Elana Toruń nie zawiodła. Piłkarze pokonali Górnika Konin

Daniel Ludwiński
Na Matusa Marcina Elana może liczyć.
Na Matusa Marcina Elana może liczyć. Jacek Smarz
Piłkarze Elany rozegrali zaległe spotkanie 15. kolejki III ligi. W środowe popołudnie torunianie pokonali 2:0 Górnika Konin po bramkach Huberta Antkowiaka i Matusa Marcina.

Elana objęła prowadzenie bardzo szybko, bo już w 7. minucie meczu, za sprawą Antkowiaka. W pierwszej połowie spotkania dalszych bramek już zabrakło, ale w drugiej części spotkania swojego kolejnego w tym sezonie gola strzelił Marcin i, jak się okazało, ustalił w ten sposób końcowy wynik.

Warto przeczytać

Torunianie zrobili tym samym to, co do nich zależało - Górnik przyjechał do nich jako jeden z ligowych outsiderów. Po środowej wygranej Elana ma na koncie 24 punkty i zajmuje jedenaste miejsce.

W najbliższą niedzielę o 13 nasz zespół zagra ponownie, tym razem z Chemikiem Police. Będzie to zaległy mecz z 17. kolejki.