Euro 2020. Mecz Niemcy - Węgry ONLINE. Dla jednych Euro...

Euro 2020. Mecz Niemcy - Węgry ONLINE. Dla jednych Euro dobiegnie dziś końca. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu!

• Niemcy grają z Węgrami "w dziadka" nie pozwalając, by spotkanie wymknęło im się spod kontroli.

• Cztery minuty doliczone przez arbitra.

• Goretzka ucierpiał w starciu z rywalem i znów mamy przerwę w grze.

• Niemcy dopięli swego! Znakomita akcja gospodarzy. Najpierw niecelne podanie w pole karne zagrał Werner. Do piłki dopadł Musiala, który wypatrzył wchodzącego w pole karne napastnika. Jego strzał został zablokowany, ale w taki sposób, że Leon Goretzka mógł błyskawicznie odpowiedzieć dobitką. Mając niemal pustą bramkę, pomocnik Bayernu huknął mocno i precyzyjnie! Mamy remis.

• GOOOOOOOOL! LEON GORETZKA!

• Volland za Gintera.

• Musiala za Gosensa.

• Kevin Varga za Adama Szalaia.

• Muller główkuje po dośrodkowaniu z lewej strony. Nad bramką.

• Ależ akcja Niemców! Gosens rozegrał piłkę z Kroosem, ten uderzył na bramkę zewnętrzną częścią stopy, ale Gulacsi asekurował dalszy słupek i dopilnował, by futbolówką opuściła linię końcową.

• Schon za Sallaia.

• Goretzka główkuje obok bramki.

• Werner w miejsce Gnabry'ego.

• W międzyczasie doszło do zmiany. Muller zastąpił Havertza.

• Co to za thriller w Monachium!? Wznowienie gry ze środka, Węgrzy wymieniają zaledwie kilka podań, aż w końcu piłka zagrana górą do wychodzącego przed linię obrony Schafera. Pomocnik nabiegł na piłkę jak rasowy snajper, uprzedził nie tylko Rudigera, ale i Neuera i strzałem głową sprawił, że Madziarzy znów prowadzą na Allianz Arenie!

• GOOOOOOOOOOL! ANDRAS SCHAFER!

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne, piłka zgrana na Matsa Hummelsa, do którego wyskoczył Peter Gulacsi. Bramkarz Węgier minął się z futbolówką, a ta trafia do Havertza, który głową finalizuje stały fragment gry.

• GOOOOOOOOL! KAI HAVERTZ!

• Fiola zaatakował rywala nakładką.

• Adam Szalai zostaje napomniany za spóźniony wślizg.

• I na dodatek skrzydłowy zatrzymał ręką piłkę tuż przed własnym polem karnym! Uratował zespół przed potencjalnym golem, bo Fiola już rozpędzał się i pędził na bramkę Neuera.

• Sane wygwizdany przez niemieckich kibiców po okropnym, przestrzelonym dośrodkowaniu.

• Ależ szansa dla Węgrów! Kleinheisler dośrodkował w pole karne, wypiąstkowana przez Neuera piłka trafiłą do Fioli, który uderzył intuicyjnie tak, że ta dotarła Szalaia. Ten złożył się źle do uderzenia i Niemcy zaczną od bramki.

• Boisko opuszcza Gundogan, w jego miejsce wchodzi Goretzka.

• Teraz groźnie zderzyli się głowami Schafer i Gundogan.

• Sane zostaje trafiony dłonią w twarz przez Fiolę.

• Botka ostro zaatakował Sane, ale arbiter nie pokazał mu jeszcze drugiej żółtej kartki.

• Havertz oddaje płaski strzał z półobrotu, ale Gulasci jest dobrze ustawiony przy słupku.

• Kroos złożył się do strzału zza pola karnego, ale dopadł do niego defensywny pomocnik i ofiarnie zablokował uderzenie.

• Zderzenie Kimmicha i Kleinheislera.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Havertz oddaje płaski strzał z ostrego kąta, ale Schafer popisał się ofiarnym wślizgiem.

• Botka potrzebuje pomocy medycznej po zderzeniu z Rudigerem.

• Sallai uderzył z 25 metrów celnie, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Neuera.

• Schafer przymierza z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• W Monachium jesteśmy świadkami oberwania chmury, wszyscy niemieccy kibice schowali się do środka. Zostali nieliczni fani Węgier w swoim sektorze.

• Fiola zagrał na piąty metr, ale wybił piłkę Hummels. Czaił się jednak już tam Szalai.

• Ginter zatrzymał Sallaia na lewej stronie. A zawodnik Węgier już szarżował, by dograć piłkę napastnikowi.

• Gundogan, w ramach rewanżu, szarpie rywala za koszulkę.

• Botka spóźnia wślizg i trafia w nogi Gundogana.

• Havertz chciał ruszyć z szybkim atakiem, ale został wycięty przez rywala i tylko rzut wolny dla Niemców.

• Dośrodkowanie Kimmicha z prawej strony niecelne. Gosens już skakał do główki, ale przeliczył się i ta przeleciała przez całe pole karne.

• Kimmich huknął w poprzeczkę! Po zamieszaniu piłka spadła pod nogi Gintera, który huknął prosto w Gulacsiego.

• Havertz nabił rywala i Niemcy otrzymali rzut wolny blisko pola karnego po zagraniu ręką.

• Ginter źle dośrodkował z prawego skrzydła.

• Ależ sensacja w Monachium! Węgrzy wyszli z błyskawiczną kontrą, piłkę na prawej stronie przejął Roland Sallai, który wypatrzył w polu karnym Szalaia. Precyzyjne dośrodkowanie, uderzenie głową na bramkę Neuera i Węgrzy są o krok od sensacyjnego awansu z grupy śmierci!

• GOOOOOOOOL! ADAM SZALAI!

• Rudiger główkuje daleko od bramki po miękkim dośrodkowaniu Kroosa.

• Dośrodkowanie Szalaia zablokowane przez Rudigera.

• Kimmich oddaje celny strzał z ostrego kąta. Świetny refleks Gulacsiego, który sparował futbolówkę na rzut rożny.

• Gnabry zobaczył uciekającego Sane, do którego zagrał prostopadle, ale ciut za mocno.

• Zaczęli!

• Zawodnicy wyszli na murawę i niebawem usłyszymy hymny obu państw.

• Spotkanie w Monachium poprowadzi sędzia Siergiej Karasiow z Rosji. Synoptycy prognozują burzę w godzinach wieczornych.

• Po stronie Niemców zabraknie Lukasa Klostermanna. Na ławce najpewniej zacznie Thomas Müller, który nabawił się urazu. - Nie dopisujemy sobie punktów przed meczem. Wiemy, że jeszcze nigdzie nie awansowaliśmy - zapewnia stoper Mats Hummels. To jego samobój przesądził o porażce z Francją (0:1).

• Węgrzy potrzebują cudu, Niemcy mogą pozwolić sobie nawet na remis. Ewentualne cztery punkty to w końcu wystarczający dorobek do awansu z trzeciego miejsca, a przykładem świecą Szwajcaria i Czechy.

• Fazę grupową wieńczy rywalizacja w grupie śmierci, czyli w grupie F. Do ostatniej kolejki wszystkie drużyny zachowały szanse na awans - włącznie z Węgrami, które sensacyjnie zremisowały z Francją (1:1), zdobywając cenny punkt. Niemcy po pokonaniu Portugalii (4:2) mają trzy punkty i są w dość komfortowym położeniu.

• Jedna z tych drużyn zakończy dziś turniej, druga wywalczy jedno z trzech miejsc premiowanych grą w 1/8 finału.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Niemcy - Węgry!

©Alex Grimm - UEFA/UEFA via Getty Images (©UEFA)

Euro 2020. Mecz Niemcy - Węgry ONLINE. Jedna z tych drużyn zakończy dziś turniej, druga wywalczy jedno z trzech miejsc premiowanych grą w 1/8 finału. Relacja LIVE od godziny 21:00.

Euro 2020. Mecz Niemcy - Węgry ONLINE

Przewidywane składy na mecz Niemcy - Węgry:
Niemcy: Neuer - Ginter, Hummels, Rüdiger - Kimmich, Gündoğan, Kroos, Gosens - Sané, Gnabry, Havertz
Węgry: Gulácsi - Botka, Orbán, At. Szalai - Négo, Kleinheisler, Ádám Nagy, Schafer, Fiola - Ád. Szalai, Sallai

Euro 2020. Mecz Niemcy - Węgry TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w TVP 2. Komentuje duet Maciej Iwański – Marcin Żewłakow. W TVP Sport transmisja łączona (z meczem Portugalia - Francja). W internecie mecz w całości na stronie i w aplikacji TVP Sport. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00 - zapraszamy!