Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Efektowne zwycięstwo 6:0 odnieśli juniorzy Korony Kielce do...

Efektowna wygrana juniorów Korony Kielce do 17 lat z BKS Lublin 6:0 [ZDJĘCIA]

Efektowne zwycięstwo 6:0 odnieśli juniorzy Korony Kielce do 17 lat w meczu BKS Lublin. Były składne akcje i efektowne bramki kieleckiej drużyny.

Korona Kielce - BKS Lublin 6:0 (5:0)
Bramki: Kacper Śliwa 17, Hubert Świecarz 30, 57, Hubert Zwoźny 37, Miłosz Strzeboński 43, Jakub Przybysławski 45.
Korona: Mamla(46. Sandach) - Święcki, Grabarczyk(60. Kralka), Kowalik, Łoch, Stawecki(46. Skiba), Strzeboński(70. Kośmider), Śliwa(60. Wierzchanowski), Świecarz - Zwoźny, Przybysławski(46. Kudzia).
BKS Lublin: Karwowski - Goch, Kozak, Kuźma, Maciąg - Misiurek, Figura, Iwaniak, Małunow - Szabłowski, Wójcik.

Podopieczni Michała Gębury i Marka Graby w pierwszej połowie mieli zdecydowaną przewagę. Zdobyli pięć bramek i rozstrzygnęli losy spotkania. W drugiej połowie strzelili szóstego gola i przypieczętowali efektowne zwycięstwo.
(dor)

Z podwórka na Euro 2024. Aż 11 uczestników Pucharu Tymbarku wywalczyło awans na Euro!