Czwarta liga mazowiecka. Rezerwy Radomiaka Radom wygrały 2:1 z MKS w Piasecznie.

W meczu trzeciej kolejki mazowieckiej czwartej lidze, rezerwy Radomiaka Radom wygrały 2:1 z MKS w Piasecznie.

MKS Piaseczno - Radomiak II Radom 1:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Bartosz Orłowski 35, 1:1 Chams Faraji 66, 1:2 Patryk Winsztal 89.
Radomiak II: Pajączek - Faraji, Nowakowski, Winsztal, Filipowicz, Nowosadko, Markiewicz, Wiatrak, Gilewski (90 Pacyna), Wieczorek (52 Stępień), Luz (88 Białogłowicz).

Trzecia kolejna wygrana rezerw Radomiaka Radom, tym razem na bardzo trudnym terenie w Piasecznie.
Radomianie pojechali solidnie wzmocnieni i zdobyli trzy punkty.
W 35 minucie, radomska obrona trochę się zdrzemnęła i Bartosz Orłowski pokonał naszego bramkarza.
Druga połowa to zdecydowana przewaga Radomiaka. W 66 minucie, Maciej Filipowicz wykonywał rzut wolny. Dograł piłkę w pole karne, a tam Chams Faraji mocnym strzałem głową doprowadził do wyrównania. Wynik meczu ustalił Patryk Winsztal w ostatnich minutach meczu, precyzyjnym strzałem za pola karnego.