Dania

4

Kazachstan

1

• Koniec spotkania! Duńczycy po przerwie wbili jeszcze dwie bramki i pewnie pokonali Kazachów!

• Indywidualna akcja Christiana Eriksena. Pomocnik Tottanhamu zakończył ją pewnym strzałem przy długim słupku!

• GOOOOOL! CHRISTIAN ERIKSEN!

• Kasper Dolberg zmienił Andreasa Corneliusa.

• Peter Ankersen mierzonym strzałem z ostrego kąta podwyższa na 3:1!

• GOOOOL! PETER ANKERSEN

• Roman Murtazajev wchodzi na murawę za Islamkhana.

• Zhasulan Moldakarayev zastąpił Chiżniczenkę.

• Yussuf Poulsen uderzał z ostrego kąta! Broni Stas Pokatilov. Duńczycy cały czas prowadzą 2:1.

• Gwizdek Alona Yefeta! Zaczęła się druga część spotkania!

• Koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy Duńczycy prowadzą 2:1!

• Andreas Cornelius sfaulowany w szesnastce! Rzut karny pewnie na bramkę zamienił Christian Eriksen! Dania prowadzi 2:1.

• GOOOOL! CHRISTIAN ERIKSEN Z RZUTU KARNEGO!

• Andreas Cornelius zobaczył żółtą kartkę.

• Błyskawiczna odpowiedź Kazachów! Gafurzhan Suyumbayev potężnie uderzył zza pola karnego lewą nogą. Frederik Ronnow musiał wyjąć piłkę z siatki.

• GOOOOL! SUYUMBAYEV!

• Andreas Cornelius precyzyjnie strzelił głową z pięciu metrów. Kazachski bramkarz był bez szans.

• GOOOOL! ANDREAS CORNELIUS!

• Yeldos Akhmetov ukarany żółta kartką.

• Pierwszy gwizdek! Spotkanie w Kopenhadze już się rozpoczęło!

• W trzech kolejkach Duńczycy gromadzili zaledwie trzy punkty. Reprezentacja Kazachstanu ma dwa oczka. W pierwszym dzisiejszym meczu grupy liderująca Czarnogóra niespodziewanie przegrała na wyjeździe z Armenią 2:3. To dobra wiadomość dla Biało-Czerwonych.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu "polskiej" grupy w eliminacjach MŚ 2018, w którym reprezentacja Danii podejmie Kazachstan.