Dwie bramki w Głogowie. Chrobry zremisował z Pogonią Szczecin

Chrobry zremisował z Pogonią 1:1.
Chrobry zremisował z Pogonią 1:1. Mateusz Komperda
Drugie spotkanie w tym roku mają za sobą głogowianie, którzy tym razem zremisowali z liderem 1. ligi. Zapraszamy do oglądania zdjęć ze sparingu!

Sparingi - czytaj więcej o zimowych grach kontrolnych polskich zespołów!

Głogowianie w pierwszych minutach spotkania byli tylko tłem dla Portowców. Po pierwsze oba zespoły były w różnych fazach przygotowań do rundy wiosennej, po drugie różnica klas była także zupełnie odmienna.

Trafienie otwierające rezultat padło już w 4. minucie meczu, kiedy to Adam Samiec z ziemią zrównał Adriana Budkę. Sędzia wskazał na jedenasty metr boiska, a na 1:0 dla Pogoni trafił doświadczony Bartosz Ława. W 16. minucie przed szansą na wyrównanie wyniku stanął Bartosz Machaj. Drogi do bramki rywali jednak nie znalazł, bo na posterunku stanęli obrońcy szczecińskiej Pogoni. W 34. minucie ta sztuka udała się głogowianom. Rzut karny wykorzystał Grzegorz Wan i było 1:1. Wynik nie uległ zmienianie do końca spotkania.

Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin 1:1 (1:1)
Bramki:

0:1 - Bartosz Ława 4' (rzut karny)
1:1 - Grzegorz Wan 34' (rzut karny)

Chrobry Głogów: (I połowa) Łukasz Zaremba - Krzysztof Ziemniak, Michał Michalec, Adam Samiec, Bartosz Machaj, Mateusz Niedźwiedź, Maciej Soboń, Michał Bukraba, Grzegorz Wan, Rafał Miazgowski, Kamil Sylwestrzak. (II połowa) Michał Augustyn - Piotr Niewieściuk, Krzysztof Suchecki, Michał Michalec, Michał Bukraba (65' Adam Samiec), Adam Filbier, Maciej Soboń, Mateusz Hałambiec, Arkadiusz Waszkowiak, Przemysław Stasiak, Zbigniew Grzybowski

Pogoń Szczecin: (I połowa) Radosław Janukiewicz - Peter Hricko, Dawid Kucharski, Vincent Bikana, Łukasz Matuszczyk - Adrian Budka, Adrian Łuszkiewicz, Mateusz Szałek, Bartosz Ława, Adam Frączczak - Donald Djousse. (II połowa) Bartosz Fabiniak - Mateusz Sobolczyk, Błażej Radler, Lucas, Emil Noll - Maksymilian Rogalski, Wojciech Golla, Sergei Mosnikov, Sebastian Rudol, Mateusz Lewandowski - Łukasz Zwoliński

Zapisz się na piłkarski NEWSLETTER! - codziennie najważniejsze wydarzenia w Twojej skrzynce

Kto powinien zagrać w pierwszym składzie reprezentacji na Euro 2012? Zabaw się w selekcjonera w serwisie CalaPolskaKibicuje.pl!