El. Euro 2016: Gole Lovrencsicsa i Arajuuriego dla reprezentacji narodowych [ZDJĘCIA]

LEM/Głos Wielkopolski
Gergo Lovrencsics strzelił w niedzielę gola dla reprezentacji Węgier, ale Madziarzy przegrali 3:4 z Grecją grupie G eliminacji do mistrzostw Europy zajęli trzecie miejsce.

Gergo Lovrencsics strzelił gola w 26. minucie, dającym Węgrom remis 1:1. Madziarom zależało na zwycięstwie, bo mogą jeszcze zakwalifikować się na mistrzostwa, jako najlepszy zespół z trzecich miejsc.

Na tę lokatę szans nie mieli już Finowie, którzy grali ze zwycięzcą tej grupy Irlandią Północną. Zremisowali 1:1, a punkt zapewnił im w 87. minucie obrońca Lecha Paulus Arajuuri. To dobra informacja, bo z obozu ekipy Finlandii nadchodziły niepokojące wiadomości o kontuzji gracza Kolejorza. Uraz pachwiny nie okazał się groźny i Arajuuri będzie mógł przygotowywać się do arcyważnego meczu z chorzowskim Ruchem.