Oskar Przysucha facebook
W meczu dziewiątej kolejki mazowieckiej czwartej ligi, Oskar Przysucha zremisował na własnym boisku z MKS Piaseczno. Podopieczni trenera Pawła Góraka gola na wagę remisu zdobyli w 90 minucie z rzutu karnego.

Oskar Przysucha - MKS Piaseczno 2:2 (1:2)
Bramki: 0:1 Kamil Matulka 10, 1:1 Cezary Kubryn 18, 1:2 Kamil Ziemnicki 25, 2:2 Tomasz Janiszewski 90 z rzutu karnego.
Oskar: Wieczorek (60 Grejber) - Włodarczyk (77 Qwabe), Kępka, Walasek, Kornacki - Bojek, Kozakiewicz, Sapieja, Nowosielski, Kubryn (61 Rak) - Janiszewski
Piaseczno: Trojanowski - Krupnik, Janowski, Majewski, Ziemnicki - Matulka, Koszela (83 Michalak), Wojtkielewicz (65 Grunt), Pietrzak (86 Dąbkowski) - Orłowski (80 Pawłowski), Obłuski.

Goście już w 10 minucie wyszli na prowadzenie. Po zagraniu Kamila Ziemnickiego do Kamila Matulki, ten drugi pokonał Pawła Wieczorka. Szybko padło wyrównanie, po strzale Cezarego Kubryna. Asystę przy tej bramce zaliczył Tomasz Janiszewski. Jeszcze szybciej podopieczni trenera Arkadiusza Modrzejewskiego, odzyskali prowadzenie. Kamil Ziemnicki strzałem z rzutu wolnego wyprowadził Piaseczno na prowadzenie. Gdy wydawało się, że trzy punkty pojadą do Piaseczna, Tomasz Janiszewski z rzutu karnego wyrównał. Jedenastkę sędzia podyktował za faul na Kacprze Raku.