eWinner 2 Liga 2021/2022. Terminarz ligi centralnej. Chojniczanka Chojnice, Motor Lublin i Ruch Chorzów w grze o wysokie lokaty

(raf)
Terminarz 2 Ligi na sezon 2021/2022
Terminarz 2 Ligi na sezon 2021/2022 Aleksander Knitter
Udostępnij:
Sezon 2021/2022 w eWinner 2 Lidze zapowiada się emocjonująco. W zestawieniu nie brakuje uznanych piłkarskich marek, które będą chciały wrócić na usta kibiców w Polsce. Mecze z udziałem Chojniczanki Chojnice, Ruchu Chorzów, Motoru Lublin, czy Garbarni Kraków powinny dostarczyć dużo pozytywnych wrażeń. Prezentujemy terminarz eWinner 2 Ligi na nowy sezon piłkarski.

Terminarz eWinner 2 Ligi na sezon 2021/2022

Kolejka 1 - 31 lipca-1 sierpnia
Piątek, 30 lipca

  • 19.20 Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce

Sobota, 31 lipca

  • 17.00 Radunia Stężyca - Lech II Poznań
  • 17.00 Znicz Pruszków - Motor Lublin
  • 18.00 KKS 1925 Kalisz - Olimpia Elbląg
  • 18.00 Sokół Ostróda - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • 18.00 Wisła Puławy - GKS Bełchatów
  • 19.00 Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków

Niedziela, 1 sierpnia

  • 12.00 Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków

Poniedziałek, 2 sierpnia

  • 18.00 Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice

Kolejka 2 - 7-8 sierpnia
Sobota, 7 sierpnia

  • 15.00 Garbarnia Kraków - Radunia Stężyca
  • 17.00 GKS Bełchatów - Znicz Pruszków
  • 17.00 Lech II Poznań - Wisła Puławy
  • 17.00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Stal Rzeszów
  • 18.00 KKS 1925 Kalisz - Wigry Suwałki
  • 19.45 Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków

Niedziela, 8 sierpnia

  • 17.00 Pogoń Siedlce - Śląsk II Wrocław
  • 19.30 Chojniczanka Chojnice - Sokół Ostróda
  • 20.00 Motor Lublin - Ruch Chorzów

Kolejka 3 - 14-15 sierpnia
Piątek, 13 sierpnia

  • 19.47 Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg

Sobota, 14 sierpnia

  • 13.20 Ruch Chorzów - GKS Bełchatów
  • 17.00 Sokół Ostróda - KKS 1925 Kalisz
  • 17.00 Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce
  • 18.00 Wisła Puławy - Garbarnia Kraków
  • 19.00 Stal Rzeszów - Chojniczanka Chojnice
  • Znicz Pruszków - Lech II Poznań
  • Śląsk II Wrocław - Motor Lublin

Niedziela, 15 sierpnia

  • 15.00 Radunia Stężyca - Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 4 - 18 sierpnia

  • Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
  • Motor Lublin - Hutnik Kraków
  • GKS Bełchatów - Śląsk II Wrocław
  • Lech II Poznań - Ruch Chorzów
  • Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Wisła Puławy
  • Chojniczanka Chojnice - Radunia Stężyca
  • KKS 1925 Kalisz - Stal Rzeszów
  • Wigry Suwałki - Sokół Ostróda

Kolejka 5 - 21-22 sierpnia

  • Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg
  • Stal Rzeszów - Wigry Suwałki
  • Radunia Stężyca - KKS 1925 Kalisz
  • Wisła Puławy - Chojniczanka Chojnice
  • Znicz Pruszków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Ruch Chorzów - Garbarnia Kraków
  • Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań
  • Hutnik Kraków - GKS Bełchatów
  • Pogoń Siedlce - Motor Lublin

Kolejka 6 - 28-29 sierpnia

  • Olimpia Elbląg - Motor Lublin
  • GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce
  • Lech II Poznań - Hutnik Kraków
  • Garbarnia Kraków - Śląsk II Wrocław
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ruch Chorzów
  • Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków
  • KKS 1925 Kalisz - Wisła Puławy
  • Wigry Suwałki - Radunia Stężyca
  • Sokół Ostróda - Stal Rzeszów

