Cracovia - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Kto wyjdzie z impasu?

Cracovia

2

Zagłębie Lubin

4

• Koniec meczu. Zagłębie Lubin wywozi z Krakowa komplet punktów po pokonaniu Cracovii 4:2.

• Samuel Mraz podaje w pole karne... do nikogo.

• Bez wiary zaatakowali teraz piłkarze Michała Probierza. Ostatecznie z "piątki" grę wznawia Dominik Hładun.

• Szymon Marciniak dolicza 4 minuty do drugiej połowy.

• ... a za Patryka Szysza pojawia się Adam Ratajczyk.

• Mateusz Bartolewski zmienia Filipa Starzyńskiego...

• To nie jest udany debiut Luisa Rochy w "Pasach". Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka za skoszenie Patryka Szysza.

• Jakubowi Koseckiemu nie udało się uderzyć z pola karnego w stronę bramki. Osaczony przez dwóch rywali stracił piłkę.

• Winy odkupione. Po dośrodkowaniu Filipa Starzyńskiego z prawego narożnika Lorenco Simić wyskakuje najwyżej i mocną główką z 5. metra pokonuje Karola Niemczyckiego!

• GOL DLA ZAGŁĘBIA! STRZELCEM LORENCO SIMIĆ!!!

• Patryk Szysz wypuścił na prawej stronie Kacpra Chodynę, którego zagranie w pole karne zostało zablokowane. Korner dla Zagłębia.

• Po krótkim rozegraniu z Miroslavem Stochem okazję do dośrodkowania miał Filip Starzyński. Skosił go Luis Rocha, który został upomniany żółtą kartką.

• Atak Filipa Starzyńskiego lewą stroną przynosi rzut rożny.

• Samuel Mraz zmienia Karola Podlińskiego.

• Łukasz Poręba zmienia Dejana Drazicia.

• Miroslav Stoch wybija piłkę po złym dośrodkowaniu Marcosa Alvareza. Po chwili miał on okazję do poprawki, ale zagrał zbyt głęboko i pewnie interweniuje Dominik Hładun.

• Gospodarze wierzą w strzelenie trzeciej bramki rzucili się do ataku. Wywalczyli rzut rożny.

• Patryk Szysz centruje w pole karne. Karol Niemczycki łapie piłkę.

• Filip Piszczek upomniany żółtą kartką. To jego czwarte upomnienie, więc nie zagra w następnej kolejce. Podobnie jest w przypadku Dejana Drazicia.

• Po dośrodkowaniu Marcosa Alvareza z prawego narożnika zakotłowało się przed bramką "Miedziowych". Najprzytomniej zachował się Filip Piszczek, który z bliska posyła piłkę pod "ladę"!

• CRACOVIA ŁAPIE KONTAKT! GOL FILIPA PISZCZKA!!!

• Atak Cracovii przynosi rzut rożny.

• Dejan Drazić upomniany żółtą kartką.

• DOMINIK HŁADUN BRONI STRZAŁ PELLE VAN AMERSFOORTA!!! Dobitka przelatuje wysoko nad poprzeczką!

• Rzut karny dla Cracovii po faulu Karola Podlińskiego!

• ... i Filip Piszczek zmienia Rivaldinho.

• Debiutuje w "Pasach" Jakub Kosecki, który zmienia Sergiu Hancę...

• Trzy zmiany w ekipie "Pasów". Damir Sadiković za Floriana Loshaja...

• Sasa Balić z żółtą kartką za faul.

• Nie ma drugiej bramki dla gospodarzy! Po płaskim wycofaniu a' la Łukasz Piszczek Sergiu Hanca uderza płasko z pola karnego i Dominik Hładun zdołał sparować piłkę na słupek! Dopadł do niej Cornel Rapa, który z bliska kopnął w bramkarza "Miedziowych", by dostać rykoszetem w... twarz. Do tego był gwizdek sędziego - Rumun dał się złapać w pułapkę ofsajdową

• Po dośrodkowaniu Sasy Balić wyskoczył wyżej od rywala, ale główkuje z pola karnego wysoko nad bramką Cracovii.

