Czwarta liga. Remis Radomiaka II Radom z Oskarem Przysucha (ZDJĘCIA Z MECZU]

Włodzimierz Łyżwa
W meczu 15 kolejki czwartej ligi, Radomiak II Radom podzielił się punktami z Oskarem Przysucha.Radomiak II Radom - Oskar Przysucha 1:1 (0:0)Bramki: Szymański 46 - samobójcza 69. Radomiak II: Pajączek - Klimas, Wiech, Wołczyński, Markiewicz - Białogłowicz, Nowakowski, Stępień, Diane - Szymański, Podsiadło.Oskar: Wieczorek - Bojek, Sala, Kornacki, Wicik - Kowalczyk (58. Gromski), Janiszewski, Czarnota, Kołtunowicz, Szczodry (58. Wajs) - Bednarek (58. Kubryn).Zieloni zaczęli z dużym animuszem. W 12. minucie w poprzeczkę, po składnej akcji całego zespołu, trafił Dominik Stępień. Później gra się wyrównała, a pod koniec pierwszej połowy, do głosu zaczęli dochodzić goście, ale brakowało im ostatniego podania.Druga część gry rozpoczęła się dla radomian najlepiej jak mogła, bowiem w 46. minucie bramkę zdobył 15-letni Marcel Szymański, który wykorzystał sytuację sam na sam z Wieczorkiem. Następnie Oskar miał kilka okazji, jednak był nieskuteczny.Na troszkę ponad 20 minut przed końcem meczu, po wydawało się lekkim strzale Kołtunowicza, piłkę do własnej bramki skierował Wiktor Pajączek. Drużyna z Przysuchy próbowała jeszcze zdobyć decydującego gola, natomiast Radomiak czyhał na kontry. Do końca jednak nie ujrzeliśmy już żadnych trafień i zespoły schodziły do szatni ze zdobytym jednym oczkiem.Zdjęcia z meczu>>>Włodzimierz Łyżwa