Efektowna wygrana Czarnych Połaniec z GKS Nowiny. Pomogli też chorej Tosi

Dorota Kułaga
Czarni Połaniec 6:0 wygrali z GKS Nowiny. Było to ciekawe spotkanie.
Czarni Połaniec 6:0 wygrali z GKS Nowiny. Było to ciekawe spotkanie. Tomasz Kaczmarczyk
W meczu czwartej ligi Czarni Połaniec pewnie pokonali GKS Nowiny 6:0. Podczas spotkania prowadzona była zbiórka pieniędzy na leczenie chorej Tosi.

Czarni Połaniec - GKS Nowiny 6:0 (3:0)
Bramki: Damian Skiba 15, 19, 58, Paweł Meszek 10 z karnego, Patryk Tetlak 75, Mateusz Załucki 82.
Czarni: Kuszaj - Witek, Załucki, Misztal, Bawor - Ryguła (60. Gębalski), Meszek (60. Duda), Miazga, Muniak - Skiba (76. Trytek), Tetlak (76. Kamiński).
GKS: R. Pabis- Kwiatek (70. K. Mech), Stefański, Ślefarski- Boszczyk (70. Krężołek), Bujak (65. Gągorowski), Cichoń (70. Niebudek), Matachowski, Szewczyk (67. Krzymieński) - Wojtal, Olearczyk.

-Jak wynik wskazuje, byliśmy zdecydowanie lepsi. Przez 90 minut prowadziliśmy grę, stwarzaliśmy bramkowe okazje. Szybkie trzy gole ustawiły spotkanie. W 19 minucie prowadziliśmy 3:0 i graliśmy swobodnie, bez presji - mówił Mateusz Sobierajski, kierownik drużyny Czarnych.

Prezes klubu z Połańca Zbigniew Kolera za naszym pośrednictwem chciał podziękować drużynie gości. Gospodarze zbierali pieniądze dla chorej Tosi i ekipa z Nowin też włączyła się do akcji, przekazując pieniądze.

Materiał oryginalny: Efektowna wygrana Czarnych Połaniec z GKS Nowiny. Pomogli też chorej Tosi - Echo Dnia Świętokrzyskie