• Próba dwójkowej akcji Cornela Rapy z Pelle van Amersfoortem blisko prawego narożnika "szesnastki" Zagłębia. Po podaniu zwrotnym Rumun zagrywa przed bramkę... do nikogo.

• Gospodarze z podciętymi skrzydłami. Nie dość, że przegrywają dwiema bramkami, to jeszcze przez nieco ponad pół godziny będą grać w osłabieniu.

• FILIP STARZYŃSKI NIE MYLI SIĘ!!!

Na pełnym spokoju posyła piłkę w środek bramki, zmylony Karol Niemczycki rzucił się w stronę lewego słupka

• Jak doszło do "jedenastki"? Patryk Szysz podaje płasko przed bramkę do Karola Podlińskiego, ale ciut za głęboko i piłkę do boku odbił Karol Niemczycki. Z dobitką pognał Jakub Żubrowski, który po przewinieniu Daniela Pika pada na murawę!

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka Daniela Pika!

• Szymon Marciniak nie ma wątpliwości! Rzut karny dla Zagłębia!

• Florian Loshaj centruje z lewej strony w pole karne Zagłębia. Goście wybijają na 20. metr, skąd na strzał z woleja zdecydował się Danie Pik. Ten... nie trafił w piłkę.

• Miroslav Stoch znalazł się na lewej stronie pola karnego Cracovii. Podaje do będącego na linii 16. metra Patryka Szysza, który uderza obok dalszego (prawego) słupka! Niewiele się pomylił!

• Krótka przerwa w grze spowodowana urazem kapitana Zagłębia. Wydaje się, że jest on niegroźny i Sasa Balić może grać dalej.

• Cornel Rapa w roli prawoskrzydłowego chciał zagrać w pole karne, ale zdołał go zablokować Sasa Balić.

• Druga połowa rozpoczęta! "Miedziowi" przystępują do niej bez zmian.

• W ekipie Cracovii jest zmiana. Marcos Alvarez wchodzi, Ivan Marquez schodzi. Zatem najprawdopodobniej do środka obrony zostanie przesunięty Dawid Szymonowicz.

• Wracamy do Krakowa, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Cracovii z Zagłębiem Lubin. Po pierwszej połowie prowadzą goście.

Co nas czeka po zmianie stron?

• Koniec pierwszej połowy. Zagłębie prowadzi z Cracovią 2:1, chociaż wszystkie bramki strzelili... "Miedziowi"

• Zabójcza kontra "Miedziowych" z klasyczną "bramką do szatni"! Karol Podliński ruszył środkiem i podaje na prawą stronę pola karnego do Patryka Szysza. Ten przytomnie wycofuje na 12.metr do nadbiegającego Filipa Starzyńskiego (piłki nie sięgnął Ivan Marquez), który mocnym uderzeniem pod "ladę" wpisuje się na listę strzelców!

• GOL DLA ZAGŁĘBIA! STRZELCEM FILIP STARZYŃSKI!!!

• Filip Starzyński zgubił rywala blisko swojego pola karnego i zyskał sporo przestrzeni. Podaje przed "szesnastkę" gospodarzy do Jakuba Żubrowskiego, który zagrywa na 18. metr do Dejana Drazicia. Jego techniczne uderzenie w nieznacznej odległości mija bramkę Karola Niemczyckiego!

• Kolejna próba Filipa Starzyńskiego z dalszej odległości. Karol Niemczycki nie dał się zaskoczyć - zdołał odbić piłkę do boku

• Karol Podliński przejmuje piłkę na 18. metrze tyłem do bramki. Z lekkim przypadkiem podaje na prawo do Kacpra Chodyny, który posyła płaskie zagranie w "szesnastkę" do debiutanta. Ten uderza intuicyjnie nad poprzeczką.

• Rivaldinho podaje w pole karne do Sergiu Hanki, którego strzał pozostawił wiele do życzenia.

• Miroslav Stoch ograł z "siatką" Dawida Szymonowicza. Ten w złości za takie zagranie odepchnął rywala, co nie uszło uwadze Szymonowi Marciniakowi. Kartki jednak nie ma.

