Debiut Kapustki nagrany z ławki rezerwowych. "Wasyl", dziękujemy! [WIDEO]

Tomasz Bochenek
Instagram/Marcin Wasilewski
Bartosz Kapustka w sobotę zadebiutował w ekipie Leicester City, w wyjazdowym meczu III rundy Pucharu Anglii z Evertonem. Moment z 84 minuty spotkania został uwieczniony nagraniem z... ławki rezerwowych "Lisów".

Wideo na Instagramie opublikował Marcin Wasilewski. Mało jednak prawdopodobne, by to on był jego autorem - "Wasyla" nie było bowiem w kadrze na ten mecz. Tak czy inaczej, z debiutu młodszego kolegi bardzo się cieszył, pisząc (w języku angielskim): "Gratulacje, Kapi! Pierwszy oficjalny mecz dla LCFC. Zasłużyłeś na to".

Kapustka zastąpił na boisku Marca Albrightona. Podczas krótkiego występu dostał żółtą kartkę, a w trzeciej minucie doliczonego czasu gry miał nawet szansę, by zdobyć gola. Leicester wygrał 2:1.

congrats @kapi67 🙌 first official match for #lcfc you deserved it

Film zamieszczony przez użytkownika Marcin Wasilewski (@wasyl27) 7 Sty, 2017 o 10:06 PST

Sportowy24.pl w Małopolsce

Materiał oryginalny: Debiut Kapustki nagrany z ławki rezerwowych. "Wasyl", dziękujemy! [WIDEO] - Dziennik Polski