Dania 2 : 3 Portugalia. Zobacz bramki! [Skrót meczu]

Rafał Babraj
Kibice we Lwowie na meczu Dania - Portugalia
Kibice we Lwowie na meczu Dania - Portugalia Michał Wieczorek/Ekstraklasa.net
Ależ to było spotkanie! Dania znowu postraszyła teoretycznie silniejszego rywala. Choć przegrywała już 2:0 udało jej się doprowadzić do wyrównania. Ostatecznie jednak Portugalia zdołała strzelić zwycięskiego gola.

Portugalia wygrywała już 2:0 po bramkach Pepe oraz Postigi i wydawało się, że nic nie jest w stanie odmienić losów tego spotkania. Jednak Dania, która w poprzednim meczu niespodziewanie pokonała Holandię, nie zamierzała składać broni.

Polska 1 : 1 Rosja. Zobacz bramki [Skrót meczu]

"Duńskie Dynamity" rzuciły się do odrabiania strat... I po dwóch bramkach Nicklasa Bendtnera doprowadziły do wyrównania! Ostatnie dziesięć minut to była prawdzia wojna nerwów. Presji nie wytrzymał największy gwiazdor Portugalii Cristiano Ronaldo, który nie wykorzystał kilku znakomitych sytuacji.

Natalia Siwiec. Pierwsza kibicka reprezentacji Polski? [ZDJĘCIA]

Ciężar zdobywania bramek na swoje barki wziął rezerwowy Silvestre Varela, który w 87. minucie wykorzystał podanie od Fábio Coentrao i ostatecznie zapewnił Portugalii trzy punkty!