• Jak nie Sasa Balić (z Rakowem) to teraz Lorenco Simić

• Po krótkim rozegraniu Florian Loshaj centruje zza linii bocznej pola karnego przed bramkę. Będący na środku pola bramkowego Lorenco Simić chciał wybić piłkę, ale uczynił to niefortunnie - odbiła się od jego kolana i wpadła do siatki obok złapanego na wykroku Dominika Hładuna!

• CRACOVIA WYRÓWNUJE! GOL SAMOBÓJCZY LORENCO SIMICIA!!!

• Rzut wolny dla Cracovii z prawej strony. Do bramki ok. 30 metrów.

• Po chwili "żółtkiem" upomniany został Daniel Pik za łapanie za koszulkę Miroslava Stocha.

• Dawid Szymonowicz posyła diagonalne podanie do Cornela Rapy. Akcję chciał przerwać Miroslav Stoch, ale staranował rywala. Żółta kartka na jego koncie.

• Po przewinieniu Kacpra Chodyny gospodarze chcieli szybko rozpocząć grę z rzutu wolnego. Za bardzo się pospieszyli, bo Rivaldinho nie opanował piłki w kole środkowym.

• Cornel Rapa przedarł się w "szesnastkę" Zagłębia i podaje do niepilnowanego Sergiu Hani! Ten decyduje się na strzał od razu i obija poprzeczkę! Niewiele brakowało go wyrównania!

• Przerwa w grze. Ivan Marquez przez dłuższy czas nie podnosił się z murawy po starciu z Karolem Podlińskim. Wydaje się, że Hiszpan będzie w stanie grać dalej.

• Centrostrzał Sasy Balicia nie znalazł drogi do bramki "Pasów". Karol Niemczycki wznawia grę z "piątki".

• 36% Posiadanie piłki 64%

• Karol Podliński chciał mierzonym uderzeniem w prawy (dalszy) dolny róg posłać piłkę. Pomylił się nieznacznie!

• Karol Podliński debiutuje w Ekstraklasie

• I jeszcze jeden rzut rożny.

• Filip Starzyński przyjmuje piłkę na lewej stronie pola karnego i mimo że był osaczony przez trzech rywali, zdołał uderzyć w stronę bliższego rogu. Karol Niemczycki łapie piłkę, ale ostatecznie goście mają rzut rożny.

• Po stracie Dejana Drazicia przed polem karnym Cracovii piłkarze Michała Probierza ruszyli z kontrą. Została ona przerwana przed linią środkową.

• Goście mądrze oddalają grę od własnej połowy.

• Mamy murowanego kandydata do miana bramki kolejki! Po rzucie rożnym Patryk Szysz fantastycznie zdłożył się do przewrotki i posłał piłkę do siatki przy spojeniu! Karol Niemczycki tylko obserwował!

• GOL DLA ZAGŁĘBIA! STRZELCEM PATRYK SZYSZ!!!

• Karol Podliński podaje do lepiej ustawionego Kacpra Chodyny, który uderza w lewy dolny róg. Karol Niemczycki zdołał odbić piłkę na rzut rożny!

• Korner nie przynosi zagrożenia pod bramką Karola Niemczyckiego.

• Po chwili na strzał z ok. 20 metrów zdecydował się Patryk Szysz. Piłka po rykoszecie mija bramkę Cracovii.

• Grą na jeden-dwa kontakty wyszli lubinanie spod pressingu i ruszyli z kontrą. Kacper Chodyna w porę się podłączył do akcji i dośrodkował w pole karne na dalszy słupek. Żaden z jego kolegów nie zdołał "zamknąć" akcji nawet po kiksie Cornela Rapy.

• Dominik Jończy upomniany żółtą kartką za faul na Rivaldinho.

• Dejan Drazić podaje w pole karne do Miroslava Stocha, który mając sporo miejsca... podaje do Sasy Balicia. Ten się nie zorientował za pierwszym razem, ale po chwili rozległ się gwizdek sędziego. Słowak był na spalonym.

• Szymon Marciniak gwiżdże i spotkanie zaczynają goście!

• Kto rozpocznie spotkanie? Przy arbitrze są już Sergiu Hanca i Sasa Balić.

