CSKA Moskwa

3

Sporting Lizbona

1

• Koniec meczu! Po kapitalnym spotkaniu to CSKA Moskwa zdołała odrobić straty z pierwszego meczu i to Rosjanie zagrają w fazie grupowej Ligi Mistrzów!

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Milanov wchodzi w miejsce Musy.

• Mecz kończy się bardzo nieprzyjemnym akcentem. Czerwoną kartką za kopnięcie rywala w klatkę piersiową został ukarany Mario.

• Ostatnia zmiana w drużynie Sportingu. Montero w miejsce Aquilani.

• Zmiana także w zespole gości. Mane wchodzi w miejsce Ruzia.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Berezutski w miejsce Doumbii.

• Musa dostaje świetne prostopadłe zagranie w pole karne, popatrzył na bramkarza i uderzył na krótki słupek, a piłka znalazła się w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!! Musa prawdopodobnie daje awans swojemu zespołowi!!!!!!!

• Za faul w środku boiska żółtą kartką został ukarany Wernbloom.

• Piłka ląduje w bramce CSKA, ale sędzia nie zalicza trafienia! Trudno powiedzieć czego dopatrzył się arbiter, bo przecież gol padł po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Być może to jest szansa dla gości! Rzut wolny blisko pola karnego CSKA.

• Po utracie bramki na 2:1 gra Sportingu jest dość chaotyczna. Podopieczni Marco Silvy nie potrafią wymienić kilku podań na połowie gospodarzy.

• Na ten moment stan rywalizacji to 3:3, a to oznacza, że za kilkanaście minut możemy być świadkami dogrywki.

• Musa wbiegł z piłką w pole karne, odegrał ją przed bramkę do Doumbii, a napastnik CSKA wpakował futbolówkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!! Doumbia daje nadzieje swojemu zespołowi!!!!!

• Za uderzenie rywala podczas walki o piłkę żółtą kartką ukarany został Doumbia.

• Zmiana w zespole Sportingu. Na placu gry w miejsce Gutierreza melduje się Slimani.

• Dzagoev próbuje uderzenia zza pola karnego, ale piłka po rykoszecie ułatwia bramkarzowi spokojną interwencję.

• Musa wbiega z piłką w pole karne Sportingu, przy lekkim kontakcie z rywalem pada na murawę ale sędzia nie dał się nabrać na tę sztuczkę pomocnika gospodarzy.

• Dzagoev postanowił wyrównać rachunki i tym razem to on ogląda żółtą kartkę za faul na Aquilanim.

• Za faul w środkowej strefie boiska ukarany żółtą kartką został Aquilani.

• Dobry przerzut piłki na lewe skrzydło do Bryana Ruiza, pomocnik Sportingu zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne, ale nie było tam żadnego z jego partnerów.

• Po zdobyciu bramki wyrównującej to gospodarze dominują na boisku. Gracze Sportingu mają problemy z ponownym ustabilizowaniem swojego ustawienia w obronie.

• Po rozegraniu rzutu wolnego piłka odbija się od nogi zawodnika Sportingu, futbolówka trafia przed bramkę Patricio, który nie zdołał zatrzymać czujnego Doumby, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki! Już tylko jednego trafienia brakuje Rosjanom do doprowadzenia do dogrywki.

• GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!!! Doumbia doprowadza do wyrównania!!!

• Oliveira za faul pod własnym polem karnym ogląda żółty kartonik.

• Gracze CSKA Moskwa rozpoczęli drugą część meczu!

• Piłkarze wracają na boisko. Za moment rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Koniec pierwszej części spotkania! Jak na razie bliżsi awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów są gracze Sportingu Lizbona, którzy prowadzą w dzisiejszym meczu 1:0, a w dwumeczu już 3:1.

• Groźna akcja na prawym skrzydle CSKA, Nababkin próbuje dośrodkowania w pole karne, jednak piłkę posyła za blisko bramki i Patricio nie ma problemu z wyłapaniem tego zagrania.

• Pierwsza połowa zostaje przedłużona o 2 minuty.

