Euro U-21 2017. Tomasz Kędziora o meczu ze Słowacją: Nie było mowy o szanowaniu remisu

Agencja TVN/x-news
Piłkarska reprezentacja Polski U-21 przegrała w pierwszym meczu Młodzieżowych Mistrzostw Europy ze Słowacją 1:2. Na bramkę Patryka Lipskiego z 1. minuty spotkania rywale odpowiedzieli trafieniami Martina Valjenta i Pavola Safranki. - Myślę, że Słowacy niczym nas nie zaskoczyli. Byliśmy przygotowani na ich grę, ale niestety w pierwszej połowie nie zagraliśmy tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Nie było mowy o szanowaniu remisu, chcieliśmy grać o pełną pulę, mieliśmy swoje szanse, ale na takich turniejach trzeba je wykorzystywać, bo później kończy się tak, jak się skończyło - skomentował Tomasz Kędziora, reprezentant Polski U-21.