El. Mistrzostw Europy U-17: Polska wygrała z Estonią 4:0

Marcin Trzyna
Reprezentacja Polski U-17 pokonała Estonię 4:0
Reprezentacja Polski U-17 pokonała Estonię 4:0 Wojciech Czekala
Reprezentacja Polski U-17 pokonała Estonię 4:0 po golach Kamila Wojtkowskiego i Huberta Adamczyka. Mecz rozgrywany był w stolicy Gruzji - Tibilisi, gdzie odbywa się eliminacyjny turniej do Mistrzostw Europy.

Podopieczni Roberta Wójcika wyszli na prowadzenie już w 7. minucie po trafieniu Kamila Wojtkowskiego. 16-letni pomocnik Pogoni Szczecin pięć minut później wykorzystał rzut karny i Polska prowadziła już 2:0. Ten wynik utrzymywał się do ostatniej minuty spotkania, wówczas w ciągu 60 sekund dwukrotnie do bramki Estończyków trafił zawodnik Chelsea, Hubert Adamczyk.

We wtorek (28 października) Polacy zmierzą się z Liechtensteinem, a w piątek (31 października) zmierzymy się z Gruzją.

Polska - Estonia 4:0