Tomasz Bochenek
Dalin Myślenice - KS Chełmek
Dalin Myślenice - KS Chełmek Tomasz Bochenek
Dalin Myślenice – KS Chełmek 1:1 w meczu inauguracyjnej kolejki sezonu 2020/2021 w grupie zachodniej małopolskiej IV ligi. - Przed meczem taki wynik bralibyśmy w ciemno. Ale odczuwamy niedosyt, bo wyrównującą bramkę straciliśmy w doliczonym czasie gry z rzutu karnego - mówi Marek Dulęba, kierownik ekipy z Chełmka, która jest beniaminkiem.

W Dalinie 25. sezon w roli kierownika zespołu rozpoczął Krzysztof Kmiecik, natomiast pierwszy raz w ligowym meczu poprowadził myśleniczan Łukasz Skrzyński - będący trenerem drużyny z Zarabia od pół roku, ale z wiadomych względów pozbawiony wiosną możliwości debiutu.

W potyczce z Chełmkiem jego podopieczni mogli pierwsi stracić gola (31 min: Majka w sytuacji sam na sam nie pokonał Szymali), i mogli pierwsi go zdobyć (35 min: Jakub Górecki przegrał pojedynek z Przewoźnikiem, a dobitkę Michała Góreckiego zablokował obrońca, 45 min: okazję miał Grzybek, znów górą był bramkarz Chełmka).

Po przerwie więcej szans na gola mieli myśleniczanie, ale od 64 minuty przegrywali, bo goście trafili po rzucie wolnym: zacentrował Kustra, a celnie zagłówkował Stankiewicz. Dalin wyrównał po rzucie karnym, który był efektem faulu Nędzy na J. Góreckim.

Dalin Myślenice – KS Chełmek 1:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Stankiewicz 64, 1:1 Kałat 90+2 karny.
Dalin: Szymala – Biel (69 Tokarz), Przetocki, Senderski, Cienkosz (69 Rusek) – Grzybek (55 Burkat), Kałat, Wojtan (80 Muniak), Rak (75 Ostafin), J. Górecki – M. Górecki.
Chełmek: Przewoźnik – Nędza, EliasŻ, ChylaszekŻ, Kukiełka – Palaczyk, NagiŻ, Sidor (56 Hankus), Kustra (81 Pędrys), Stankiewicz (67 Bloch) – Majka (86 Wykręt).
Sędziował: Bartosz Zabrzewski (Ochotnica Dolna). Widzów: 150.

Dalin Myślenice. Lata 90., prawdziwa III liga. To były czasy...

IV liga, grupa zachodnia. Transfery przed sezonem 2020/2021 ...