• Zgromadzeni na stadionie w Ząbkach już chyba marzą o tym aby ten nudny mecz na pewno nie na 1 ligowym poziomie się skończył

• Ostatnia zmiana wśród gospodarzy

• Świerblewski blisko opanowania piłki po zagraniu Piesia

• W natarciu Dolcan ale gospodarze są mega nieskuteczni

• Okres zmian w obu zespołach. Czy nowa krew na boisku odmieni choć trochę obraz tego meczu?

• Kosiorowski będąc 5 metrów przed bramką Balaza uderza wysoko nad poprzeczką. Czy kibice doczekają się bramek??

• Nudny pojedynek oglądamy w Ząbkach. Pomimo, że stadion tętni życiem to piłkarze na boisku nie dostosowują się do sytuacji na trybunach

• Najlepsza okazja gości ale po błędzie Leszczyńskiego napastnik z Bytomia nie trafia do pustej bramki!

• Oba zespoły drugą połowę rozpoczęły bez zmian a w pierwszych minutach drugiej części gra niewiele się różni od pierwszych 45 minut.

• Koniec nudnej pierwszej połowy. Zapraszamy za 15 minut

• Charzewski przed szansą ale lepszy i szybszy Balaz

• Aktywny Świerblewski dziś dochodzi do sytuacji strzeleckich jednak skuteczność byłego zawodnika Podbeskidzia i Rucha pozostawia wiele do życzenia.

• Dariusz Góral próbował indywidualnej akcji ale po minięciu dwóch zawodników uderzył kilka metrów na poprzeczką bramki gospodarzy

• Słabo prezentuje się dziś Polonia. Optyczną przewagę posiadają w tym spotkaniu gospodarze ale są nieskuteczni w stwarzanych sytuacjach.

• Marcin Grzelak przed szansą po akcji aktywnego Łukasza Sierpiny nie potrafi jednak celnie uderzyć na bramkę Polonii

• Świerblewski z woleja obok bramki

• Dolcan prowadzi cały czas doping, dojechała też Polonia, niemal cały sektor zapełniony, około 150 Polonistów i ponad 500 kibiców Dolcanu. Stadion w Ząbkach dziś tętni zyciem

• Dariusz Góral i Łukasz Sierpina bliscy strzelenia pierwszych bramek w spotkaniu jednak świetnie spisali się obaj bramkarze.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu

• Niespełna 20 minut za nami i nie bardzo jest o czym pisać. Oba zespoły nie imponują formą i aktywnością w poszukiwaniu sytuacji bramkowych

• Jak do tej pory więcej z gry mają piłkarze trenera Podolińskiego. Tym razem gra przerwana z powodu kolejnej pozycji spalonej gracza z Ząbek

• Świerblewski bardzo mocno ale zbyt ostry kąt był od bramki żeby zagrozić bramkarzowi gości

• Jeszcze pół roku temu wydawało się, że do tego meczu nie dojdzie bo Polonia walczyła o byt w Ekstraklasie a Dolcan był już praktycznie w drugiej lidze.

• W młynie Dolcanu około 100 osób, jednak na razie doping jest przeciętny. W sektorze gości niewielu, około 20 kibiców jak na razie.

• Ładna akcja Świerblewskiego ale obrońcy wybijają na rzut rożny

• Początek na razie chaotyczny i niedokładny. Obie strony nie potrafią stworzyć dobrej okazji.

• Akcja lewą stroną Polonii. Do piłki nie doszedł jednak Alancewicz.

• Początek spotkania.

• Piłkarze już skończyli rozgrzewkę i zaraz pojawią się na murawie by rozpocząć spotkanie, które poprowadzi Erwin Paterek z Lublina.

• Pogoda dziś, tak jak w całej Polsce, sprzyja grze w piłkę. Jest ciepło i słonecznie. Nie wpłynęło to pozytywnie na frekwencję. Około 300-400 kibiców na stadionie.

• Witamy w relacji ze spotkania Dolcanu Ząbki z Polonią Bytom. Obie ekipy przegrały swoje ostatnie spotkania i dzisiaj będą chciały wrócić na drogę zwycięstw.