę pod pole karne i huknął na bramkę. Znakomicie interweniował Niemczycki. Wyciągnął się młodzieżowiec Pasów.

• Świetne, niskie dogranie w pole karne do Alvareza, napastnik uderzył czysto na bramkę, ale zablokował go Żyro i tylko korner dla Cracovii.

• Uderzenie z dystansu na bramkę Strączka. Zablokowany, ale piłka wraca do Pasów.

• Niskie dośrodkowanie w pole karne Stali, obrońcy na raty wybili piłkę. Przejął ją Forsell, ale niecelnie dograł do Maka.

• Trwa napór gospodarzy, Stal cofnięta bardzo głęboko, niemal na szóstym metrze od linii bramkowej i ustawionego w bramce Rafała Strączka.

• Zaczynamy spotkanie!

• Stal Mielec ma na swoim koncie zaledwie punkt. Zespół prowadzony przez Dariusza Skrzypczaka wywalczył go w Płocku na inaugurację. Po tygodniu słabo zaprezentował się przed własną publicznością i przegrał z zabrzanami 0:2. Co ciekawe, żaden z beniaminków jeszcze w tym sezonie nie wygrał. Złożyło się na to już siedem spotkań - dwa remisy i porażka Podbeskidzie, remis i przegrana Stali oraz dwie porażki Warty Poznań.

• Na drugim biegunie znajduje się Cracovia. Pasy mogły mieć po dwóch kolejkach już cztery punkty, ale w związku z aferą korupcyjną postanowiono odjąć jej pięć oczek. To sprawia, że podejmą one Stal Mielec jeszcze z ujemnym bilansem.

• Po dwóch kolejkach PKO Ekstraklasy wyklarowała się już czołówka ligi. Pierwsze pięć zespołów ma na swoim koncie więcej niż jednopunktową przewagę nad resztą stawki. Jagiellonia i Legia z piątego i czwartego miejsca już nie mogą przeskoczyć rywali, bo grały swój mecz. Oczek nie straciły natomiast takie zespoły, jak Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław i Zagłębie Lubin.

• Stal Mielec wybiera się do Krakowa na mecz ze zdobywcą Pucharu Polski - Cracovią. Mielczanie są wyżej w tabeli od Pasów, choć ci mają już na swoim koncie wygraną. Wszystko przez ujemne punkty, które drużyna Michała Probierza otrzymała za aferę korupcyjną sprzed lat.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Cracovia - Stal Mielec!

DW

cracovia stal online

Cracovia - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA I STREAM NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Cracovia - Stal ONLINE. W trzeciej kolejce PKO Ekstraklasy Stal Mielec wybiera się do Krakowa na mecz ze zdobywcą Pucharu Polski - Cracovią. Mielczanie są wyżej w tabeli od Pasów, choć ci mają już na swoim koncie wygraną. Wszystko przez ujemne punkty, które drużyna Michała Probierza otrzymała za aferę korupcyjną sprzed lat. Stal musi znaleźć patent na zwycięstwo, by uciec z niebezpiecznie ciasnego dna tabeli.

Cracovia - Stal ONLINE

Cracovia - Stal na żywo. Na drugim biegunie znajduje się Cracovia. Pasy mogły mieć po dwóch kolejkach już cztery punkty, ale w związku z aferą korupcyjną postanowiono odjąć jej pięć oczek. To sprawia, że podejmą one Stal Mielec jeszcze z ujemnym bilansem.

Cracovia - Stal LIVE. Stal Mielec weszła w bardzo pracowity okres roku. Do tej pory wrzesień był miesiącem, w którym cała uwaga skupiała się już tylko na meczach i treningach. Teraz, ze względu na pandemię, okienko transferowe cały czas trwa, a to oznacza, że telefony włodarzy mieleckiego klubu są rozgrzane do czerwoności. ały czas trwają bowiem poszukiwania zawodników na kilka pozycji – przede wszystkim bramkarza oraz wysokiego i silnego napastnika. Być może jeszcze dynamicznego skrzydłowego, bądź ofensywnego pomocnika. W takich charakterze testowany zresztą był ostatnio wychowanek Pogoni Szczecin – Bartosz Boniecki. Z zespołem przepracował kilka jednostek treningowych i zagrał 45 minut w sobotnim sparingu z Wisłą Kraków.

Priorytetem nadal są jednak dwie pozycje – bramkarz (najlepiej młodzieżowiec) oraz środkowy, wysoki i silny napastnik. W tej kwestii wiele może się wyjaśnić nawet do końca bieżącego tygodnia. Klub cały czas monitoruje sytuację kilku takich piłkarzy.

Trener Michał Probierz ma pewne kłopoty przy zestawieniu jedenastki – są kontuzje, a w środę zespół stracił Michała Helika. Na jego miejsce Cracovia pozyskała Chorwata Mateja Rodina z NK Varażdin. To 24-letni środkowy obrońca, który ma świetne warunki fizyczne – 195 cm wzrostu. W Varażdinie zagrał do tej pory w 15 meczach, z kolei w lidze bośniackiej w barwach Gabeli i Zeljeznicaru Sarajewo rozegrał 86 spotkań, w których zdobył 9 bramek.

Cracovia - Stal PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Cracovia: Niemczycki - Rapa, Marquez, Jablonsky, Ferraresso - Loshaj, Dimun - Hanca, van Amersfoort, Wdowiak - Alvarez
Stal: Strączek - Flis, Żyro, Kościelny, Getinger - Urabńczyk, Matras - Mak, Forsell, Domański - Prokić

Cracovia - Stal TRANSMISJA

Mecz Cracovia - Stal rozpocznie się w sobotę 12 września o godz. 15:00. Transmisja w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3 (transmisja z audiodeskrybcją). Internetowy stream online dostępny jest pod adresami ncplusgo.pl, canalplus.com i player.pl. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.