dor, saw
Po meczu piłkarze Korony tłumaczyli się kibicom z kompromitującej postawy w meczu z Wisłą. Dorota Kułaga
Korona Kielce skompromitowała się w meczu z Wisłą Kraków. W kiepskim stylu przegrała na Suzuki Arenie 2:6.

Po przerwie Wisła rozbiła Koronę. Zdobyła cztery bramki i wygrała mecz 6:2.
- Korona grać, k…. – zaczęli skandować kibice z Młyna przy stanie 2:5. A gdy spiker podał, że mecz z Wisłą ogląda 9644 kibiców, jeden z fanów skomentował: - Tyle osób patrzy na blamaż Korony.

W 76 minucie widząc całkowitą dominację Wisły kibice z Młyna zaczęli skandować: - Zero ambicji, Korona zero ambicji! A po chwili: Co wy robicie, Korono co wy robicie?!
- Zając zmienisz wreszcie trenera, czy nie! Nie widzisz, co się dzieje! Lettieri odejdź z Korony! Lettieri na boisko! – co chwilę słychać było krzyki zdenerwowanych kibiców Korony. Część z nich po piątym trafieniu wyszła ze stadionu.

W 80 minucie Drzazga zdobył szóstą bramkę i było już 2:6. Kompromitacja. W dwóch ostatnich meczach z ostatnich w tabeli Zagłębiem Sosnowiec i przeciętną Wisłą Kraków kielczanie mocno zawiedli i stracili 10 bramek. Bardzo skomplikowali sobie sytuację w tabeli.

Po meczu kibice wygwizdali Koronę. Czy drużyna zapomniała, że tu dla nas wygrać miała? - krzyczeli kibice z Młyna.
Zawodnicy poszli do sektora Młyn. Oddali koszulki Korony i kilka minut tłumaczyli się z kompromitującej porażki z Wisłą.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Laureaci Plebiscytu 2018 i ich kobiety - żony, narzeczone, dziewczyny

Świętokrzyskie zawodniczki jak modelki [AKTUALIZACJA]

Najprzystojniejsi sportowcy w świętokrzyskich klubach. Zdjęcia z prywatnych sesji!

Księża z diecezji kieleckiej mistrzami Polski w piłce nożnej! [ZDJĘCIA]

Materiał oryginalny: Ekstraklasa. Kibice Korony nie wytrzymali. Ostra reakcja na kompromitację w meczu z Wisłą Kraków [ZDJĘCIA] - Echo Dnia Świętokrzyskie