• Koniec spotkania! Cracovia przegrała u siebie z Zagłębiem Lubin 0:2.

• GOOOOOOLLL!!! Pierwszy kontakt z piłką Slobody, który wbija gwóźdź do trumny Cracovii!

• Pawłowski zmieniony przez Slobodę.

• Suart zastawia się przed Pawłowskim i uderza rywala łokciem. Żółta kartka.

• 4 minuty doliczone do tego spotkania. Przed szansą Van der Biezen, ale zostaje zablokowany przez obrońcę gości!

• Traore ogrywa Hoska, zagrywa do wychodzącego partnera, ale Lira w prostej sytuacji uderza nad poprzeczką!

• Uderzenie z dystansu w wykonaniu Bartczaka i piłka przechodzi nad poprzeczką.

• Traore zmienia w ostatniej minucie Sernasa.

• Matulevicius świetnie składa się do strzału stojąc tyłem do bramki i trafia w boczną siatkę!

• Wrzucenie piłki w szesnastkę lubinian, ale Bilek wybija na aut.

• Mocne uderzenie Wilczka z rzutu wolnego, ale piłka sunie po ziemi i kieruje się prosto w bramkarza "Pasów".

• Kosanovic ukarany żółtą kartką za faul na rozpędzonym Pawłowskim.

• Sernas złapany w pułapkę ofsajdową.

• Próba zagrania na wolne pole do Sernasa, ale jest ono za mocne i futbolówka ląduje w rękach Kaczmarka.

• Wilczek zmienia zmęczonego Rachwała.

• Cracovia od jakiś 10. minut cały czas na połowie rywala, ale oprócz kilku szans nic z tego nie wynika. Skuteczna gra w defensywie w wykonaniu gości.

• Świetne podanie do Van der Biezena, ale ten zostaje ubiegnięty przez defensora Zagłębia. Holender znajdował się w sytuacji sam na sam!

• Szałachowski zmieniony przez Bartczaka.

• Doskonała sztuczka Sernasa, zawodnik gości wbiega w pole karne i niecelnie podaje do wychodzącego kolegi. Futbolówka w rękach Kaczmarka.

• Bramka Zagłębia jak zamurowana. Przy każdej akcji Cracovii w polu karnym gości znajduje się 6-7 zawodników "Miedziowych".

• Zbyt czytelna próba zagrania do wychodzącego Boljevica w wykonaniu Matuleviciusa i Vidanov przejmuje piłkę.

• 15 minut do końca meczu. Zagłębie wznawia na swojej części boiska.

• "ILE KIBICÓW GOŚCI? CAŁY SEKTOR (1000)?" Nie, nie ma zapełnionego całego sektora, na moje oko ok. 650-800 fanów z Lubina.

• Niecelne podanie w pole karne i Lira tym razem mija się z piłką.

• Ładna akcja Matuleviciusa zostaje zakończona podaniem do Visnkovsa, a następnie skutecznym wślizgiem Nhamoinesu.

• Żytko dośrodkowuje w pole karne do Matuleviciusa, ten składa się do woleja, ale Hubert Siejewicz wskazuje pozycję spaloną.

• Centra na 10. metr pola karnego Cracovii i główkuje Matulevicius.

• Żółta kartka dla Szałachowskiego po wślizgu wykonanym na Vidanovie.

• Oficjalna wiadomość o ilości widzów. Mecz na stadionie przy ul. Józefa Kałuży obserwuje 8200 kibiców.

• Obrońca gości już na placu gry, Sernas oddaje piłkę Kaczmarkowi.

• Nhamoinesu leży na murawie. Chwilowa przerwa.

• Mocne zagranie na wysokości kolan i szczupakiem wyjaśnia Vidanov.

• Matulevicius faulowany przy linii bocznej. Szansa na dośrodkowanie.

• Za wysoko podniesiona noga Hanzela i "Pasy" wznawiają z własnej połowy.

• Matulevicius zmienia Szeligę, Cracovia dwoma napastnikami.

• Podanie w pole karne, Van der Biezen przed szansą, ale z narożnika piątego metra trafia w bramkarza Zagłębia!

