1/85

W meczu na szczycie Centralnej Ligi Juniorów do 17 lat Korona Kielce zremisowała na własnym stadionie z liderem - Cracovią 1:1 (0:0). Prowadzenie dla

Zdjęcia Dorota Kułaga

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/85] Następne

Dwie czerwone kartki, gol w ostatniej akcji meczu i remis Korony z Cracovią 1:1 w Centralnej Lidze Juniorów do 17 lat [ZDJĘCIA]

W meczu na szczycie Centralnej Ligi Juniorów do 17 lat Korona Kielce zremisowała na własnym stadionie z liderem - Cracovią 1:1 (0:0). Prowadzenie dla gospodarzy zdobył Kacper Śliwa w 83 minucie. Goście wyrównali w doliczonym czasie gry.

Korona Kielce - Cracovia 1:1 (0:0)
Bramka: dla Korony Kacper Śliwa 83.
Korona: Sandach - Kowalik, Skiba, Kudzia (60. Sochacki), Święcki - Przybysławski (60. Szczepański), Grabarczyk (65. Walkowiak), Zwoźny (60. Wierzchanowski), Strzeboński (65. Kralka) - Świecarz (65. Stawecki), Śliwa.

Pierwsza połowa była wyrównana. Obydwie drużyny z trudem dochodziły do pozycji strzeleckich. Po przerwie było więcej bramkowych okazji. Korona od 70 minuty grała z przewagą jednego zawodnika, ponieważ jeden z graczy dostał czerwoną kartkę w konsekwencji dwóch żółtych kartoników. Podopieczni Michała Gębury i Marka Graby od tego momentu mieli przewagę. I w 83. minucie zaowocowała ona bramką. Po dośrodkowaniu Wiktora Staweckiego na listę strzelców wpisał się Kacper Śliwa. Chwilę później siły się wyrównały, ponieważ drugą żółtą, w konsekwencji czerwona kartkę ujrzał Kamil Święcki. Goście wyrównali w doliczonym czasie gry, w ostatniej akcji meczu. Nic dziwnego, że po meczu piłkarze Korony odczuwali niedosyt.