Dolcan Ząbki 1 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

1

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

2

• Koniec spotkania! KSZO zdobywa cenne trzy punkty i pogrąża Dolcan.

• KSZO ciągle dobrze się broni. Dolcan będzie miał problem ze zdobyciem wyrównującej bramki.

• Trzy minuty doliczone.

• Rzut rożny dla KSZO. Dośrodkowuje Wolański, przerzucił piłkę przez pole karne.

• Świerblewski zdobywa bramkę kontaktową. Ograł w polu karnym obrońcę i strzelił z narożnika pola karnego.

• Chałas próbował zaskoczyć bramkarza strzałem głową, ale zbyt anemicznie, by przyniosło to skutek.

• Dolcan w drugiej połowie utrzymuje przewagę w posiadaniu piłki, jednak wiele ze tego nie wynika. KSZO wykorzystało swoją jedną sytuację i prawdopodobne przypieczętowało swoje zwycięstwo. Dziesięć minut nadziei Dolcanu.

• Wrzutka w pole karne do Chylaszka, ale broni Dymanowski.

• Żółta kartka dla Kanarskiego za faul.

• Zmiana także w Dolcanie.

• Zmiana w KSZO

• Bardzo dobrze wszedł w mecz Kanarski, który podwyższa prowadzenie dla KSZO! 2:0!

• Wchodzi Kanarski, schodzi Nawrocik.

• Trzy okazje dla Dolcanu, Gawęcki, Świerblewski i Gawęcki próbowali strzelić bramkę, ale nic z tego nie wyszło.

• Dolcan uzyskał dużą przewagę i "siadł" na przyjezdnych. W tej chwili taktyka KSZO polega na wybijaniu piłek do przodu do osamotnionego Pavlovicia, który próbuje przytrzymać piłkę piłkę. W ten sposób bramka dla gospodarzy może być kwestią czasu, ponieważ widać, że bardzo zależy im na wyrównaniu.

• Świerblewski próbował strzelać szczupakiem, ale minął się z piłką.

• Z dystansu uderzał Bazler po podanu Chylaszka, ale niecelnie.

• Świerblewski strzelał z pola karnego ale broni Dymanowski.

• Od początku drugiej połowy lepiej Dolcan, który wywalczył dwa rzuty rożne, jednak bez efektu bramkowego.

• Dobry strzał Chałasa pewnie broni Dymanowski.

• Dwie zmiany. Na boisku Bazler i Gawęcki. Schodzą Hirsz i Korkuć.

• Początek drugiej połowy.

• Sędzia nie dolicza nic i kończy pierwszą połowę.

• Po akcji Nawrocika do bramki Dolcanu trafił Cieciura. Bramka dla KSZO wisiała w powietrzu.

• Zamieszanie w polu karnym KSZO po rzucie rożnym, strzelał Świerblewski, ale obrońcy wybijają piłkę z linii bramkowej.

• Seria rzutów rożnych dla KSZO. Po wrzutce Mąki strzelał Czarnecki, ale nie ma bramki. KSZO siadło pressingiem na gospodarzach i ciągle ma lekką przewagę.

• Po błędzie Dziewickiego Nawrocik przejął piłkę w polu karny, ale nie zdołał oddać strzału.

• Świerblewski uderzał na ramkę Dymanowskiego, jednak niecelnie i bramkarz KSZO nie musiał interweniować.

• Na razie przeważa KSZO, w którym prym wiedzie najlepszy na boisku Nawrocik. Dolcan póki co w defensywie, jednak świetną partię w obronie gra Dziewicki, na którym zatrzymuje się większość akcji gości.

• Mateusz Mąka strzelał z 20 metrów, ale bardzo niecelnie.

• Wolański strzelał na bramkę, ale Leszczyński bardzo dobrze obronił.

• Rzut wolny dla KSZO. Uderzał Pavlović, ale niecelnie.

• Kontra Dolcanu, wrzucał piłkę w pole karne Świerblewski, minął się z nią Chałas, potem jeszcze strzelał jeden z zawodników Dolcanu, ale broni Dymanowski.

• Chałas wymieniał podania z Robaszkiem, podał do Świerblewskiego, po dośrodkowaniu strzelał Chałas ale niecelnie.

• Po podaniu Nawrocika niecelnie na bramkę Dolcanu uderzał Cieciura.

• Bardzo aktywny od początku Nawrocik. KSZO stara się budować ataki, ale na razie gra wyrównana.

• Rzut rożny dla KSZO. Po wrzutce łapie bramkarz.

• Początek spotkania.

• Na stadionie około 800 osób. Zespoły już na płycie. Za chwilę początek spotkania.

• Witamy w relacji ze spotkania o "6 punktów". Oba zespoły desperacko potrzebują zwycięstwa. Zapowiada się ciekawe spotkanie.