Dolcan Ząbki

1

Wisła Płock

2

• Derby Mazowsza dla Wisły. Po ciekawym spotkaniu goście wygrali 2:1. W tym spotkaniu mieliśmy wszystko. Bramki, sytuacje, kontrowersje i kartki. Za śledzenie relacji dziękuje Szura Bartłomiej

• Arbiter dolicza 3 minuty

• Goście wychodzą z kontrą ale Ciesielski odbiera piłkę Mendesowi

• Za brzydki faul

• Tataj uderza głową piłka odbija się od poprzeczki od linii bramkowej.

• W zespole Dolcanu po stracie bramki umarł jakby zapał do gry. Drużyna choć stara się nie jest już tak dokładna a i coraz częściej zdarzają się błędy.

• Łukasz Nadolski - zawodnik z Płocka, który jak na razie jest nie do przejścia dla drużyny z Ząbek. Raz po raz przerywa akcje miejscowych.

• Wisła w natarciu - goście próbują "dobić" Dolcan, który jest w dużych opałach. Piłkarze Libora Pali po strzeleniu gola na 2:1 osiągają znaczną przewagę

• Rezerwowy wyprowadza gości na prowadzenie! Cóż za dramat Dolcanu!!

• Mecz się zaostrza, arbiter musi coraz częściej sięgać po żółte kartki

• Damian Świerblewski w swoim stylu uderza z daleka ale bez konsekwencji

• Osoliński wpada z piłką w pole karne ale zamiast strzelać zwleka z uderzeniem i obrońcy radzą sobie z tą akcją

• Dramat gospodarzy - strata bramki i strata kapitana z powodu drugiej żółtej kartki

• Wydawało się, że to Dolcan a szczególnie Tataj podwyższą wynik na 2:0 i zapewnią gospodarzom pewną wygraną. Dobra jednak akcja Wisły i mamy remis i zaczynamy od nowa.

• Mamy w Ząbkach remis. Patryk Kamiński pokonuje Leszczyńskiego

• W odpowiedzi Grzelak ale wprost w ręce Kamińskiego

• Matar uderza z 30 metrów ale Leszczyński na posterunku. Pierwsza poważniejsza okazja gości w drugiej części na wyrównanie.