Kolejka 7 - 4-5 września

  • Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
  • Radunia Stężyca - Sokół Ostróda
  • Wisła Puławy - Wigry Suwałki
  • Znicz Pruszków - KKS 1925 Kalisz
  • Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice
  • Śląsk II Wrocław - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków
  • Pogoń Siedlce - Lech II Poznań
  • Motor Lublin - GKS Bełchatów

Kolejka 8 - 11-12 września

  • Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów
  • Lech II Poznań - Motor Lublin
  • Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Hutnik Kraków
  • Chojniczanka Chojnice - Śląsk II Wrocław
  • KKS 1925 Kalisz - Ruch Chorzów
  • Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
  • Sokół Ostróda - Wisła Puławy
  • Stal Rzeszów - Radunia Stężyca

Kolejka 9 - 18-19 września

  • Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg
  • Wisła Puławy - Stal Rzeszów
  • Znicz Pruszków - Sokół Ostróda
  • Ruch Chorzów - Wigry Suwałki
  • Śląsk II Wrocław - KKS 1925 Kalisz
  • Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice
  • Pogoń Siedlce - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Motor Lublin - Garbarnia Kraków
  • GKS Bełchatów - Lech II Poznań

Kolejka 10 - 25-26 września

  • Olimpia Elbląg - Lech II Poznań
  • Garbarnia Kraków - GKS Bełchatów
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Motor Lublin
  • Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce
  • KKS 1925 Kalisz - Hutnik Kraków
  • Wigry Suwałki - Śląsk II Wrocław
  • Sokół Ostróda - Ruch Chorzów
  • Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
  • Radunia Stężyca - Wisła Puławy

Kolejka 11 - 2-3 października

  • Wisła Puławy - Olimpia Elbląg
  • Znicz Pruszków - Radunia Stężyca
  • Ruch Chorzów - Stal Rzeszów
  • Śląsk II Wrocław - Sokół Ostróda
  • Hutnik Kraków - Wigry Suwałki
  • Pogoń Siedlce - KKS 1925 Kalisz
  • Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice
  • GKS Bełchatów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Lech II Poznań - Garbarnia Kraków

Kolejka 12 - 9-10 października

  • Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Lech II Poznań
  • Chojniczanka Chojnice - GKS Bełchatów
  • KKS 1925 Kalisz - Motor Lublin
  • Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
  • Sokół Ostróda - Hutnik Kraków
  • Stal Rzeszów - Śląsk II Wrocław
  • Radunia Stężyca - Ruch Chorzów
  • Wisła Puławy - Znicz Pruszków

Kolejka 13 - 16-17 października

  • Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
  • Ruch Chorzów - Wisła Puławy
  • Śląsk II Wrocław - Radunia Stężyca
  • Hutnik Kraków - Stal Rzeszów
  • Pogoń Siedlce - Sokół Ostróda
  • Motor Lublin - Wigry Suwałki
  • GKS Bełchatów - KKS 1925 Kalisz
  • Lech II Poznań - Chojniczanka Chojnice
  • Garbarnia Kraków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 14 - 23-24 października

  • Olimpia Elbląg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków
  • KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań
  • Wigry Suwałki - GKS Bełchatów
  • Sokół Ostróda - Motor Lublin
  • Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce
  • Radunia Stężyca - Hutnik Kraków
  • Wisła Puławy - Śląsk II Wrocław
  • Znicz Pruszków - Ruch Chorzów

Kolejka 15 - 30-31 października

  • Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg
  • Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków
  • Hutnik Kraków - Wisła Puławy
  • Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca
  • Motor Lublin - Stal Rzeszów
  • GKS Bełchatów - Sokół Ostróda
  • Lech II Poznań - Wigry Suwałki
  • Garbarnia Kraków - KKS 1925 Kalisz
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Chojniczanka Chojnice