• Zagranie w pole karne, Van der Biezen wystawia piłkę Visnkovsowi, ale ten nieczysto trafia w futbolówkę!

• Van der Biezen nabija Horvatha, korner dla gospodarzy.

• Nhamoinesu ukarany żółta kartką za wcześniejszy faul na Vinsakovsie.

• Szeliga mija balansem rywala, wychodzi na czystą pozycję i oddaje strzał kilka centymetrów od okienka bramki Ptaka!

• Szydercze brawa na trybunach po dalekim wybiciu do rąk Ptaka.

• Visnakovs zmienia Ntibazonkizę. Kibice łapią się za głowy.

• Hosek wygrywa pojedynek główkowy z Banasiem, było blisko drugiego trafienia dla "Miedziowych".

• GOOOOOOOOOOOL!!! 1:0 dla Zagłębia! Sernas łatwo ogrywa obrońcę i zagrywa na 10. metr pod nogi Liry, który bez problemów trafia prosto do siatki!

• Suart dośrodkowuje w pole karne, ale przesadził z siłą uderzenia w piłkę i futbolówka wylądowała po drugiej stronie przy linii bocznej.

• Spore zamieszanie w polu karnym Cracovii, Sernas szuka miejsca do strzału, podaje do Hanzela, a ten uderza prosto do "koszyczka" Kaczmarka!

• W odpowiedzi Boljevic uderza z 25. metrów i trafia nad poprzeczką! Mocne uderzenie!

• Pawłowski oddaje strzał z prawej strony i trafia prosto do rąk Kaczmarka.

• I zaczynamy drugą połowę!

• Bez zmian w obu drużynach, zawodnicy już na murawie.

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Po pierwszej połowie mamy wynik remisowy 0:0. Cracovia stworzyła sobie więcej klarownych sytuacji do strzelenia gola, ale nie potrafiła żadnej wykorzystać. Obie drużyny póki co grają jakby bez pomysłu na stworzenie groźnej akcji licząc bardziej na grę kontratakiem bo przejęciu piłki bądź stracie.

• Koniec pierwszych 45. minut.

• Próba dryblingu w wykonaniu Ntibazonkizy, ale Burundyjczyk traci piłkę.

• Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy. Szałachowski przedziera się w polu karnym, oddaje strzał prawą nogą i ładnie broni Ptak!

• Kaczmarek łapie piłkę po zamieszaniu w polu karnym, szybko wznawia, a o górną piłkę walczy niski Ntibazonkiza.

• Odważne wejście Sernasa w pole karne i w ostatniej chwili Hosek wślizgiem wybija piłkę za linię końcową.

• Sernas główkuje po dośrodkowaniu w pole karne, ale futbolówka wychodzi poza linię końcową w bezpieczniej odległości od bramki Kaczmarka.

• Hanzel widząc leżącego na murawie Van der Biezena kopie piłkę w aut. Chwilę później "Pasy" oddają piłkę.

• Szybka akcja Zagłębia zostaje zakończona niecelnym strzałem Sernasa.

• Ambitna walka Van der Biezena i Holender wywalcza wznowienie z autu.

• Zagranie w pole karne, Hosek główkuje, ale piłka powoli zmierza do rąk Ptaka.

• Pavel Vidanov agresywnie atakuje Van der Biezena i zostaje napomniany żółtym kartonikiem.

• Saidi świetnie zastawia się przy linii bocznej i zostaje faulowany.

• Błąd defensywy gości, Ntibazonkiza wpada z piłką w pole karne i uderza lewą nogą w boczną siatkę! Ależ zmarnowana okazja!

• Piłka do Szeligi, a co dalej chyba można się domyśleć. Strata i Zagłębie przy piłce na własnej połowie.

• Hosek fauluje wślizgiem Sernasa. Czech upomniany przez arbitra, ale można było pokazać żółtą kartkę.

• Kosanović kiksuje w obronie, ale piłka ląduje u Kaczmarka.

