Tomasz Janiszewski strzela gola z rzutu karnego.
Tomasz Janiszewski strzela gola z rzutu karnego. Włodzimierz Łyżwa
W meczu drugiej kolejki czwartej ligi mazowieckiej, Oskar Przysucha pokonał aż 9:0 Radomiaka II Radom.

Oskar Przysucha - Radomiak II Radom 9:0 (5:0)
Bramki: Patryk Czarnota 14, 29, 77, Przemysław Nogaj 21, Cezary Kubryn 33, 44, Tomasz Janiszewski 60 karny, 71 karny, 89 karny.
Oskar: Grzyb (46 Wieczorek) - Włodarczyk (46 Sala), Gromski, Kornacki, Wicik - Nogaj (46 Kołtunowicz), Zagórski (46 Sapieja), Czarnota, Szczodry, Kubryn (60 Włodarczyk), Bednarek (46 Janiszewski).
Radomiak II: Pajączek - Lasota, Podsiadło (85 Skuza), Prawda (58 Osiej), Białogłowicz (83 Stępień, Wieczorek, Łyko (34 Dorożyński), Stępień, Wołczyński, Klimas, Nowakowski (63 Figarski).

Nie mieli litości dla młodych piłkarzy Radomiaka znacznie starsi zawodnicy Oskara Przysucha. W radomskiej drużynie z szerokiej kadry pierwszoligowego Radomiaka zagrał tylko Jakub Nowakowski i bramkarz Wiktor Pajączek. Mimo wysokiej porażki, młodzi chłopcy Radomiaka grali bardzo ambitnie i dążyli do strzelenia honorowego gola.
Od wyżej porażki uratował radomski zespół bramkarz Wiktor Pajączek.

Już po przerwy podopieczni trenera Pawła Góraka strzelili pięć goli i w przerwie szkoleniowiec Oskara dokonał pięciu zmian.
Trzy gole z rzutów karnych podyktowanych za faule strzelił Tomasz Janiszewski.
Najładniejsza była ósma bramka zdobyta strzałem głową przez Patryka Czarnotę, po zagraniu piłki od Oskara Szczodrego.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

QUIZ. Potrafisz rozpoznać radomskie gwiazdy sportu?

Co obecnie robią byli piłkarze Radomiaka Radom. Jedni nadal grają w piłkę, inni zostali trenerami, sędziami, prezesami