Kolejka 16 - 6-7 listopada

  • Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice
  • KKS 1925 Kalisz - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków
  • Sokół Ostróda - Lech II Poznań
  • Stal Rzeszów - GKS Bełchatów
  • Radunia Stężyca - Motor Lublin
  • Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
  • Znicz Pruszków - Hutnik Kraków
  • Ruch Chorzów - Śląsk II Wrocław

Kolejka 17 - 13-14 listopada

  • Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg
  • Hutnik Kraków - Ruch Chorzów
  • Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
  • Motor Lublin - Wisła Puławy
  • GKS Bełchatów - Radunia Stężyca
  • Lech II Poznań - Stal Rzeszów
  • Garbarnia Kraków - Sokół Ostróda
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Wigry Suwałki
  • Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz

Kolejka 18 - 20-21 listopada

  • Olimpia Elbląg - KKS 1925 Kalisz
  • Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Ostróda
  • Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów
  • Lech II Poznań - Radunia Stężyca
  • GKS Bełchatów - Wisła Puławy
  • Motor Lublin - Znicz Pruszków
  • Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów
  • Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław

Kolejka 19 - 27-28 listopada

  • Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg
  • Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce
  • Ruch Chorzów - Motor Lublin
  • Znicz Pruszków - GKS Bełchatów
  • Wisła Puławy - Lech II Poznań
  • Radunia Stężyca - Garbarnia Kraków
  • Stal Rzeszów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Sokół Ostróda - Chojniczanka Chojnice
  • Wigry Suwałki - KKS 1925 Kalisz

Kolejka 20 - 4-5 grudnia

  • Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki
  • KKS 1925 Kalisz - Sokół Ostróda
  • Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszów
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Radunia Stężyca
  • Garbarnia Kraków - Wisła Puławy
  • Lech II Poznań - Znicz Pruszków
  • GKS Bełchatów - Ruch Chorzów
  • Motor Lublin - Śląsk II Wrocław
  • Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków

Kolejka 21 - 26-27 lutego

  • Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
  • Hutnik Kraków - Motor Lublin
  • Śląsk II Wrocław - GKS Bełchatów
  • Ruch Chorzów - Lech II Poznań
  • Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
  • Wisła Puławy - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Radunia Stężyca - Chojniczanka Chojnice
  • Stal Rzeszów - KKS 1925 Kalisz
  • Sokół Ostróda - Wigry Suwałki

Kolejka 22 - 5-6 marca

  • Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda
  • Wigry Suwałki - Stal Rzeszów
  • KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca
  • Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Znicz Pruszków
  • Garbarnia Kraków - Ruch Chorzów
  • Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław
  • GKS Bełchatów - Hutnik Kraków
  • Motor Lublin - Pogoń Siedlce

Kolejka 23 - 12-13 marca

  • Motor Lublin - Olimpia Elbląg
  • Pogoń Siedlce - GKS Bełchatów
  • Hutnik Kraków - Lech II Poznań
  • Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków
  • Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice
  • Wisła Puławy - KKS 1925 Kalisz
  • Radunia Stężyca - Wigry Suwałki
  • Stal Rzeszów - Sokół Ostróda

Kolejka 24 - 19-20 marca

  • Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów
  • Sokół Ostróda - Radunia Stężyca
  • Wigry Suwałki - Wisła Puławy
  • KKS 1925 Kalisz - Znicz Pruszków
  • Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Śląsk II Wrocław
  • Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków
  • Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
  • GKS Bełchatów - Motor Lublin

Kolejka 25 - 26-27 marca

  • GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg
  • Motor Lublin - Lech II Poznań
  • Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków
  • Hutnik Kraków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Śląsk II Wrocław - Chojniczanka Chojnice
  • Ruch Chorzów - KKS 1925 Kalisz
  • Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
  • Wisła Puławy - Sokół Ostróda
  • Radunia Stężyca - Stal Rzeszów