• Wydaje się, że po zdobyciu gola, goście postanowili dowieźć do przerwy to jednobramkowe prowadzenie i przy atakach CSKA w linii obrony znajduje się nawet sześciu graczy z Portugalii.

• Na ten moment zawodnicy z Moskwy potrzebują dwóch trafień, aby doprowadzić do dogrywki.

• Napastnik gości otrzymał świetne prostopadłe podanie, wyszedł na czystą pozycję i strzałem na dłuższy słupek bramki nie dał bramkarzowi szans na skuteczną interwencję.

• GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!!!!! Gutierrez daje prowadzenie Sportingowi!!!

• Szykuje się zmiana w zespole CSKA. Z powodu odniesionego urazu już w pierwszych minutach gry, meczu nie jest w stanie kontynuować Fernandes. W jego miejsce na plac wchodzi Nababkin.

• Dobra akcja CSKA Moskwy na skrzydle, przy linii bocznej o futbolówkę wślizgiem powalczył Tosic, ale jego koledzy nie zdołali utrzymać się przy piłce.

• Dośrodkowanie w pole karne Sportingu, piłka trafia na 16. metr do Tosica, jednak uderzenie pomocnika CSKA poszybowało obok bramki.

• Posiadanie piłki po upływie 27 minut prezentuje się na poziomie 48% po stronie CSKA i 52% na korzyść Sportingu.

• Doumbia wpada z piłką w pole karne, ale zostaje powstrzymany przez defensorów Sportingu. Wydaje się, że niebezpieczeństwo zostaje zażegnane, tymczasem Portugalczycy mylą się w obronie, piłka zagrana na skrzydło, skąd trafia na 11. metr przed bramką Patricio, jednak Doumbia uderzył obok bramki.

• Fatalnie wykonany ten stały fragment gry przez Portugalczyków i Joao Mario fauluje swojego rywala.

• Daleki wyrzut z autu Silvy i gospodarze ratują się wybiciem piłki na rzut rożny.

• Aquilani spróbował sprytnego prostopadłego zagrania w pole karne, jednak nie było tam żadnego z jego partnerów i futbolówka została przejęta przez Fernandesa.

• Ostatnie minuty są bardzo żywe ze strony obu zespołów. Gra toczy się "akcja za akcję", ale brakuje jeszcze klarownych sytuacji do zdobycia gola.

• Po chwili dominacji Sportingu znów do ataku ruszyli gracze CSKA, ale uderzenie z szesnastu metrów Musy zostało zablokowane przez gęsto ustawionych w polu karnym graczy.

• Można odnieść wrażenie, że z minuty na minutę coraz groźniejsze akcje stwarza sobie Sporting Lizbona. Przed momentem Gutierrez spróbował przelobować Akinfeeva, ale został zablokowany przez obrońcę z Moskwy.

• Świetne prostopadłe podanie do Bryana Ruiza, ale gracz gości źle przyjął piłkę i nie zdołał oddać precyzyjnego strzału na bramkę.

• Doskonała akcja Sportingu na skrzydle, próba dośrodkowania w pole karne, ale ta próba została zablokowana przez defensora CSKA. Będzie rzut rożny dla Portugalczyków.

• Szybki kontratak Sportingu, przy piłce jest Joao Mario, jest już na 20. metrze przed bramką gospodarzy, jednak dobrą interwencją popisał się Berezutski i przejął futbolówkę.

• Jak się okazuje, uraz Fernandes nie był poważny i gracz CSKA Moskwa wraca na boisko.

• Gospodarze wykonali rzut wolny, ale dośrodkowanie w pole karne zostało wybite przez defensorów Sportingu.

• Pierwsze groźne wejście obrońcy Sportingu, Silvy i o pomoc medyczną był zmuszony poprosić Fernandes.

• Sporting Lizbona rozpoczął mecz!

• Zawodnicy obu zespołów wychodzą już na murawę. Za chwilę losowanie stron i zaczynamy to ciekawie zapowiadające się spotkanie.

• Witam serdecznie ze spotkania CSKA Moskwa - Sporting Lizbona. Jest to ostatnia, decydująca faza eliminacji Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych Marco Silvy 2:1. Spotkanie rozpocznie się za 10 minut!