Bytovia Bytów

2

Arka Gdynia

1

• Po wyrównanym meczu to zawodnicy z Bytowa okazali się być nieco lepsi. Dziękuję Państwu za uwagę, relacjonował Maciej Buss. Życzę miłego tygodnia.

• KONIEC! Bytovia wygrywa 2:1 z Arką Gdynia.

• Sędzia dolicza 4 minuty gry.

• Socha fauluje niemalże identycznie jak przed chwilą Warcholak. Upomniany żółtą kartką.

• Żółtko dla Warcholaka za faul na rywalu.

• Za podwójnego asystenta na placu gry melduje się Rzuchowski.

• Jak padł gol? Po zamieszaniu spowodowanym dośrodkowaniem z rzutu rożnego, piłka spadła pod nogi Abbota. Ten bezproblemowo umieścił piłkę w siatce bramki Bieszczada.

• GOL!Abbot!

• Jak padł gol? Dobry kontratak zespołu Bytovii. Klichowicz dobrze dograł do Bąka z prawej strony boiska. Ten precyzyjnie uderzył i podwyższył wuynik.

• GOL! Strzelcem Bąk!

• Kolejna dobra szansa Arki. W zamieszaniu pod bramką piłkarze oddali kilka strzałów. Każdy z nich został dobrze zablokowany.

• Mógł być remis! Najpierw Błąd w słupek, następnie Abbot myli się nieznacznie.

• Roszada także w zespole z Bytowa. Poczobut za Wacławczyka.

• Ostatnia zmian w zespole gości. Abbot za Zjawińskiego.

• Dobra skrzydłowa akcja Arki. Warcholak ograł rywala i podał do Błąda. Ten uderzył, ponownie dobrze w bramce spisuje się Bieszczad.

• Kolejny strzał. Tym razem Yussuff, uderzenie zbyt słabe.

• Hofbauer oddał ładne uderzenie z okolic 35 metra od bramki. Piłkę paruje dobrze dysponowany dziś Bieszczad.

• Zmiana również w szeregach zespołu Kafarskiego. Bąk za Ploja.

• Zmiana. Siemaszko za Szwocha.

• Piłkarze Arki domagają się rzutu karnego po akcji w polu karnym gospodarzy. Sędzia nakazuje grać dalej.

• Klichowicz dobrze ograł Stolca i wyszedł na czystą pozycję. Na wysokości pola karnego zagrał do niepilnowanego Ploja. Zagrania jednak za mocne.

• Yussuff uderzył teraz zza pola karnego. Piłka mija prawy słupek bramki Bieszczada.

• Dobrze interweniuje Socha. Stoper w ostatnim momencie odebrał piłkę wślizgiem. Klichowicz wychodził już sam na sam z bramkarzem Arki. Bardzo ważny przechwyt obrońcy gości.

• Pierwsza zmiana. Hofbauer za Marciniaka.

• Składna akcja drużyny Grzegorza Nicińskiego. Kakoko do Warcholaka, ten zacentrował prosto na głowę Szwocha. Pomocnik ten jednak oddał niecelny strzał.

• Błąd dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, piłka ląduje w rękawicach Bieszczada.

• Stolc popełnił ogromny błąd w środku pola. Niedokładny wślizg stopera gości pozwolił na rozwinięcie akcji ofensywnej drużynie Bytovii. Surdykowski kończy akcję, jednak strzał broni Steinbors.

• Socha niedokładnie teraz do Szwocha. Piłka opuszcza linię boczną, od autu rozpoczną gospodarze.

• Odpowiedź graczy z Bytowa. Dobrą centrę wybija Stolc.

• Mogło być 1:1! Szwoch popisał się kolejnym dobrym podaniem do środka boiska. Tam piłkę uderzył Zjawiński. Fenomenalnie interweniował Bieszczad.

• Dobrą akcję skonstruowali teraz gracze Bytovii. Stolc popełnił błąd i oddał piłkę Klichowiczowi. Ten jednak zwolnił tempo, a Stolc naprawił swoje czyny.

• Zaczynamy! druga część spotkania. Od środka goście.

• KONIEC pierwszej połowy. Do przerwy to Bytovia gra lepiej i zasłużenie prowadzi.

