CSKA Moskwa - Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Osłabieni "Królewscy" zdobędą Moskwę?

CSKA Moskwa

1

Real Madryt

0

• Występ Realu można skwitować stwierdzeniem "chcieli, a nie mogli". Przez cały mecz Królewscy szukali drogi do bramki CSKA, ale ta stała jak zaczarowana. Dwa razy słupek, raz poprzeczka i wiele razy bezbłędny, przynajmniej sportowo, Igor Akinfiejew. To, co rosyjski bramkarz zrobił w samej końcówce kładzie się jednak cieniem na jego czystym koncie. Dwie głupie i niepotrzebne żółte kartki, w konsekwencji czerwona i opuszczone spotkanie z Romą. Biorąc pod uwagę jego znaczenie dla drużyny, to ogromne osłabienie. Wracając do meczu, CSKA pokazało jak kosztowne są błędy własne, gdyż to właśnie po niewymuszonym, złym zagraniu z samego początku meczu Nikola Vlasić pokonał Navasa. Trzy punkty wyrwane Realowi mogą być dla moskiewskiej drużyny bezcenne w kontekście walki o wyjście z grupy

• KONIEC. SENSACJA W MOSKWIE, REAL POKONANY!

• Kyrnats na bramkę, schodzi Obljiakov

• Po czym dorzucił jeszcze kilka słów, otrzymał drugą i wyleciał z boiska!

• Kuriozalna sytuacja. Igor Akinfiejew otrzymał żółtą kartkę za pyskówkę z sędzią...

• Varane miał na głowie piłkę meczową, ale jak wcześniej wielu jego kolegów uderzył niecelnie

• CSKA miało szansę dobić rywali, ale Efremov dośrodkował prosto w ręce Navasa

• Obljakov zarabia kartkę za szarpanie koszulki Reguilona

• Mariano wychodzi w powietrze do wrzutki Odriozoli, ale trafia tylko w słupek!

• Niewidoczny dzisiaj Dzagoev opuszcza boisko. W jego miejsce Efremov

• Bijol w asyście fizjoterapeuty za linią boczną. Gracz CSKA schodził o własnych siłach, ale trzymał się za krocze. Nie ucierpiał w starciu z rywalem, jednak wyraz jego twarzy świadczy o odczuwanym bólu

• Pierwszy kwadrans drugiej połowy to głównie niemrawe ataki Realu, którze rzadko kiedy przynoszą jakiekolwiek zagrożenie. CSKA skupia się głównie na obronie prowadzenia. Poza strzałem Asensio nie wydarzyło się w zasadzie nic wartego uwagi, sporo gry toczy się w środkowej strefie i na połowie gospodarzy

• I Mariano Diaz za Lucasa

• Podwójna zmiana w Realu. Modrić za Casemiro

• Oblijakov z rzutu rożnego na pole karne, ale piłka zostaje wybita

• Mocny strzał Asansio zza pola karnego zostaje wybroniony przez Akinfiejewa. Bramkarz CSKA ma teraz pretensje do kolegów, którzy zostawili pomocnikowi Realu mnóstwo miejsca na uderzenie

• Real wznawia grę

• Mecz nie porywa, chociaż wynik to lekkie zaskoczenie. Gospodarze po zdobytej bramce (która była w zasadzie prezentem od Realu) cofnęli się na własną połowę szukając szans z kontry. Królewscy szukają wyrównania, ale póki co znaleźli tylko słupek i poprzeczkę. Niemniej jednak dobrze rokuje to na drugą połowę i niewykluczone, że przyjezdni gola zdobędą

• Przerwa w Moskwie

• Stoper CSKA wraca do gry, na szczęście zmiana nie była konieczna.

• Na murawie leży Becao, który ucierpiał w starciu z Asensio. Coś jest nie tak z kolanem Brazylijczyka

• Chalov znalazł się z piłką tyłem do bramki Realu w odległości kilku metrów od niej. Mając jednak Varana na plecach nie udało mu się oddać strzału i stracił posiadanie

• Wymuszona zmiana w Realu. Problemy z mięśniem zgłaszał Carvajal, którego właśnie zmienia Odriozola

• Becao w walce z Benzema w polu karnym. Francuz oddaje strzał, ale wcześniej był na spalonym.

• Benzema strzałem głową sprawdza wytrzymałość poprzeczki bramki CSKA. Real znów bliski wyrównania

• Fernandes ruszył z kontrą, ale ostatecznie niecelnie podał do Chalova

• Chernov wybija piłkę z pola karnego, ale prosto pod nogi Ceballosa, który uderza na bramkę. Niestety dla Realu mocno niecelnie

• Vlasić taranuje Lucasa. Rzut wolny dla Realu blisko pola karnego rywali

• Od dobrych kilku minut Real nie schodzi z połowy CSKA, które broni się całym zespołem. Póki co skutecznie, gdyż Królewscy nie mają nawet miejsca na oddanie strzału

• Casemiro miał mnóstwo miejsca przed polem karnym rywali i zdecydował się na strzał, ale trafił tylko w słupek

• Casemiro sięgnął piłki głową po rzucie rożnym i zgrał do Varana, ale Chalov pilnował dalszego słupka i wybił piłkę daleko od własnej bramki.

