Dwa gole Parzyszka w debiucie w drugiej lidze belgijskiej

ZA
Piotr Parzyszek
Piotr Parzyszek vi.nl
Piotr Parzyszek w debiucie w drugiej lidze belgijskiej strzelił dwa gole dla zespołu Sint-Truiden w meczu z Virton. Jego zespół zwyciężył 3:0.

Piotr Parzyszek, którym podobno nie tak dawno interesowała się nawet Benfica Lizbona do drugiej ligi belgijskiej trafił po nieudanej przygodzie w Charlton Athletic (angielska Championship, drugi poziom rozgrywek). Do nowego zespołu wprowadził się znakomicie, bo już w 17. minucie w debiucie zdobył bramkę. Polak po raz drugi wpisał się na listę strzelców jedenaście minut później.

Parzyszek na boisku przebywał do 77. minuty, kiedy zmienił go Hilaire Momi, który pod koniec spotkania ustalił wynik meczu.