• Ładna akcja Cracovii, Suart dośrodkowuje w pole karne i Van der Biezen uderza głową nad poprzeczką!

• Pomocnik gości opatrywany przez pomoc medyczną.

• Ntibazonkia fauluje Hanzela i Zagłębie wznowi ze swojej połowy.

• Przejęcie Kosanovica i Cracovia traci piłkę równie szybko jak ją odebrała.

• Podanie do Van der Biezena, który wyszedł do linii bocznej i mamy gwizdek arbitra. Holender złapany w pułapkę ofsajdową.

• Uderzenie Boljevica i piłka przechodzi metr nad poprzeczką!

• Ntibazonkiza faulowany przez Bilka na 30. metrze od bramki.

• Kolejne wybicie na aut w wykonaniu Szeligi. Oburzeni kibice.

• Bilek szybko naprawia błąd po swojej stracie, wycofanie pod nogi Ptaka.

• Atak Cracovii i holenderski napastnik gospodarzy faulowany na środku boiska.

• Szałachowski podaje do Szeligi, a ten wybija piłkę, która nie znajduje żadnego adresata.

• Chaotyczna gra Cracovii długie wybicie prosto do rąk bramkarza gości.

• Kosanović uprzedził Sernasa po wrzucie z autu i Zagłębie ponownie z linii bocznej.

• Szałachowski dośrodkowuje w pole karne po szybkim kontrataku, ale Van der Biezen zostaje skutecznie powstrzymany przed wzbiciem się w powietrze. Futbolówka w rękach Ptaka.

• Przerwana akcja Hanzela, ale Szeliga źle podaje do Kaczmarka i ten w ostatniej chwili wybija piłkę w aut.

• Szeliga fauluje rywala w kole środkowym i zostaje upomniany przez Huberta Siejewicza.

• Doskonałe zagranie do Sernasa w pole karne, ten mija Kacmarka i oddaje piłkę do tyłu! Hanzel oddaje strzał i trafia w klatkę piersiową Hoska! Golkiper Cracovii w tym czasie leżał na piątym metrze po nieudanej interwencji!

• Kosanović wychodzi przed rywala i przerywa atak wybiciem w aut.

• Dośrodkowanie w pole karne i Kaczmarek łapie piłkę bez problemów.

• Podanie na stronę do Szałąchowskiego, skrzydłowy Cracovii szykuje się do dośrodkowania, ale nie trafia w piłkę i przewraca się.

• Van der Biezen niecelnie podaje do Struny i cała akcja Cracovii spaliła na panewce.

• Pawłowski wdaje się w drybling, traci, a chwilę po tym piłkę poza linię końcową wybija Vidanov.

• Costa Nhamoinesu oddaje strzał i Kaczmarek przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Faul w środku pola na dzisiejszym kapitanie "Pasów" - Sławomirze Szelidze.

• Zaczynamy pierwszą połowę!

• Zawodnicy już na murawie!

• Zawodnicy zeszli już do szatni i mecz rozpocznie się za 5 minut.

• Zaś tutaj można dowiedzieć się co nieco o powołanych zawodnikach na dzisiejszy mecz i nieobecnościach niepowołanych graczy.

• Tutaj można przeczytać zapowiedź tego spotkania w naszym serwisie.

• Zagłębie Lubin: Ptak, Banaś, Horvath, Nhamoinesu, Vidanov, Bilek, Rachwał, Hanzel, Pawłowski, Lira, Sernas. Zmiennicy: Forenc, Hodur, Kowalczyk, Małkowski, Sloboda, Traore, Wilczek.

• Cracovia: Kaczmarek, Suart, Hosek, Kosanovic, Żytko, Boljevic, Struna, Szeliga, Szałachowski, Ntibazonkiza, Van der Biezen. Rezerwowi: Cierzniak, Bartczak, Puzigaca, Nykiel, Visnakovs, Matulevicius, Budziński.

• Znamy już składy obu drużyn na dzisiejsze spotkanie!

• Witamy na relacji prosto ze stadionu Cracovii! O godzinie 20:30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy "Pasami", a "Miedziowymi"!