Dania1

2

Portugalia U-20

1

• A Portugalia w barażach, bo Szwecja wygrała z Holandią 3:2. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE!

• Dania! Duńczycy wygrywają u siebie 2:0 i zagrają na Euro 2012!

• Kapitalnie z rzutu wolnego w okienko przymierzył CR7!

• Gol! Portugalia jeszcze walczy! Cristiano Ronaldo!

• Co się dzieje na Parken!? Znowu Patricio ratuje Portugalię, broniąc strzał Simona Poulsena

• Sam na sam z Patricio był Rommehdal i przegrał ten pojedynek Duńczyk

• Podobna akcja jak przy drugim golu. Znowu dogrywał Rommehdal do Bendtnera, który strzelał tym razem głową i z najwyższym trudem obronił Riu Patrico

• Szwecja wygrywa z Holandią 3:2, więc Portugalię czekają baraże...

• Zamieszanie tuż przed bramką Portugalii. Piłka najpierw minęła wszystkich i przeleciała wzdłuż linii bramkowej, potem niecelnie uderzał jeszcze Meireles

• Nuno Gomes za Heldera Postigę

• Michael Silberbauer zmieniony przez Simona Poulsena

• Michael Silberbauer

• Rolando strzelał głową, ale obok bramki

• Eriksen! Mogło być 3:0! Młody Duńczyk miał sporo miejsca na linii pola karnego i strzelił w kierunku długiego słupka, piłka minęła portugalską bramkę. Było blisko

• Quaresma wrzucił w ciemno w pole karne i liczył na szczęście, że piłka jakimś cudem znajdzie się w duńskiej bramce. Ale nic z tego.

• Niki Zimling zmieniony przez Christiana Poulsena

• Dwie ofensywne zmiany Paulo Bento, który widzi, że jego podopieczni słabo radzą w ataku. Zobaczymy na ile Quaresma i Veloso odmienią Portugalię. Mają nieco ponad dwadzieścia minut

• Ricardo Quaresma za Carlosa Martinsa

• Miguel Veloso za Eliseu

• Kapitalnie podanie prostopadłe Eriksena do Rommedhala, a ten zagrał na piąty metr do Nicklasa Bendtnera, który dołożył umiejętnie nogę i zdobył drugiego gola dla Danii!

• Gol! Gol! Dania! Dania! 2:0 dla Duńczyków!

• Postiga przegrał pojedynek biegowy z oboma stopera duńskiej kadry

• Druga połowa rozpoczęta. Jeśli Portugalia chce wygrać grupę H, to musi zagrać lepiej niż w pierwszej połowie. Zobaczymy jak im to wyjdzie i na ile pozwolą im Duńczycy...

• Do przerwy na stadionie Parken Dania prowadzi z Portugalią 1:0

• Dennis Rommedhal - za faul na Cristiano Ronaldo

• Okazja dla Portugalii! Szybko rozegrany rzut wolny prawie zaskoczył gospodarzy. z prawego skrzydła w pole karne wpadł Joao Pereira, chciał wyłożyć piłkę na piąty metr, ale dobrze odbił futbolówkę Soerensen. Próbował jeszcze dobijać Nani, nie trafił jednak w bramkę w trudnej sytuacji

• Tymczasem znowu w ataku gospodarze. Kvist z autu w pole karne, a tam Bruno Alves wybił piłkę na rzut rożny

• W komentarzach wierzycie w Portugalię. Jesteśmy ciekawi jakim wynikiem - według Was - zakończy się mecz na stadionie Parken?

• Po dośrodkowaniu z narożnika boiska Portugalczycy nie zagrozili duńskiej bramce. Sorensen nie miał powodów do obaw po tym stałym fragmencie gry

• Poczarował troszkę Nani na piętnastym metrze i oddał strzał, który został zablokowany i tylko rożny dla Portugalii

• W tym momencie to Dania jest jedną nogą na Euro 2012. Zobaczymy czy Portugalia będzie w stanie się podnieść po tym ciosie

• Krhon-Dehli strzelił z około trzynastu metrów, piłka odbiła się jeszcze od głowy Rolando, potem trafiła w słupek i zatrzepotała w siatce portugalskiej bramki

• Goool! Dania prowadzi 1:0, a bramkę zdobył Michael Krohn-Dehli!

• Dośrodkowanie Carlosa Martinsa tylko w boczną siatkę. Powinien być rzut rożny dla Portugalii, ale sędzia podjął inną decyzję

• Spróbowali Portugalczycy zaatakować, ale Nani nie przedarł się przez duńską defensywę

• Spokojnie grają piłką Duńczycy, ale dobrze ustawieni goście uniemożliwiają im wejście we własne pole karne

• Duńczycy w zamieszaniu pod bramką Portugalii skierowali piłkę do siatki, ale sędzia nie uznał gola. Ofensywnie nastawieni są od początku gospodarze

• W tym momencie w grupie H prowadzi Portugalia i ma na koncie szesnaście punktów, Dania jest druga i ma taki sam dorobek. W tym momencie Duńczycy są najlepsi wśród zespołów z drugich miejsc i jeśli Szwedzi nie wygrają z Holandią, to nawet w przypadku porażki z Portugalii mogą awansować już dzisiaj na Euro 2012, bo przypomnijmy, że bilety dostaje najlepsza ekipa z drugich miejsc

• Rozpoczęli Duńczycy. Za niecałe dwie godziny dowiemy się kto wywalczy awans z pierwszego miejsca w grupie H

• Portugalia - rezerwowi: Eduardo, Miguel Veloso, Ricardo Costa, Ricardo Quaresma, Ruben Amorin, Ruben Micael, Nuno Gomes

• Dania - rezerwa: Stephan Andresen, Simon Poulsen, Bo Svensson, Lasse Schone, Jakob Poulsen, Christian Poulsen, Soren Larsen

• Znamy składu obu ekip i generalnie wielkiego zaskoczenia nie ma. Obaj trenerzy postawili na sprawdzonych graczy

• Witam i zapraszam na relację z meczu o wszystko, czyli o awans do Euro 2012. W Kopenhadze Dania podejmuje Portugalię. Stawką tego meczu jest pierwsze miejsce w grupie H i bezpośredni awans do Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie