Eliminacje

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do Euro 2016
baraż lub bezpośredni awans
1 Niemcy Live 10 22 7 1 2 24-9
2 Polska Live 10 21 6 3 1 33-10
3 Irlandia Live 10 18 5 3 2 19-7
4 Szkocja Live 10 15 4 3 3 22-12
5 Gruzja Live 10 9 3 0 7 10-16
6 Gibraltar Live 10 0 0 0 10 2-56
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do Euro 2016
baraż lub bezpośredni awans
1 Czechy Live 10 22 7 1 2 19-14
2 Islandia Live 10 20 6 2 2 17-6
3 Turcja Live 10 18 5 3 2 14-9
4 Holandia Live 10 13 4 1 5 17-14
5 Kazachstan Live 10 5 1 2 7 7-18
6 Łotwa Live 10 5 0 5 5 6-19
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do Euro 2016
baraż lub bezpośredni awans
1 Belgia Live 10 23 7 2 1 24-5
2 Walia Live 10 21 6 3 1 11-4
3 Bośnia i Hercegowina Live 10 17 5 2 3 17-12
4 Izrael Live 10 13 4 1 5 16-14
5 Cypr Live 10 12 4 0 6 16-17
6 Andora Live 10 0 0 0 10 4-36
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do Euro 2016
baraż lub bezpośredni awans
1 Hiszpania Live 10 27 9 0 1 23-3
2 Słowacja Live 10 22 7 1 2 17-8
3 Ukraina Live 10 19 6 1 3 14-4
4 Białoruś Live 10 11 3 2 5 8-14
5 Luksemburg Live 10 4 1 1 8 6-27
6 Macedonia Live 10 4 1 1 8 6-18
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do Euro 2016
baraż lub bezpośredni awans
1 Anglia Live 10 30 10 0 0 31-3
2 Szwajcaria Live 10 21 7 0 3 24-8
3 Słowenia Live 10 16 5 1 4 18-11
4 Litwa Live 10 10 3 1 6 7-18
5 Estonia Live 10 10 3 1 6 4-9
6 San Marino Live 10 1 0 1 9 1-36
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do Euro 2016
baraż lub bezpośredni awans
1 Irlandia Północna Live 10 21 6 3 1 16-8
2 Rumunia Live 10 20 5 5 0 11-2
3 Węgry Live 10 16 4 4 2 11-9
4 Finlandia Live 10 12 3 3 4 9-10
5 Wyspy Owcze Live 10 6 2 0 8 6-17
6 Grecja Live 10 6 1 3 6 7-14
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do Euro 2016
baraż lub bezpośredni awans
1 Austria Live 10 28 9 1 0 22-5
2 Rosja Live 10 20 6 2 2 21-5
3 Szwecja Live 10 18 5 3 2 15-9
4 Czarnogóra Live 10 11 3 2 5 10-13
5 Liechtenstein Live 10 5 1 2 7 2-26
6 Mołdawia Live 10 2 0 2 8 4-16
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do Euro 2016
baraż lub bezpośredni awans
1 Włochy Live 10 24 7 3 0 16-7
2 Chorwacja Live 10 21 6 3 1 20-5
3 Norwegia Live 10 19 6 1 3 13-10
4 Bułgaria Live 10 11 3 2 5 9-12
5 Azerbejdżan Live 10 6 1 3 6 7-18
6 Malta Live 10 2 0 2 8 3-16
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do Euro 2016
baraż lub bezpośredni awans
1 Portugalia Live 8 21 7 0 1 11-5
2 Albania Live 8 14 4 2 2 10-5
3 Dania Live 8 12 3 3 2 8-5
4 Serbia Live 8 7 2 1 5 8-13
5 Armenia Live 8 2 0 2 6 5-14

Terminarz rozgrywek

07. września 2014 17. listopada 2015

Brak danych
Niedziela, 07 września 2014
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa D (Polska)
18:00 Gruzja 1:2 Irlandia
20:45 Gibraltar 0:7 Polska
20:45 Niemcy 2:1 Szkocja
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa F
18:00 Węgry 1:2 Irlandia Północna
20:45 Grecja 0:1 Rumunia
20:45 Wyspy Owcze 1:3 Finlandia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa I
18:00 Dania 2:1 Armenia
20:45 Portugalia 0:1 Albania
Poniedziałek, 08 września 2014
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa C
20:45 Hiszpania 5:1 Macedonia
20:45 Luksemburg 1:1 Białoruś
20:45 Ukraina 0:1 Słowacja
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa E
20:45 Estonia 1:0 Słowenia
20:45 San Marino 0:2 Litwa
20:45 Szwajcaria 0:2 Anglia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa G
18:00 Rosja 4:0 Liechtenstein
20:45 Austria 1:1 Szwecja
20:45 Czarnogóra 2:0 Mołdawia
Wtorek, 09 września 2014
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa A
18:00 Kazachstan 0:0 Łotwa
20:45 Czechy 2:1 Holandia
20:45 Islandia 3:0 Turcja
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa B
20:45 Andora 1:2 Walia
20:45 Bośnia i Hercegowina 1:2 Cypr
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa H
18:00 Azerbejdżan 1:2 Bułgaria
20:45 Chorwacja 2:0 Malta
20:45 Norwegia 0:2 Włochy
Czwartek, 09 października 2014
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa C
20:45 Białoruś 0:2 Ukraina
20:45 Macedonia 3:2 Luksemburg
20:45 Słowacja 2:1 Hiszpania
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa E
20:45 Anglia 5:0 San Marino
20:45 Litwa 1:0 Estonia
20:45 Słowenia 1:0 Szwajcaria
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa G
20:45 Liechtenstein 0:0 Czarnogóra
20:45 Mołdawia 1:2 Austria
20:45 Szwecja 1:1 Rosja
Piątek, 10 października 2014
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa A
20:45 Holandia 3:1 Kazachstan
20:45 Turcja 1:2 Czechy
20:45 Łotwa 0:3 Islandia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa B
20:45 Belgia 6:0 Andora
20:45 Cypr 1:2 Izrael
20:45 Walia 0:0 Bośnia i Hercegowina
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa H
20:45 Bułgaria 0:1 Chorwacja
20:45 Malta 0:3 Norwegia
20:45 Włochy 2:1 Azerbejdżan
Sobota, 11 października 2014
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa D (Polska)
18:00 Irlandia 7:0 Gibraltar
18:00 Szkocja 1:0 Gruzja
20:45 Polska 2:0 Niemcy
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa F
18:00 Rumunia 1:1 Węgry
20:45 Finlandia 1:1 Grecja
20:45 Irlandia Północna 2:0 Wyspy Owcze
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa I
18:00 Armenia 1:1 Serbia
20:45 Albania 1:1 Dania
Niedziela, 12 października 2014
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa C
18:00 Ukraina 1:0 Macedonia
20:45 Białoruś 1:3 Słowacja
20:45 Luksemburg 0:4 Hiszpania
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa E
18:00 Estonia 0:1 Anglia
20:45 Litwa 0:2 Słowenia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa G
18:00 Austria 1:0 Czarnogóra
18:00 Rosja 1:1 Mołdawia
20:45 Szwecja 2:0 Liechtenstein
Poniedziałek, 13 października 2014
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa A
18:00 Kazachstan 2:4 Czechy
20:45 Islandia 2:0 Holandia
20:45 Łotwa 1:1 Turcja
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa B
20:45 Andora 1:4 Izrael
20:45 Bośnia i Hercegowina 1:1 Belgia
20:45 Walia 2:1 Cypr
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa H
20:45 Chorwacja 6:0 Azerbejdżan
20:45 Malta 0:1 Włochy
20:45 Norwegia 2:1 Bułgaria
Wtorek, 14 października 2014
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa D (Polska)
20:45 Gibraltar 0:3 Gruzja
20:45 Niemcy 1:1 Irlandia
20:45 Polska 2:2 Szkocja
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa E
20:45 San Marino 0:4 Szwajcaria
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa F
20:45 Finlandia 0:2 Rumunia
20:45 Grecja 0:2 Irlandia Północna
20:45 Wyspy Owcze 0:1 Węgry
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa I
Serbia 0:3 Albania
20:45 Dania 0:1 Portugalia
Piątek, 14 listopada 2014
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa D (Polska)
18:00 Gruzja 0:4 Polska
20:45 Niemcy 4:0 Gibraltar
20:45 Szkocja 1:0 Irlandia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa F
20:45 Grecja 0:1 Wyspy Owcze
20:45 Rumunia 2:0 Irlandia Północna
20:45 Węgry 1:0 Finlandia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa I
20:45 Portugalia 1:0 Armenia
20:45 Serbia 1:3 Dania
Sobota, 15 listopada 2014
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa C
18:00 Luksemburg 0:3 Ukraina
20:45 Hiszpania 3:0 Białoruś
20:45 Macedonia 0:2 Słowacja
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa E
18:00 Anglia 3:1 Słowenia
18:00 San Marino 0:0 Estonia
20:45 Szwajcaria 4:0 Litwa
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa G
18:00 Austria 1:0 Rosja
18:00 Mołdawia 0:1 Liechtenstein
20:45 Czarnogóra 1:1 Szwecja
Niedziela, 16 listopada 2014
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa A
18:00 Holandia 6:0 Łotwa
20:45 Czechy 2:1 Islandia
20:45 Turcja 3:1 Kazachstan
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa B
18:00 Belgia 0:0 Walia
18:00 Cypr 5:0 Andora
20:45 Izrael 3:0 Bośnia i Hercegowina
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa H
18:00 Azerbejdżan 0:1 Norwegia
20:45 Bułgaria 1:1 Malta
20:45 Włochy 1:1 Chorwacja
Piątek, 27 marca 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa C
20:45 Hiszpania 1:0 Ukraina
20:45 Macedonia 1:2 Białoruś
20:45 Słowacja 3:0 Luksemburg
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa E
20:45 Anglia 4:0 Litwa
20:45 Szwajcaria 3:0 Estonia
20:45 Słowenia 6:0 San Marino
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa G
20:45 Czarnogóra 0:3 Rosja
20:45 Liechtenstein 0:5 Austria
20:45 Mołdawia 0:2 Szwecja
Sobota, 28 marca 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa A
16:00 Kazachstan 0:3 Islandia
18:00 Czechy 1:1 Łotwa
20:45 Holandia 1:1 Turcja
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa B
18:00 Izrael 0:3 Walia
20:45 Andora 0:3 Bośnia i Hercegowina
20:45 Belgia 5:0 Cypr
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa H
18:00 Azerbejdżan 2:0 Malta
18:00 Chorwacja 5:1 Norwegia
20:45 Bułgaria 2:2 Włochy
Niedziela, 29 marca 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa D (Polska)
18:00 Gruzja 0:2 Niemcy
18:00 Szkocja 6:1 Gibraltar
20:45 Irlandia 1:1 Polska
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa F
18:00 Irlandia Północna 2:1 Finlandia
20:45 Rumunia 1:0 Wyspy Owcze
20:45 Węgry 0:0 Grecja
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa I
18:00 Albania 2:1 Armenia
20:45 Portugalia 2:1 Serbia
Wtorek, 31 marca 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa B
20:45 Izrael 0:1 Belgia
Piątek, 12 czerwca 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa A
18:00 Kazachstan 0:1 Turcja
20:45 Islandia 2:1 Czechy
20:45 Łotwa 0:2 Holandia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa B
20:45 Andora 1:3 Cypr
20:45 Bośnia i Hercegowina 3:1 Izrael
20:45 Walia 1:0 Belgia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa H
20:45 Chorwacja 1:1 Włochy
20:45 Malta 0:1 Bułgaria
20:45 Norwegia 0:0 Azerbejdżan
Sobota, 13 czerwca 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa D (Polska)
18:00 Irlandia 1:1 Szkocja
18:00 Polska 4:0 Gruzja
20:45 Gibraltar 0:7 Niemcy
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa F
18:00 Finlandia 0:1 Węgry
20:45 Irlandia Północna 0:0 Rumunia
20:45 Wyspy Owcze 2:1 Grecja
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa I
18:00 Armenia 2:3 Portugalia
20:45 Dania 2:0 Serbia
Niedziela, 14 czerwca 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa C
18:00 Ukraina 3:0 Luksemburg
20:45 Białoruś 0:1 Hiszpania
20:45 Słowacja 2:1 Macedonia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa E
18:00 Estonia 2:0 San Marino
18:00 Słowenia 2:3 Anglia
20:45 Litwa 1:2 Szwajcaria
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa G
18:00 Liechtenstein 1:1 Mołdawia
18:00 Rosja 0:1 Austria
20:45 Szwecja 3:1 Czarnogóra
Czwartek, 03 września 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa A
20:45 Czechy 2:1 Kazachstan
20:45 Holandia 0:1 Islandia
20:45 Turcja 1:1 Łotwa
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa B
20:00 Izrael 4:0 Andora
20:45 Belgia 3:1 Bośnia i Hercegowina
20:45 Cypr 0:1 Walia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa H
18:00 Azerbejdżan 0:0 Chorwacja
20:45 Bułgaria 0:1 Norwegia
20:45 Włochy 1:0 Malta
Piątek, 04 września 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa D (Polska)
18:00 Gruzja 1:0 Szkocja
20:45 Gibraltar 0:4 Irlandia
20:45 Niemcy 3:1 Polska
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa F
20:45 Grecja 0:1 Finlandia
20:45 Wyspy Owcze 1:3 Irlandia Północna
20:45 Węgry 0:0 Rumunia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa I
20:45 Dania 0:0 Albania
20:45 Serbia 2:0 Armenia
Sobota, 05 września 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa C
18:00 Luksemburg 1:0 Macedonia
18:00 Ukraina 3:1 Białoruś
20:45 Hiszpania 2:0 Słowacja
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa E
18:00 Estonia 1:0 Litwa
18:00 San Marino 0:6 Anglia
20:45 Szwajcaria 3:2 Słowenia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa G
18:00 Rosja 1:0 Szwecja
20:45 Austria 1:0 Mołdawia
20:45 Czarnogóra 2:0 Liechtenstein
Niedziela, 06 września 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa A
18:00 Turcja 3:0 Holandia
19:00 Łotwa 1:2 Czechy
20:45 Islandia 0:0 Kazachstan
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa B
18:00 Walia 0:0 Izrael
20:45 Bośnia i Hercegowina 3:0 Andora
20:45 Cypr 0:1 Belgia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa H
18:00 Malta 2:2 Azerbejdżan
18:00 Norwegia 2:0 Chorwacja
20:45 Włochy 1:0 Bułgaria
Poniedziałek, 07 września 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa D (Polska)
20:45 Irlandia 1:0 Gruzja
20:45 Polska 8:1 Gibraltar
20:45 Szkocja 2:3 Niemcy
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa F
20:45 Finlandia 1:0 Wyspy Owcze
20:45 Irlandia Północna 1:1 Węgry
20:45 Rumunia 0:0 Grecja
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa I
18:00 Armenia 0:0 Dania
20:45 Albania 0:1 Portugalia
Wtorek, 08 września 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa C
20:45 Białoruś 2:0 Luksemburg
20:45 Macedonia 0:1 Hiszpania
20:45 Słowacja 0:0 Ukraina
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa E
20:45 Anglia 2:0 Szwajcaria
20:45 Litwa 2:1 San Marino
20:45 Słowenia 1:0 Estonia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa G
20:45 Liechtenstein 0:7 Rosja
20:45 Mołdawia 0:2 Czarnogóra
20:45 Szwecja 1:4 Austria
Czwartek, 08 października 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa D (Polska)
18:00 Gruzja 4:0 Gibraltar
20:45 Irlandia 1:0 Niemcy
20:45 Szkocja 2:2 Polska
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa F
20:45 Irlandia Północna 3:1 Grecja
20:45 Rumunia 1:1 Finlandia
20:45 Węgry 2:1 Wyspy Owcze
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa I
20:45 Albania 0:2 Serbia
20:45 Portugalia 1:0 Dania
Piątek, 09 października 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa C
20:45 Hiszpania 4:0 Luksemburg
20:45 Macedonia 0:2 Ukraina
20:45 Słowacja 0:1 Białoruś
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa E
20:45 Anglia 2:0 Estonia
20:45 Szwajcaria 7:0 San Marino
20:45 Słowenia 1:1 Litwa
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa G
20:45 Czarnogóra 2:3 Austria
20:45 Liechtenstein 0:2 Szwecja
20:45 Mołdawia 1:2 Rosja
Sobota, 10 października 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa A
18:00 Islandia 2:2 Łotwa
18:00 Kazachstan 1:2 Holandia
20:45 Czechy 0:2 Turcja
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa B
20:45 Andora 1:4 Belgia
20:45 Bośnia i Hercegowina 2:0 Walia
20:45 Izrael 1:2 Cypr
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa H
18:00 Azerbejdżan 1:3 Włochy
18:00 Norwegia 2:0 Malta
20:45 Chorwacja 3:0 Bułgaria
Niedziela, 11 października 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa D (Polska)
20:45 Gibraltar 0:6 Szkocja
20:45 Niemcy 2:1 Gruzja
20:45 Polska 2:1 Irlandia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa F
18:00 Finlandia 1:1 Irlandia Północna
18:00 Grecja 4:3 Węgry
18:00 Wyspy Owcze 0:3 Rumunia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa I
18:00 Armenia 0:3 Albania
18:00 Serbia 1:2 Portugalia
Poniedziałek, 12 października 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa C
20:45 Białoruś 0:0 Macedonia
20:45 Luksemburg 2:4 Słowacja
20:45 Ukraina 0:1 Hiszpania
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa E
20:45 Estonia 0:1 Szwajcaria
20:45 Litwa 0:3 Anglia
20:45 San Marino 0:2 Słowenia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa G
18:00 Austria 3:0 Liechtenstein
18:00 Rosja 2:0 Czarnogóra
18:00 Szwecja 2:0 Mołdawia
Wtorek, 13 października 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa A
20:45 Holandia 2:3 Czechy
20:45 Turcja 1:0 Islandia
20:45 Łotwa 0:1 Kazachstan
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa B
20:45 Belgia 3:1 Izrael
20:45 Cypr 2:3 Bośnia i Hercegowina
20:45 Walia 2:0 Andora
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Grupa H
20:45 Bułgaria 2:0 Azerbejdżan
20:45 Malta 0:1 Chorwacja
20:45 Włochy 2:1 Norwegia
Czwartek, 12 listopada 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Baraże 12.11.201517.11.2015
20:45 Norwegia 0:1 Węgry
Piątek, 13 listopada 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Baraże 12.11.201517.11.2015
20:45 Bośnia i Hercegowina 1:1 Irlandia
Sobota, 14 listopada 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Baraże 12.11.201517.11.2015
18:00 Ukraina 2:0 Słowenia
20:45 Szwecja 2:1 Dania
Niedziela, 15 listopada 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Baraże 12.11.201517.11.2015
20:45 Węgry 2:1 Norwegia
Poniedziałek, 16 listopada 2015
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2016, Baraże 12.11.201517.11.2015
20:45 Irlandia 2:0 Bośnia i Hercegowina