Kolejka 26 - 2-3 kwietnia

  • Olimpia Elbląg - Radunia Stężyca
  • Stal Rzeszów - Wisła Puławy
  • Sokół Ostróda - Znicz Pruszków
  • Wigry Suwałki - Ruch Chorzów
  • KKS 1925 Kalisz - Śląsk II Wrocław
  • Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pogoń Siedlce
  • Garbarnia Kraków - Motor Lublin
  • Lech II Poznań - GKS Bełchatów

Kolejka 27 - 9-10 kwietnia

  • Lech II Poznań - Olimpia Elbląg
  • GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków
  • Motor Lublin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
  • Hutnik Kraków - KKS 1925 Kalisz
  • Śląsk II Wrocław - Wigry Suwałki
  • Ruch Chorzów - Sokół Ostróda
  • Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
  • Wisła Puławy - Radunia Stężyca

Kolejka 28 - 16 kwietnia

  • Olimpia Elbląg - Wisła Puławy
  • Radunia Stężyca - Znicz Pruszków
  • Stal Rzeszów - Ruch Chorzów
  • Sokół Ostróda - Śląsk II Wrocław
  • Wigry Suwałki - Hutnik Kraków
  • KKS 1925 Kalisz - Pogoń Siedlce
  • Chojniczanka Chojnice - Motor Lublin
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - GKS Bełchatów
  • Garbarnia Kraków - Lech II Poznań

Kolejka 29 - 23-24 kwietnia

  • Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
  • Lech II Poznań - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice
  • Motor Lublin - KKS 1925 Kalisz
  • Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
  • Hutnik Kraków - Sokół Ostróda
  • Śląsk II Wrocław - Stal Rzeszów
  • Ruch Chorzów - Radunia Stężyca
  • Znicz Pruszków - Wisła Puławy

Kolejka 30 - 27 kwietnia

  • Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
  • Wisła Puławy - Ruch Chorzów
  • Radunia Stężyca - Śląsk II Wrocław
  • Stal Rzeszów - Hutnik Kraków
  • Sokół Ostróda - Pogoń Siedlce
  • Wigry Suwałki - Motor Lublin
  • KKS 1925 Kalisz - GKS Bełchatów
  • Chojniczanka Chojnice - Lech II Poznań
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Garbarnia Kraków

Kolejka 31 - 30 kwietnia-1 maja

  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Elbląg
  • Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
  • Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz
  • GKS Bełchatów - Wigry Suwałki
  • Motor Lublin - Sokół Ostróda
  • Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów
  • Hutnik Kraków - Radunia Stężyca
  • Śląsk II Wrocław - Wisła Puławy
  • Ruch Chorzów - Znicz Pruszków

Kolejka 32 - 7-8 maja

  • Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów
  • Znicz Pruszków - Śląsk II Wrocław
  • Wisła Puławy - Hutnik Kraków
  • Radunia Stężyca - Pogoń Siedlce
  • Stal Rzeszów - Motor Lublin
  • Sokół Ostróda - GKS Bełchatów
  • Wigry Suwałki - Lech II Poznań
  • KKS 1925 Kalisz - Garbarnia Kraków
  • Chojniczanka Chojnice - Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 33 - 14-15 maja

  • Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KKS 1925 Kalisz
  • Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki
  • Lech II Poznań - Sokół Ostróda
  • GKS Bełchatów - Stal Rzeszów
  • Motor Lublin - Radunia Stężyca
  • Pogoń Siedlce - Wisła Puławy
  • Hutnik Kraków - Znicz Pruszków
  • Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów

Kolejka 34 - 21-22 maja

  • Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław
  • Ruch Chorzów - Hutnik Kraków
  • Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
  • Wisła Puławy - Motor Lublin
  • Radunia Stężyca - GKS Bełchatów
  • Stal Rzeszów - Lech II Poznań
  • Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków
  • Wigry Suwałki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • KKS 1925 Kalisz - Chojniczanka Chojnice

Gala „France Football” fiaskiem organizacyjnym? Komentarz

Wideo

Materiał oryginalny: eWinner 2 Liga 2021/2022. Terminarz ligi centralnej. Chojniczanka Chojnice, Motor Lublin i Ruch Chorzów w grze o wysokie lokaty - Dziennik Bałtycki

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie