Duże emocje w Daleszycach i wygrana ŁKS Probudex Łagów ze Spartakusem [WIDEO, ZDJĘCIA]

jkm
W ciekawym czwartoligowym meczu Spartakus Daleszyce przegrał z ŁKS Probudex Łagów 0:2 (0:1). Bramki: Krzysztof Słaby 23, Karol Mojecki 76.Spartakus: M. Trela - K. Kosmala, Stefański, Cielibała, K. Trela - Majewski (78 Ł. Kraj), S. Kaleta, Wychowaniec, W. Wołowiec, W. Rosół (46 P. Raczyński) - Maciejski.ŁKS: Szram - Gwóźdź, Czeneszkow, Ślefarski - Krzeszowski, Biesiada (87 Rusiecki), Rogoziński, Dudzik - Zaręba (65 Rybus), Słaby (35 K. Mojecki), A. Paprocki (83 P. Gardynik).Dzięki wygranej ŁKS Probudex Łagów awansował na pierwsze miejsce w tabeli. Na trybunach pojawił się między innymi Sławomir Grzesik, tymczasowy trener Korony Kielce, który na pewno nie mógł być oszołomiony poziomem zmagań. Goście przyjechali zrealizować cel i tego dokonali.-  Przed drugą połową padły mocne słowa i po przerwie były momenty dobrej gry i okazje dla nas. Jesteśmy w trakcie przebudowy zespołu, cieszę się, że zawodnicy są chętni do trenowania. Prędzej czy później piłkarsko odpalimy i punkty będziemy zdobywać - mówił Krzysztof Trela, trener Spartakusa.- Spartakus to groźny zespół, szczególnie na własnym boisku. Przyjechaliśmy do Daleszyc po trzy punkty i to osiągnęliśmy - mówił Ireneusz Pietrzykowski, trener ŁKS.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i wideo z tego meczu. (JKM, dor)
W ciekawym czwartoligowym meczu Spartakus Daleszyce przegrał z ŁKS Probudex Łagów 0:2 (0:1). Bramki: Krzysztof Słaby 23, Karol Mojecki 76.Spartakus: M. Trela - K. Kosmala, Stefański, Cielibała, K. Trela - Majewski (78 Ł. Kraj), S. Kaleta, Wychowaniec, W. Wołowiec, W. Rosół (46 P. Raczyński) - Maciejski.ŁKS: Szram - Gwóźdź, Czeneszkow, Ślefarski - Krzeszowski, Biesiada (87 Rusiecki), Rogoziński, Dudzik - Zaręba (65 Rybus), Słaby (35 K. Mojecki), A. Paprocki (83 P. Gardynik).Dzięki wygranej ŁKS Probudex Łagów awansował na pierwsze miejsce w tabeli. Na trybunach pojawił się między innymi Sławomir Grzesik, tymczasowy trener Korony Kielce, który na pewno nie mógł być oszołomiony poziomem zmagań. Goście przyjechali zrealizować cel i tego dokonali.- Przed drugą połową padły mocne słowa i po przerwie były momenty dobrej gry i okazje dla nas. Jesteśmy w trakcie przebudowy zespołu, cieszę się, że zawodnicy są chętni do trenowania. Prędzej czy później piłkarsko odpalimy i punkty będziemy zdobywać - mówił Krzysztof Trela, trener Spartakusa.- Spartakus to groźny zespół, szczególnie na własnym boisku. Przyjechaliśmy do Daleszyc po trzy punkty i to osiągnęliśmy - mówił Ireneusz Pietrzykowski, trener ŁKS.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i wideo z tego meczu. (JKM, dor) Fot. Jaromir Kruk
W ciekawym czwartoligowym meczu Spartakus Daleszyce przegrał z ŁKS Probudex Łagów 0:2 (0:1). Bramki: Krzysztof Słaby 23, Karol Mojecki 76. Spartakus: M. Trela - K. Kosmala, Stefański, Cielibała, K. Trela - Majewski (78 Ł. Kraj), S. Kaleta, Wychowaniec, W. Wołowiec, W. Rosół (46 P. Raczyński) - Maciejski. ŁKS: Szram - Gwóźdź, Czeneszkow, Ślefarski - Krzeszowski, Biesiada (87 Rusiecki), Rogoziński, Dudzik - Zaręba (65 Rybus), Słaby (35 K. Mojecki), A. Paprocki (83 P. Gardynik). Dzięki wygranej ŁKS Probudex Łagów awansował na pierwsze miejsce w tabeli. Na trybunach pojawił się między innymi Sławomir Grzesik, tymczasowy trener Korony Kielce, który na pewno nie mógł być oszołomiony poziomem zmagań. Goście przyjechali zrealizować cel i tego dokonali. - Przed drugą połową padły mocne słowa i po przerwie były momenty dobrej gry i okazje dla nas. Jesteśmy w trakcie przebudowy zespołu, cieszę się, że zawodnicy są chętni do trenowania. Prędzej czy później piłkarsko odpalimy i punkty będziemy zdobywać - mówił Krzysztof Trela, trener Spartakusa. - Spartakus to groźny zespół, szczególnie na własnym boisku. Przyjechaliśmy do Daleszyc po trzy punkty i to osiągnęliśmy - mówił Ireneusz Pietrzykowski, trener ŁKS. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i wideo z tego meczu.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0