Dariusz Żuraw po meczu Lech - Jagiellonia: Zabrakło nam charakteru

DW
Andrzej Banas / Polska Press
PKO Ekstraklasa. Lech Poznań prowadził do przerwy 2:1 z Jagiellonią. W drugiej połowie goście ułatwili Kolejorzowi zadanie, bo Błażej Augustyn otrzymał czerwoną kartkę. Mimo tak sprzyjających okoliczności, to białostoczanie okazali się drużyną zwycięską. - Trudno znaleźć słowa na to co się tutaj wydarzyło - mówił Dariusz Żuraw, szkoleniowiec Lecha.

- Trudno znaleźć słowa na to co się tutaj wydarzyło. Po czerwonej kartce moi zawodnicy myśleli, że uda się wygrać na stojąco. To boli, mecz którego nie mieliśmy prawa zremisować przegraliśmy. Zabrakło nam charakteru, musimy to mocno przenalizować. Chcąc o coś grać nie można rozdawać punktów - mówił Żuraw tuż po spotkaniu.

Dla Kolejorza bramki zdobyli Michał Skóraś i Mikael Ishak. Dla Jagiellonii oprócz Bartłomieja Wdowika trafili Fedor Cernych i Bojan Nastić. Po sobotnich meczach Lech Poznań pozostał na 9. miejscu w tabeli, a Jagiellonia wyprzedziła Wartę Poznań i wskoczyła na 10. lokatę.

Atrakcyjność meczu: 9/10
Piłkarz meczu: Fedor Cernych

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

Obecnie rozegraliśmy już cztery kolejki rundy wiosennej. Do końca sezonu pozostało ich 12, ale to nie przeszkodziło klubom w pozyskiwaniu piłkarzy. 24 lutego to ostatni dzień okienka w polskiej lidze. Zobaczcie transfery LAST MINUTE, przeprowadzone dosłownie w ostatnich chwilach.

Dołączyli w środku rundy. Transfery LAST MINUTE w Ekstrakla...