Czeski film, Santos w szoku. Najlepsze MEMY po meczu Czechy - Polska

zm
Czechy - Polska MEMY
Czechy - Polska MEMY Internet / memy.pl / instagram
Reprezentacja Polski przegrała w Pradze z Czechami 1:3 w pierwszym meczu eliminacji do mistrzostw Europy. Nasi piłkarze nie byli w formie, internauci - wręcz przeciwnie. Zobaczcie najlepsze MEMY po meczu Czechy - Polska.

To był pierwszy mecz kwalifikacji do mistrzostw Europy 2024 i pierwszy mecz reprezentacji pod wodzą nowego selekcjonera. Już po niespełna trzech minutach grania biało-czerwoni byli pod ścianą, a Fernando Santos w szoku...

CZECHY POLSKA MEMY:

Pierwszego gola Polacy stracili już w 28. sekundzie meczu w Pradze. Po wyrzucie piłki z autu głową piłkę odbił Ladislav Krejci i Czesi prowadzili 1:0. Biało-czerwoni nie zdążyli chyba jeszcze otrząsnąć się po stracie pierwszego gola, a rywale już podwyższyli prowadzenie - Wojciecha Szczęsnego pokonał Tomas Cvancara (3. minuta). Do końca pierwszej połowy przed stratą trzeciej bramki Polaków uratował Szczęsny.

Po przerwie Czesi poczekali trochę dłużej niż w pierwszej połowie, ale w końcu podwyższyli wynik na 3:0. W 64.minutcie gola Polakom strzelił Jan Kuchta.

Honorową bramkę dla biało-czerwonych w 87. minucie zdobył Damian Szymański.

W Grupie E, poza Polakami i Czechami, grają także reprezentacje Albanii, Mołdawii i Wysp Owczych. Na przyszłoroczne mistrzostwa Europy awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

W poniedziałek Polacy zagrają z Albanią na PGE Narodowym.