• Obie ekipy wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• 2021 roku to dla "Miedziowych" pasmo niepowodzeń. Oprócz fatalnej postawy w lidze (jeden punkt w czterech meczach), odpadli także z Totolotek Pucharu Polski. Z rozgrywek wyeliminowała ich drugoligowa Chojniczanka Chojnice.

• "Pasy" w ostatnich pięciu meczach zdobyły zaledwie dwa "oczka". Poprzednie dwa starcia zremisowały - oba z beniaminkami. Zespół z Krakowa obsunął się w ligowej tabeli na czternaste miejsce. Nad ostatnią Stalą ma już tylko trzy punkty przewagi.

• Oto wyjściowy skład Cracovii:

• Wyjściowy skład Zagłębia Lubin:

• W niedzielnym meczu 19. kolejki PKO Ekstraklasy Cracovia skonfrontuje się z Zagłębiem Lubin. Obie drużyny wpadły w dołek i obsuwają się w ligowej tabeli. Początek spotkania o godz. 15:00. Witamy w relacji LIVE!

Cracovia - Zagłębie LIVE! Kto wyjdzie z impasu?

Cracovia - Zagłębie LIVE! Kto wyjdzie z impasu? ©Piotr Krzyzanowski/Polska Press

Cracovia - Zagłębie Lubin ONLINE. W niedzielnym meczu 19. kolejki PKO Ekstraklasy Cracovia skonfrontuje się z Zagłębiem Lubin. Obie drużyny wpadły w dołek i obsuwają się w ligowej tabeli. Początek spotkania o godz. 15. Relacja na żywo w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Cracovia - Zagłębie Lubin ONLINE

"Pasy" w ostatnich pięciu meczach zdobyły zaledwie dwa "oczka". Poprzednie dwa starcia zremisowały - oba z beniaminkami.

Oglądaj mecz Cracovia - Zagłębie Lubin w Player.pl >>>

W ciągu tygodnia Cracovia przeprowadził dwa transfery "last minute".
Zakontraktowała Jakuba Koseckiego i Luisa Rochę. Ruchy zostały wymuszone przez kontuzje Kamila Pestki, Michala Siplaka, Michaela Gardawskiego czy Radosława Kanacha. - Dopadła nas fala nieszczęść. Dlatego w końcówce musieliśmy dokonać transferów, bo nasze pole manewru było mniejsze - zaznaczył Michał Probierz.

Zespół z Krakowa obsunął się w ligowej tabeli na czternaste miejsce. Nad ostatnią Stalą ma już tylko trzy punkty przewagi. Pocieszający może być fakt, że Zagłębie spisuje się jeszcze słabiej. W ostatnich pięciu spotkaniach wywalczyło jedno "oczko". - Jestem bardzo dużym optymistą. Widzę jak piłkarze solidnie pracują, widzę jak reagują na wskazówki. Myślę, że sytuacja fizyczna z tygodnia na tydzień będzie się poprawiać - podkreślił Probierz.

2021 roku to dla "Miedziowych" pasmo niepowodzeń. Oprócz fatalnej postawy w lidze odpadli także z Totolotek Pucharu Polski. Z rozgrywek wyeliminowała ich drugoligowa Chojniczanka Chojnice. - Musimy podejść do spotkania z Cracovią tak, jakby to był ostatni, decydujący mecz sezonu, który za wszelką cenę musimy wygrać. Chcemy szybko strzelić bramkę, żeby potem móc kontrolować tempo meczu - deklaruje Łukasz Poręba, pomocnik Zagłębia.

Spotkanie poprowadzi Szymon Marciniak z Płocka. W wozie VAR zasiądą Paweł Gil i Marcin Borkowski. Jesienią Zagłębie zremisowało z Cracovią 1:1 po bramkach Rivaldinho i Lorenco Simicia.

Cracovia - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Cracovia - Zagłębie Lubin na żywo pokaże Canal+ Premium. Komentuje duet: Cezary Olbrycht - Michał Żewłakow. W internecie transmisja Player+ i aplikacji Canal+. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00 - zapraszamy!

15:00 Cracovia - Zagłębie Lubin Canal+ Premium