• Sędzia dolicza minutę gry do pierwszej połowy.

• Mogło być 2:0! Po zamieszaniu w polu karnym gości, piłka trafiła do Surdykowskiego. Ten uderzył z okolic 5 metra, strzał okazał się za słaby i to Arkowcy przy piłce.

• Kamiński ładnie uderzył teraz sprzed pola karnego, z lewej nogi. Dobry strzał, lecz przelatuje daleko obok bramki Steinborsa.

• Kamiński! "Centrostrzał" ze stałego fragmentu. Bardzo niebezpieczna piłką ląduje na poprzeczce bramki Arki.

• Dobra szansa dla zespołu z Bytowa. Rzut wolny z prawej strony boiska, na wysokości 20 metra.

• Dobra akcja Arki. Z prawej strony boiska piłkę otrzymał Szwoch. Pomocnik wystawił piłkę Yussuffowi, który nie doszedł do piłki.

• Kibice Arki są dziś bardzo głośni. Swoimi okrzykami przypominają, że derby trójmiasta już za kilka dni.

• Stolc sprzed pola karnego. Bezproblemowo piłkę łapie Bieszczad.

• Arka szybko stara się wyrównać. Dośrodkowanie z prawej strony do wbiegającego w pole karne Zjawińskiego, jednak niecelne.

• Jak padł gol? Klichowicz wygrał pojedynek biegowy z Sochą, dograł piłkę w pole karne. Piłkę przejął były zawodnik Arki, czyli Surdykowski i pewnym strzałem pokonał Jałochę.

• GOL! Surdykowski!

• Dobra próba zawodników z Bytowa. Piłka została posłana w pole karne gości, przez chwilę nie było nawet wiadomo gdzie jest piłka. Całą akcję wyjaśnia jednak Błąd.

• Arka stara się budować ataki pozycyjne. Gospodarze dobrze bronią, lecz mają ogromny problem z budowaniem akcji ofensywnych.

• Akcja przeniosła się pod pola karne Bytovii. Socha odzyskał piłkę rywalowi i podał do Zjawińskiego. Ten jednak nie opanował futbolówki.

• Dobra akcja Warcholaka. Rozpędzony obrońca wybiega jednak z piłką poza boczną linię boiska.

• Kolejny dobry strzał Kamińskiego, bramkarz Arki ponownie dobrze broni.

• Steinbors dobrze interweniuje po strzale Kamińskiego. Rzut rożny dla gospodarzy.

• Wacławczyk posłał teraz prostopadłe zagranie w pole karne Jałochy, lecz żaden z jego partnerów nie doszedł do piłki.

• Zjawiński! Napastnik otrzymał dobre zagranie od Szwocha. Wyszedł niemalże sam na sam z bramkarzem. Strzał zatrzymał się na poprzeczce bramki.

• Yussuff ładnie próbował ograć rywala w środku pola. Zawodnik Bytovii okazał się jednak lepszy, drużyna z Bytowa przy piłce.

• Pierwsze 10 minut to bardzo ostrożna gra obu zespołów.

• Wacławczyk uderzył teraz z okolic 10 metra po błędzie Warcholaka. Konrad Jałocha pewnie chwyta piłkę.

• Klichowicz teraz próbował z dystansu. Arkowcy wybijają piłkę.

• Pierwszy rzut rożny, dobra centra w pole karne gospodarzy. Defensywa jednak górą.

• Arka rozpoczęła bardzo ostrożnie, podopieczni Grzegorza Nicińskiego budują atak pozycyjny.

• ZACZYNAMY!

• Sędzia Przybył wyprowadza zawodników na plac gry. Jeszcze tylko przywitanie obu ekip i zaczynamy!

• Od pierwszej minuty w drużynie Arki zobaczymy dziś Kakoko, który wraca po kontuzji.

• Dzisiejszy mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Bytovia nie przegrała meczu od 6 września, zaś Arka nie wygrała w ostatnich czterech spotkaniach ligowych.

• Turniejowa Drabinka:

• Składy obydwu drużyn:

• Do meczu pozostało 10 minut! Trybuny już zapełnione, no boisku trwa przedmeczowy rozruch.

• Witamy w relacji LIVE z meczu ćwierćfinału Pucharu Polski.