Dolcan wywalczył remis z Chojniczanką i wrócił na fotel lidera

psz, ŁŻ/Dziennik Bałtycki
Dolcan wywalczył remis z Chojniczanką i wrócił na fotel lidera Błażej Stolp
W ostatnim spotkaniu 9. kolejki 1. ligi Chojniczanka Chojnice zremisowała przed własną publicznością z Dolcanem Ząbki (1:1). Obie bramki padły w drugiej połowie meczu.

Dolcan przegrał w tym sezonie tylko jedno spotkanie. Chojniczanka mogła zatem spodziewać się w niedzielę bardzo trudnej przeprawy. I tak też było. Podopiecznych trenera Mariusza Pawlaka od zwycięstwa na własnym terenie dzieliło 6 minut regulaminowego czasu gry.

Euforia w Chojnicach trwała w niedzielę 15 minut. W 69. minucie spotkania rozpoczął ją Bartłomiej Niedziela, który wykorzystał bezpańską piłkę i wpakował ją do siatki rywala.

Kibice już zacierali ręce, ale wtedy do ataku ruszyli piłkarze Dolcanu. Atakowali, atakowali i w końcu bramki się doczekali. W 84. minucie do pustej siatki piłkę skierował Damian Świerblewski. Goście mieli nawet szanse na wygranie tego pojedynku, ale w końcówce meczu szczęście uśmiechnęło się do Chojniczanki.