Dwie bramki Przemysława Frankowskiego w MLS. Jego zespół nie zagra w play-off [WIDEO]

Piotr Szymański
Przemysław Frankowski błysnął formą. Polak zdobył dwie bramki dla Chicago Fire w przegranym meczu z New York City FC (3:4). Zespół byłego zawodnika Jagiellonii Białystok ostatecznie nie awansował do fazy play-off.

Przemysław Frankowski zdobył dwie bramki tuż przed przerwą. Najpierw trafienie Polaka pozwoliło ekipie Chicago Fire złapać kontakt z przeciwnikiem, a po kilkudziesięciu sekundach wyrównać stan rywalizacji. Decydujący cios po przerwie zadali jednak goście z Nowego Jorku.

Zobacz pierwszą bramkę Przemysława Frankowskiego:

Zobacz drugą bramkę Przemysława Frankowskiego:

Były pomocnik Jagiellonii Białystok rozegrał w tym sezonie 18 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował jedną asystę. Jego zespół uplasował się na 11. miejscu w tabeli konferencji wschodniej i nie zagra w fazie play-off.

Chicago Fire - New York City FC 3:4 (3:3)

3:4 - Valentin Castellanos 77'

Lech Poznań od lat słynie ze swojej Akademii. Na przestrzeni ostatnich lat często trafiał też ze wzmocnieniami. Z perspektywu czasu widać to choćby na przykładzie kadry reprezentacji Polski, w której roi się od zawodników z niebiesko-białym rodowodem. Sprawdziliśmy, jak personalnie wyglądałby dzisiaj skład Polski złożony wyłącznie z graczy, którzy zaliczyli choć jedno oficjalnie spotkanie w Lechu. Uwaga: niektórych zawodników jak (np. Bartosz Bereszyński) nie wzięliśmy pod uwagę, uznając, że lepiej nadają się do jedenastek innych klubów, w których zagrali więcej meczów, albo rozwinęli się bardziej niż w Lechu.Sprawdźcie, jak prezentuje się skład (i jego głębia), z którego kibice Lecha mają prawo być dumni.

Tak wyglądałaby reprezentacja Polski złożona z byłych i obec...