Domowa porażka GKS Ekom Invex Remedies Nowiny

Mateusz Dudek
KS Sośnica Gliwice/ Facebook
Porażką 4:8 zakończyło się piątkowe starcie pomiędzy GKS Ekom Invex Remedies Nowiny, a AZS UMCS Lublin w Pierwszej Lidze Futsalu. Podopieczni trenera Piotra Lichoty mimo porażki utrzymali piąte miejsce w tabeli.

GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - AZS UMCS Lublin 4:8 (2:4)
Bramki: Marcin Taler 11, Kamil Jeleń 19, 32, samobójcza Mateusz Szafrański 39 - Mateusz Szafrański 1, 19, Tomasz Sekrecki 11, 25, Jakub Wankiewicz 13, Łukasz Mietlicki 24, 35, Konrad Tarkowski 34.

W piętnastej kolejce grupy południowej Pierwszej Ligi Futsalu GKS podejmował we własnej hali AZS UMCS Lublin. Piątkowe starcie od początku nie układało się pomyśli futsalistów z Nowin ponieważ goście prowadzenie objęli już w pierwszej minucie. Do przerwy na tablicy widniał wynik 4:2 dla zespołu z Lublina. W drugiej połowie obie drużyny strzeliły tyle samo bramek co w pierwszych dwudziestu minutach i mecz zakończył się zwycięstwem UMCS 8:4.

W tabeli GKS w dalszym ciągu zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem dwudziestu sześciu punktów. W następnej kolejce podopiecznych trenera Piotra Lichoty czeka niezwykle trudny mecz. W niedzielę, 1 marca GKS na wyjeździe zmierzy się z Berlandem Komprachcice, który przewodzi tabeli grupy południowej. Początek starcia w Komprachcicach o godzinie 17.