Włodzimierz Łyżwa
W meczu ósmej kolejki mazowieckiej czwartej ligi, Pilica Białobrzegi zremisowała 2:2 z Błonianką Błonie. Był to pierwszy mecz Pilicy w tym sezonie, rozegrany na własnym boisku. Przed meczem odbyło się uroczyste otwarcie stadionu po generalnym remoncie.

Pilica Białobrzegi - Błonianka Błonie 2:2 (1:0)
Bramki: Marcin Rawski 15, Piotr Skałbania 67 - Tomasz Sieński 60, Przemysław Dwórzyński 74.
Pilica (skład wyjściowy): Pieniążek - Kencel, Białecki, Karasek, Klinicki, Paterek, Zawadzki, Michalski, Skałbania, Rawski, Kucharczyk.

Bardzo dobre spotkanie obejrzało około 700 kibiców na stadionie w Białobrzegach.
Już w 5 minucie powinno być 1:0 dla Pilicy. Michał Kucharczyk z kilku metrów nie potrafił pokonać bramkarza Błonianki, trafiając w niego piłką. W 15 minucie było już jednak 1:0 dla gospodarzy. Futbolówka po mocnym strzale Marcina Rawskiego znalazła drogę do siatki.
Później kilkoma znakomitymi interwencjami popisał się nasz bramkarz Marcin Pieniążek, broniąc strzały graczy gości.

Po zmianie stron wyrównał Tomasz Sieński, a za kilka minut ponownie Pilica prowadziła po strzale Piotra Skałbanii. Błonianka za kilka chwil wyrównała. Pilica mogła objąć prowadzenie, ale tym razem dobrze bronił golkiper Błonianki.
W doliczonym czasie miała miejsce mocno kontrowersyjna sytuacja. W polu karnym został powalony na ziemię Bartłomiej Michalski, ale sędzia nie wskazał na 11 metr.