El. MŚ 2018. Porażka Islandii, Ukraińcy ograli Turków, grali ekstraklasowicze [WYNIKI, TABELE]

tom
El. MŚ 2018. Porażka Islandii, Ukraińcy ograli Turków, grali ekstraklasowicze [WYNIKI] EastNews
El. MŚ 2018. W sobotę rozpoczęło się 9 spotkań eliminacji Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Zakończyło się tylko osiem. Mecz Chorwacja - Kosowo został przerwany z powodu ulewnego deszczu.

Wyniki sobotnich meczów eliminacji MŚ 2018

• Albania - Liechtenstein 2:0 (Albania - Sadiku cały mecz na ławce)
    Bramki: Roshi 54, Agolli 76
  • Finlandia - Islandia 1:0 (Finlandia - cały mecz Hamalainena)
    Bramka: Ring 8
  • Gruzja - Irlandia 1:1 (Gruzja - cały mecz Kazaiszwiliego, na ostatnie 5 minut wszedł Merebaszwili)
    Bramki: Kazaiszwili 34 - Duffy 4
  • Serbia - Mołdawia 3:0
    Bramki: Gacinović 20, Kolarov 30, Mitrović 81
  • Izrael - Macedonia 0:1
    Bramka: Pandev 73
  • Hiszpania - Włochy 3:0
    Bramki: Isco 14, 40, Morata 77
  • Ukraina - Turcja 2:0