• Reguilon z dośrodkowaniem, ale piłka posłana za głęboko. Od bramki Akinfiejew

• Błąd Kroosa, który przed własnym polem karnym źle podał do tyłu, Vlasić przechwycił to podanie i płaskim strzałem pokonał Navasa!

• GOOOOOOOOOOOL!!!! VLASIĆ SPRAWIA NIESPODZIANKĘ NA ŁUŻNIKACH!

• Od środka CSKA

• Ławka Realu: Courtois, M. Llorente, Modrić, Mariano, Vinicius, Vallejo, Odriozola

• Rezerwowi CSKA: Efremov, Gordyuszenko, Zhamaletdinov, Sigurdsson, Nishimura, Magnusson, Kyrnats

• W pierwszej kolejce zmagań w grupie G Real pokonał u siebie Romę 3:0, natomiast drużyna CSKA zremisowała na wyjeździe z Victorią Pilzno 2:2

• Wtorek z Ligą Mistrzów trwa w najlepsze! Wita Państwa Hubert Jan Faron, a przed nami mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy CSKA Moskwa a Realem Madryt!

krk

CSKA Moskwa - Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

CSKA Moskwa - Real Madryt ONLINE. Przeciwnikiem Realu w 2. kolejce Ligi Mistrzów będzie wicemistrz Rosji CSKA Moskwa. Na Łużnikach Los Blancos będą musieli sobie radzić bez czterech gwiazd. Czy "Królewscy" odniosą zwycięstwo na trudnym terenie w Moskwie? Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz CSKA Moskwa - Real Madryt ONLINE

Liga Mistrzów wraca do domu. Nowe studio Polsatu robi wrażenie >>>

Real Madryt drogę po czwarty z rzędu triumf w Lidze Mistrzów rozpoczął od okazałego zwycięstwa na Santiago Bernabeu nad Romą 3:0.
W drugiej kolejce "Królewskich" czeka starcie z CSKA. Julen Lopetegui będzie musiał sobie radzić bez aż czterech kluczowych piłkarzy. Sergio Ramos doznał urazu w meczu z Atletico i nie poleciał do Moskwy. Trener Realu nie może też liczyć na kontuzjowanych Marcelo i Garetha Bale'a. Z kolei Isco dopiero co przeszedł zabieg wycięcia wyrostka robaczkowego.

Mecz cieszył się wśród rosyjskich kibiców tak gigantycznym zainteresowaniem, że gospodarze postanowili rozegrać go nie na swojej WEB Arenie, ale na mogących pomieścić znacznie więcej fanów Łużnikach. Hiszpańscy dziennikarze określili ten obiekt "przeklętymi Łużnikami", gdyż drużyna z Madrytu w rozgrywkach Ligi Mistrzów nie wygrała na nim ani razu.

- Zagramy w scenerii, która nie mogła być lepsza. Rywale zmienili stadion, by się z nami zmierzyć, więc wiemy, jakiego przeciwnika i jakiej atmosfery możemy się spodziewać. Musimy być gotowi na to, że CSKA postawi nam maksymalne wymagania, jak przystało na Ligę Mistrzów - mówi Lopetegui.

Drużyna CSKA nie rozpoczęła rozgrywek w wymarzony sposób. Do Czech na mecz z Viktorią Pilzno Rosjanie udawali się z zamiarem zdobycia trzech punktów, ale tylko zremisowali 2:2. Trener Wiktor Gonczarenko zmaga się z jeszcze większą plagą kontuzji niż Lopetegui. Z powodu urazów z kadry meczowej wypadło sześciu zawodników.

RUPTLY/x-news

Liga Mistrzów. CSKA Moskwa - Real Madryt: kto wygra mecz?

Nie zagrają:

CSKA: Wiktor Vasin, Aleksandr Makarov, Konstantin Kuchaev, Khetag Khosonov, Kristijan Bistrović, Horour Magnusson.
Real: Isco, Marcelo, Sergio Ramos, Gareth Bale.

CSKA - Real. Przewidywane składy

CSKA: Akinfiejew - Rodrigo Becao, Chernov, Nababkin - Bijol, Vlasić - Efremov, Obljakov, Fernandes - Chalov, Dżagojew.

Real: Navas - Nacho, Vallejo, Varane, Carvajal - Modrić, Casemiro, Kroos - Vazquez, Benzema, Asensio.

CSKA Moskwa - Real Madryt TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Mecz CSKA - Real pokaże Polsat Sport Premium 4. Początek transmisji o 20:50. Komentuje duet Tomasz Włodarczyk - Dariusz Wdowczyk. W internecie spotkanie będzie można obejrzeć na IPLA.TV. Pakiet kosztuje 40 zł (ważny 7 dni) lub 360 zł (ważny do końca czerwca 2019 roku). Tekstowa relacja na żywo w GOL24!

21:00 CSKA Moskwa - Real Madryt Polsat Sport Premium 4

Liga Mistrzów lepsza od mundialu. Zobacz nowe studio Polsatu!